Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Шанснови  
Автор Zeno (The child)
Публикувано08.11.02 06:57



Пред всеки са и стоят дилеми и съдбата ни предлага понякога шансове за промяна, завои и избор...Кой шанс, коя вазможност бихте си пожелали и бихте нарекли/определили като такава на живота ви? кой шанс не бихте искали да изпускате...къде поставяте летвата?

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Шанснови [re: Zeno]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано08.11.02 10:19



Не бих искал да изпускам любовта зад ъгъла

Огнено червено ферари с всички екстри

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Шанснови [re: Zeno]  
Автор лeтящa (ами... лети!)
Публикувано08.11.02 10:26



ти поставяш неистови въпроси, значи

нали знаеш, че понякога шансът е всъщност, че си се спънал на тротоара и оттам става тя каквато става

а понякога се случва нещо лошо, което категорично не бихме нарекли шанс, а то се оказва именно такъв...

според мен, важното е, човек непрекъснато да е нащрек просто, за да може да хване смисъла от случващото се и да го обръне в шанс. както казваше бащата на близка приятелка "късметът си е късмет, ма трябва да си го донакъсметиш"

Важното е на курортиста да му е добре


Тема Re: Шанснови [re: Zeno]  
Автор 3вEзДOбpOйkA ()
Публикувано08.11.02 10:39



Шансовете не са за изпускане, защото най-често не се връщат... Точно сега чакам един ГОЛЯМ шанс да ми изскочи и съм се приготвила с мрежата да го хващам Макар че носи не малки рискове със себе си... но пък ако успея да го озъбтя, май ще мога спокойно да се нарека 110% щастливка
Стискай палци...акулке

Редактирано от 3вEзДOбpOйkA на 08.11.02 10:39.



Тема Re: Шанснови [re: лeтящa]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано08.11.02 16:46



имаше интересна притча ...за един човек, който служил вярно на Шива, но все си оставал беден. та, жената на Шива му се примолила да помогне на бедния си слуга и да го възнагради. той казал : добре, ще сложа на пътя му делва с пари. да видим.
точно тогава обаче човечецът си помислил: "ами, както остарявам, ако ослепея как ще идвам в храма да се моля?! я, да видя мога ли да вървя със затворени очи..." затворил си очите и подминал делвата...
та, комуто не е писано, може да не дочака шанс. или просто да го подмине.

he says he's gonna kick the darkness until it bleeds daylight


Тема Re: Шанснови [re: Zeno]  
Автор ladybird (ejko)
Публикувано08.11.02 20:48



Напоследък се уверих, че като цяло целият ни живот е един шанс и всеки ден ни тества гаднярът да види дали заслужаваме честа да сме живи...убедих се също, че най-големият шанс, който можем да получим(освен че сме се родили) е да открием човек, когото да обичаме-а ако и той ни обича-това вече пък е най-голямото блаженство...Това за мене е шансът, който не бива в никакъв случай да се изпуска...Иначе другото-и с него, и без него...Че аз и ферари да карам, и трабант- все ще го блъсна...Така че ШАНСЪТ ЛЮБОВ не бива да се изпуска...Пък ако трябва с Него и на край света

I won't give up looking for that small bird called Love-all I want is just to hear his song...


Тема Re: Шанснови [re: 3вEзДOбpOйkA]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано08.11.02 22:03



с този природоориентиран ник ми изглежаш позната
успех с мрежата и внимателно с очакванията
баба Тереза сигурно знаеш какво обича да ни обажда: най голямото нещастие идвало от сбъднати мечти

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Шанснови [re: лeтящa]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано08.11.02 22:08



неистови ? важното на курортиста да му е добре...де се губиш?
знам за тротоара
абе има ли разлика между шанс и късмет ?
според мен донакъсметен късмет си е шанс...май

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Шанснови [re: pravist]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано08.11.02 22:11



хммм...то тоз по добре че не е видял делвата...щеш да умре от сърцетуп

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Шанснови [re: Zeno]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано08.11.02 22:26



аз май повече имах предвид не лотарииния аспект на шанса, а този по "закономерния" зависещ от вас....когато сте изправени пред възможност/дилема която дори и вие предполагате че може да ви изварти живота с краката нагоре както надобре така и на зле...моменти в които си задавате въпроси...закакво да я забърквам тази каша ? може да е супер но може и да се съсипя....страх ли ме е? от непознатото ? от себе си ? ще се справя ли ? заслужава ли си ? и така сам си добре >> съвест не ме тормози искам да си подремна още малко
къде е прага след който негативните въпроси изчезват или просто нямат значение ....приемате риска и действате...

Strange is our Situation Here Upon Earth



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.