Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Somethingнови  
Автор _stranger_ (непознат)
Публикувано22.12.02 04:43



Poniakoga stoia do prozoreca i broia zvezdite, da broia gi, no samo kogato sa malko... zashto li... moje bi zashtoto viarvam che tolkova malko sa ostanali i stoinostnite hora v jivota mi. Tolkova mnogo poznati, i tolkova malko istinski priateli, vsashnost ne sa malko, i sa istinski kakvo po - hubavo ot tova. Dokazali sa sebe si, dokazali sa loialnosta i obichta si, dokazali sa che sa Priateli s glavno P i nikoi i nishto ne e v sastoianie da promeni tova, dori i malkite protivorechia koito imame siakash ni praviat po - blizki i po - istinski edin kam drug.
Poniakoga sled tejkia raboten den se otpuskam na stola si i si mislia az sam shtastliv chovek, eto az disham, jiveia ... vzemam ot istinski krasivite neshta, otpivam s naslada ot tiah... zabavliavam se, glezia se daje samichka po - malko, kolkoto vremeto mi pozvoliava i eto pak tazi malka praznota niakak me jegva otvatre. Neshto mi lipsva, neshto me kara da iztrapvam... Ujasno e da si zagubil niakoi koito obichash... no po ujasno e da ne viarvash che shte sreshtnesh niakoi po - dobar ot nego. I az viarvam viarvam che shte sreshtna nego, tozi koito shte se radva che rimite v glavata mi prepuskat za nego, che otpivajki ot tialoto mu vsashnost ne go konsumiram a se vlivam v nego...
Viarvate li che moje da ima krasiv i umen maj, koito da ceni moiata monogamia i chisto romantichnoto mi izlachvane. Zashto majete ne obichat umnite i krasivi jeni, zashto se strahuvat ot nas? Tolkova mnogo maje ima okolo mene, tolkova mnogo me jelaiat, no zashto az ne vijdam chovekat koito shte raztopi ledovete mi. Tazi Nova godina si pojelavam zdrave... i krasiva Liubov!
Na vas vi pojelavam zdrave, kasmet i istinski chuvstva... liubov ... mnogo liubov!



Тема Лелеееееееееееееееее,нови [re: _stranger_]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано22.12.02 09:10



ти си влязла в главата ми и аз съм познала това,което е в твоето съдържание.....
Мисля аз....идентично болезнено...
Но се надявам,че ще ни се случи и на нас смисъла,консистенцията на ядката ни-иначе за какво да живеем?
Та..тази ни надежда ни дава оправдание да обичаме и очакваме живота си,като в очакването му създаваме атмосфера за пълнота.

Разбирам ти палитрата от печал!!!!

Бяла роза,мартини,ябълка,парфюм от горчиви треви,етно ритъм на барабани-тук съм!


Тема zashtoto ne si popadala na licemeriнови [re: _stranger_]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано22.12.02 17:22



az sum tipichen primer za hitur i umen lujec,nedai boje sha popadnesh an takuv i sha sujaliavash,edno suvetche-ne se msili za po-umna nikoga-ne ni podcenaivai shtoto moje da se izgorish.A naikoi hora en se plashat ot tova koeto si ti,to gi privlicha,poneje viddat istinsko izpitanie-tova sa aktiorite-no ot takiva muej naiam smisul,shtoto samo shi stradash.Ima drugi deto tebe shi ta kefiat mnogo-balucite-v bukvalniaj smisul-no te shte ti pisnat burzo-nevijdam kude e istinata za teb,muja deto tursish e riadkosrestan tip,i znaish shto sme takiva mujete-ne kat za teb-shtoto vii ni rpavite takivaUspeh s namiraneto an takuv,znam che kato siak jena na planetata iskash da si obichana,dano po koelda i nova godina se poiavi toz dset e tochno akt za tebe pojelavam ti go ot surcevbeseli rpaznici

Koito moje si go moje


Тема Re: zashtoto ne si popadala na licemeriнови [re: don_Pablo]  
Автор Sitting Bull ()
Публикувано22.12.02 18:15



shte go namerish, ne se pritesnqwaj, ili pyk toj shte te nameri.
za da ne powtarqm neshta kazani, prosto se prisyedinqwam kym povelaniqta na Pablito.

Da si izkarash superski praznici.

r u still having fun?


Тема tia shte go svali a toi shte ai nameriнови [re: Sitting Bull]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано22.12.02 18:28



smaitam si suglasenSha sa setish

Koito moje si go moje


Тема Re: Somethingнови [re: _stranger_]  
Автор tyshu(tai-shu) (ДРАКОН)
Публикувано22.12.02 22:06



Страх ги е ДА...
Напомняте им за мама



Тема Re: Somethingнови [re: _stranger_]  
Автор _stranger_ (непознат)
Публикувано23.12.02 04:56



stranno... struva mi se che go sreshtnah tochno tazi vecher... stana tolkova spontanno, chak ne e za viarvane. Neznam moje i da se laja, no pone shte e krasiva avantiura :) ne moga da zaspia :) taka me omaia i sega vi pisha, niakoi moje bi mi e pojelal silno shtastie i kasmet i to me nameri... bez da go tarsia. Spria me i me ulovi bez dori da sam go iskala tochno v tozi moment i tochno sega, dano ne e dobar aktior :) i zahitrial lajec... makar che do sega imah dosta gorchiv opit s tozi tip i siakash veche gi nadushvam ot kilometri... i vse im biagah, za tova se i biah otchaiala taka :) oseshtam oshte aromata mu po men... prekrasen e ...
VESELI PRAZNICI!



Тема licemeriчето на каканови [re: don_Pablo]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.12.02 09:07



Ha!Pablito,moeto momche.....mnogo seriozno i pronicatelno........
Samo dve dumi.........nie ne haresvame balacite,te se prislamchvat kam uverenite geni,zashtoto vigdat sila i se hranyat i osmislyat ot vsyaka takava gostopriemnichka.Segaaaaaaaaaa-zavisi ot балъка(Балъков -добър балък!!!)-може да ми е жал,мога да си го обичам,може да ми е роднина-ако не-всяка се спасява както може.Научава се....
Всеки със съдбата си!!!Дано хората се срещат....
Излъгах за двете думи.......
Приятен лов, мило...Хвани си сребърна пантера!!!

Бяла роза,мартини,ябълка,парфюм от горчиви треви,етно ритъм на барабани-тук съм!


Тема Az na tebнови [re: _stranger_]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.12.02 09:23



pogelah!
Osaznato shtastie!!!!!!

Бяла роза,мартини,ябълка,парфюм от горчиви треви,етно ритъм на барабани-тук съм!


Тема ave skival sum azнови [re: Drakula]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано23.12.02 22:03



sia dve surni v dalechinata i sum sa pricelil,ma chaki da mine nova godina,a ianche imah ubiti dve surni mi gi sotaih an chakalite

http://mafia-game.com/images/pizza.gif



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.