Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Право на престъплениенови  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 17:12



Какво престъпление най-ви отива ,какво бихте извършили и кое би ви мотивирало.А оправдало?
Кое престъпление по принцип е оправдано?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано12.11.02 17:23



отива -> мога да отида някой път да се разхождам гол по улиците...

мотивиране - > живот в естествена среда, без разни ограничаващи дрехи и т.н.

оправдание - > бил съм се напил и.... както винаги, и не съм видял че тука в града няма пясък, и това не е плажа

кое - > само моето /от мен да мине - и твоето /



Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор hella (дилетантка)
Публикувано12.11.02 17:29



Определено не бих извършила убийство, допреди една година не бих си и въобразила, че мога ... Но знаеш ли в определен момент, а на мен такъв ми се случи, бесът, гневът и умопомрачението, те обладават и аз се чувствах готова да га направя, но естествено давам си сметка, че и условията на външната среда трябва да са налице ...

Кражби, дребни макар, - е имала съм, признавам; лъжи - с купища; изневери - съвсем немалко, но напоследък поне ме гризе съвестта за тях - това е напредък; гордост - ПРЕКАЛЕНО МНОГО; егоизъм - да, ежечасно.

Позволеното, оправданото престъпление - няма такова!!!
Ако не вникваш в неговата низост - значи не е престъпление за теб, а другите - е те стига да те хванат - ще те изкормят ..., но това за теб ще е без стойност - и пак ще продължаваш ...
А ако вникваш - просто не можеш да намериш нито оправдание нито порицание - прочети "Престъпление и наказание" - много хубаво е показано ...

Абе напоследък много "книжни" едни такива теми задаваш!!!

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!


Тема Re: Право на престъплениенови [re: Kpъr]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 17:28



Хаа!Здравооооооо!!!
Ти пък най невинното си избра...
Че то престъпление ли е-то е начин на живот!
Очаквах кръвчица,очаквах екшън...

А моето какво предполагаш,че е?
А иначе стремежът ми да се храня е напълно разбираем...

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Правонови [re: hella]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 17:39



Който чете,всичко сам си прави-ти си ги свързваш нещата...
Ти тръгна да говориш за 7-те смъртни гряха,чакай,полека..
Исках по-скоро да видя кое е престъпление за вас...
А не е ли престъпление да изневериш на себе си?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Правонови [re: Drakula]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 17:47



Еми явно това за което ти говоря е за мен престъпление. Не изневерявам на себе си, затова не мога да ти отговоря на въпроса ...

Престъпление е прекалено силна дума, уточни какво точно искаш да кажеш с нея.



Тема Re: Правонови [re: Drakula]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано12.11.02 17:54



бих убил - без съжаление (УБИЙСТВО)
бих пребил - със съжаление, че не убивам (ТЕЖКА ТЕЛЕСНА ПОВРЕДА)
бих ударил - със съжаление, че не повтарям (ЛЕКА ТЕЛЕСНА ПОВРЕДА)
бих заплюл - със съжаление че не удрям (ДРЕБНО ХУЛИГАНСТВО)

краднал съм и пак бих - ама кой го брои за престъпление, ако свиеш дрънкулка от сергия за момичето си, или ошмулиш череша :)

За изневерите спрямо себе си съм наясно, спрямо другите - не обичам, и в 2 те посоки :)

ОПРЕДЕЛЕНО ЗАЛАГАМ НА УБИЙСТВОТО!
Но не по особено мъчителен начин, щото съм жалостив!
Най-много да му режа едно по едно некои неща :)

ИСКАМ Кръъъъв, кръъъвввввввв........не за мене, за ДРАКУЛКА :РРРРРРРРРР

Аз съм! Българче! Обичам! СЪДБААААААААААААААА?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Правонови [re: hella]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 17:55



Никога ли не си предавала себе си-нещо твое,съкровено и морално да си го нарушавала?Не,не ми разказвай,но се сети какво е усещането..-не мисля,че е силна дума пред твоя съд!
Престъплението е нарушаване,а личното престъпление е наказуемо пред твоя съд-там делата са тежки,защото е трудно да обвиняваш себе си ,а още повече да се накажеш сам!!
Престъпление и наказание!

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Пранови [re: ПPOCTьO]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 17:59



Етооооооооооооооооооооо,товаааааааа е!!!
Намерих кой да ме храни,или ако не с кръв-ще ме храниш от продадени трилъри!!!
Иначе много ги разбираш....да не ти е настолна кника Наказателния кодекс?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано12.11.02 17:59



давай базукататататата
бясно ми е от няколко дни и темата просто ме вдъхновява да си го кажа съвсем чистосърдечно....не вярвам да ми олекне от това де..но да опитам
до сега само съм крала(ей така да ми се качи адреналина, че нещо скучничко беше станало около мен)...и съм била шамари на един пикльо (тва ако е престъпление!!!)...хехе, имам и няколко изневери, които са си престъпления с оглед на това, че другата страна е била законно обвързана..ама за тях не ми пука..всъщност и за предните две престъпления не ми пука, щом съм решила, направила съм го и толкоз...
шофиране в нетрезво състояние без книжка поради непълнолетие, фалшифициране на подписа на класната, на оценки в дневника..медицински бележки и т.н. тинейджърски вълнения :)
друго...мисля си, че едва ли бих отнела живот, но в случай, че съм притисната от обстоятелствата не бих се колебала...не разчитам на това да съм после оправдана от закона и от обществото, а аз себе си да оправдая за постъпката..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.