Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема бетонобъркачкитенови  
Автор azia (новак)
Публикувано28.10.02 16:15



днес сте на строителни теми та и аз да подхвана една.
но тук не става дума за това как се калява стоманата, а за големите съветско-американски бетонобъркачки, които ни въртят ли въртят, белким се получи една мозъчно промита еднородна смес. свидетели сме на теорор, убийства, бомби, палежи. не, не оправдам терористите, но си мисля колко е жалко всичко което се случва днес и как по-друг начин могат да се борят срещу своите агресори палестинци, чеченци, афганистанци и т.н. те нямат техните оръжия, нямат тяхната власт, нямат тяхната сила, нямат закрилата на други държави. всичко ли на този свят ще зависи от икономическите интереси на няколко бетонобъркачки? и всички ли попаднали във центробежа невинни песъчинки ще заплащат със своя живот. жалко е когато умират деца, болно е когато взривяват майките им и убиват бащите им и всичко това в 21 век. ще разберем ли истината някога и за сегашните събития? защо умряха толкова хора? защо се стига до там? мама му стара мога да си драскам цял ден аде

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: azia]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано28.10.02 16:45



ми драскай де...можеш и още да изреждаш сърцерадирателни неща. Много са нещастията по света. И съм на мнение, че хората сме прекалено много за капацитета на земята. 7 милиарда. Ужас. И всички трябва да бъдат нахранени представи си. Какво са 100-тина жертви в сравнение с хилядите измиращи от глад в страните от третия свят, а да не говорим тази зима какво ги чака родните пенсионери.
Не забравяй!!! планетата ни е създаден само за 3 милиарда. Ако процедираме като в (гр)адския транспорт - винаги има място за още един - няма да ни остане въздух за дишане - в буквалния смисъл

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: †cвeтeцът]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано28.10.02 21:20



ти пак хората ти много...може и да са много знам ли...тия въпроси аз ги оставам природата/времето да ги реши...може да ме обвинят че трябва да се боря за нещо и ако всеки мисли като мен > какво ще стане...или че ако опре до мен или до дете мое друго ще приказвам...прави ще са и да и не...
но еволюцията продължава...бетонобъркачките си работят и съперниците им са други бетонобъркачки...ние сме мънички частици...и се борим на друго ниво...с що годе равни на нас...дори и да се издигнем на ниво в което сме в състояние да контролираме малко дейността на бетонобъркачката...там ще има ще имаме респективните по "зли" опоненти...

изкушавам се да споделя един любим текст на Corian от
"A short History of Decay"

In itself, every idea is neutral..but man animates ideas, projects his flames and flaws into them...Idolaters by instinct, we convert the object of our dreams ...into Unconditional.
Man's power to adore is responsible for all his crimes: A man who loves a god unduly forces other men to love his god, eager to exterminate them if they refuse... Once man loses his faculty of indifference he becomes a potential murder...We kill only in the name of god or his counterfeits...
In every mystic outburst, the moans of victims paralled the moans of ecstasy...Scaffolds, dungeaons, jails flourish only in the shadow of faith - of that need to believe which has infested the mind forever. The devil pales besides the man who owns a truth, his truth.....
A human being possessed by a belief and not eager to pass it on others is a phenomenon alien to the earth, where our mania for salvation makes life unbreathable. Look around you...everyone trying to remedy everyone's life... The sidewalks and hospitals overflow with reformers. Society - an inferno of Savoirs!
It is enough for me to hear someone talk sincerely about ideals, about future... to hear him say "we" with a certain inflection of assurance - for me to consider him my enemy. I see in him a tyrant...
We mistrust the swindler, the trickster, the conman; yet to them we can impute none of history's great convulsions; believing in nothing, it is not they who rummage in your hearts...
In every man sleeps a prophet, and when he wakes there is a little more evil in the world!

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: Zeno]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано29.10.02 08:49



Не мисля да се сабуждам. Не искам да налагам на никой нищо, но и защо другите не са като мен. Май мечтата на всеки един индивид е да го клонират. Не физически, а съзнанието му и да го разпръснат по света. С удоволствие бих се отделил в някое кътче на света, но проблемът е че за това са необходими финанси. Да живееш независим от всички и всичко струва скъпо.
Случвало ми се е да вървя по улиците и да се вглеждам в тълпата. Колко много хора вървейки си по пътя образуват тълпа. Блъскат се. Търсят свободното късче земя, където никой няма да им пречи да вървят по пътя си. Чудя се какво ли ще стане ако в центъра на някой град се окупира от някой индивид и започне да го пази както животно пази територията си. Да убива тези, които са посмели да минат от там. Или да пази женската си. Който я заговори или и се усмихне...хоп...среща от трети вид с граната.


И до кога ще е така? Май докато достигнем оптималната бройка и всеки си има своя територия, а не бетонена кутийка.

Боже дано да нямам власт.

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: azia]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано29.10.02 13:05



Леле колко сериозни сме станали

Отколе (разбирай последните няколко десетки стотици хиляди години) от както човек съществува интересите са само и единствено два:
Храна и Разплод.
За тези които ще ми кажат как виждаш ли богатите са решили тоз проблем ...
ще им отварна ... че подсъзнателно вски индивид решава нещата така ... колкото повече храна има ... толкова по-сигурно а и колкото повече храна има ... толкоз по-голям разплод ...
Тва ... е че храната и разплода са придобили и по други измерения ... няма лошо ...




Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: †cвeтeцът]  
Автор azia (новак)
Публикувано29.10.02 13:10



искаш ли кърпичка?
ехее къде избяга:)) ако населението бе само 3 милиарда досега да са се изтребили поне половината. явно ни е заложено да се самоунищожаваме или да унищожаваме себеподобните си.
аз ти говоря за насилствена смърт, а не за гладна - това е друга тема.

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: Minavasht]  
Автор azia (новак)
Публикувано29.10.02 13:20



не драги, ако бях сериозна щях да изкарам и хронология на по-важните събития:)))))
тц тц на човек му трябват само хляб и зрелища/знаеш чий са тези думи/ ако няма хляб и зрелищата вършат работа. е в момента се "наслаждаваме" на панаири и фойеверки от най-висока класа. така че взимай пуканките, меткай крака връз масата и пускай cnn:)

кой ми изяде сиренцето? 


Тема какъв хубав ник си си хакнала самонови [re: azia]  
Автор Stiff Upper Lip (долна устна)
Публикувано29.10.02 14:34



някаква носталгия ли що ли , родния дом ти липсва повече от всякога , да се завърна в еди какво си ................

едно - единствено въпросче :Што е то Агресор и каква е неговата кауза?

дан.№666


Тема къф съм будала ! леко допълнениенови [re: Stiff Upper Lip]  
Автор Stiff Upper Lip (долна устна)
Публикувано29.10.02 14:37



мислех си , че комунистите са в червената книга на застарашените от изчезване видове ! каква жестока заблуда .................

дан.№666


Тема Re: бетонобъркачкитенови [re: azia]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано29.10.02 15:15



Според теб хората доброволно умиргат от глад?
Глупости!!! Много поп-гадно е да умреш в агония отколкото с един патрон в главата.
С радост бих направил населението 3 милиарда. Стига само да махнем китайците и още малко от този род, но май отиваме към расизъм.
Хората са паразити!!! ще се самоунищожим защото имаме демокрация и човекшия живот е свещен!!!


Пътя трябва да се върви достойно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.