Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 08.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Право нанови [re: Ginger]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано12.11.02 18:02



Да,като ни знаеш съдебната система....
И аз това казах на Хелла,че важно е пред своя съд как ще си,това е престъплението,ако така го чувстваш-важно е да не изневеряваш на себе си!

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Право нанови [re: Drakula]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано12.11.02 18:13



така си е Дракулке...
съвестта ти е най-големия и безпристрастен съдник..
усещала ли си я как ти разкъсва мислите като хищник, жаден за кръв? как те сграбчва за гърлото докато започнеш да се молиш за въздух?
това никой друг не може да ти го причини...който и да е съд, чието и да е мнение..



Тема Re: Пранови [re: Drakula]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано12.11.02 18:20



Абе на ми е настолна, подстолна ми е :)
единия крак на стола ми се клати и е възкъс та съм го подпрел с кодекса :)
А ако знаеш как съм назубкал проекта за избирателен кодекс - ума да ти зайде :)
Луд умора нема ;)

Аз съм! Българче! Обичам! СЪДБААААААААААААААА?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано12.11.02 20:06



Днес точно си мислих по този въпрос - имаме ли право на престъпление?
Ами нали все повтаряме, че имаме право на грешки - защо да нямаме право на престъпление?! Така че според мен - да, ако е грешка
А за оправдаването...сложна работа...бих простила всичко освен убийство или осакатяване на човек.
Кое най-ми отива??? Амиии... отива ми да обера някой елитен бутик например а после и някоя пицария, ама с приятели че сама е скучно

п.п. всъщност аз съм де факто извършител вече като малка(5-6 годишна) си имах банда - аз и няколко приятелки от блока. и вършехме престъпление ежедневно - минавахме покрай щанда с шоколадовите бонбони в супермаркета, избирахме си кутия, една от нас(редувахме се) минаваше първа и отваряше кутията, а после всички ни лук яли ни лук мирисали минавахме покрай нея и си взимахме по един бонбон е да обаче един хубав ден една по-безотговорна аверка забрави да затвори кутията и за малко да ни хванат...не ни спипаха, но от този ден нататък до бонбоните стоеше лелка да пази
е, колко години се таксува??? сигурно около 30 бонбона съм изяла така



Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано13.11.02 07:31



ПРЕСТЪПЛЕНИЕ
Това е термин измислен от хората за да те ограничат естествения отбор и да те поставят в рамка от която можеш да излезеш само ако си платиш достатъчно на съответните хора.
Всеки един закон според мен е създаден за правонямащите.
С удоволствие бих живял така както искам ако имах необходимите ресурси.

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Право на престъплениенови [re: cлънчorлeдka]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано13.11.02 07:35




Като малък всеки е правил подобни "престъпления". Според закона си невинна по две причини:
1. Защото си била малолетна и би трябвало да не си осъзнавала какво вършиш.

2. Защото не са те хванали. - Виновна до доказване на противното.

Да ти е сладко!!!

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Право на престъплениенови [re: hella]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано13.11.02 07:39



Много грехове има да изкупуваш обратно.
Разкай се докато е време. После може да е вече късно и присъдата ти да влезе в сила


Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Правонови [re: Drakula]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано13.11.02 07:44



Ако изневериш на себе си или не си достатъчно егоист, или си влюбен(ужас), или ситуацията е толкова безнадеждна, че трябва да си плюеш на моралните ценности и достойнство.

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Право на престъплениенови [re: Drakula]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано13.11.02 09:36



то знаеш сигурно пак се опира до изходната система "правила" по която наричаме нещо престъпление и оправдание...
и тай като за другите системи незнам...според моята..престъпление е нещо което не е оправдаемо по също моята...
пак там мотивите и оправдаването се сливат и са конкретните прични...

за конкретно престъпление зависи от нюансите на ситуациата...ако кажа че не бих убил може и да излъжа, но причините наистина ще са сериозни
1 degree ако мога така да кажа...умишлено !

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Право на престъплениенови [re: †cвeтeцът]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 09:45



Ах, ти Тартюф гаден!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.