Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови  
Автор Zeno (The child)
Публикувано23.10.02 00:30



Rekoh si, aka precenih umozakluichwaiki...hubawo si e towa klubche...
wijdate li cheteiki i/ili pisheiki, mnogo rabotki ima iz nego i wsiakwi chishiti i unikati...mnogo nastorenia i harakteri i emocii...jiwo e !!! myrda
wluibeni, depresirani, razocharowani i nahalni, typi i umni i weseli optimisti, naiwni i hladni realisti...zli i dobri kompleksari...ramonatici nepoprawimi nared s krywopieshti i krawopuskashti praseta i ptichki ednozybi...wyzrastni deca nared s newidimi ili maskirane lowci pregladneli ili preiali...
i pochti paralelno, a moje bi otdelno i poluizolirano se zapitah kakwo cenim i shto go cenim...
myrzel be hora me e nalegnal...ne boli no mai sa prawi dori sedeiki che shte me mychi dylgo...i bezumni sa pytishtata na "racionalnostta" choweshka da se zashtiti i sahrani...myrzela e dwigatel na progresa no ne samo kakto obiknowenno i otnositelno...pak i progresa ne e iasno /na men pone/ nakyde ni wlachi...toku wij ni pobratimil s dinozawrite w "skoro" wreme ...taka che sam si ok i s myrzela i mu se radwam no dokolko da go cenia se mai se pitam...
chertaem planowe mislenno /ili wyw excela/ kategorizirame i sysdawame i rushim prawila i teorii, kletki i matrici...lepim etiketi, obobshtawame razgranichawaiki...no chupish si rykata sluchaino i ne dotolkowa i planyt otiwa na kino. ili trygnesh premenen za nai wajnata si sreshta w jiwota koiato mislish che shte go preobyrne s petite ahilesowi naopaki ili nastrani pone...i dokato si hodiite po ulicata niakwa ptichka raztroena nebrejno i bezotgoworno wi se izken**wa na rewercheto na nowia kostuim i wi "prowalia" plana shtoto ne wi e haresala pricheskata ili ste si zabrawili fibata

za kakwo e tazi tema ? neznam
wseki shte widi w redowete pomejdu ili prez tiah razlichni neshta...i kakwa e iarkosta na monitora wi syshto moje da ima znachenie...

shtastie i usmiwki
derzaite

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Бихнови [re: Zeno]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.02 10:11



ти подарил последния Тери Пратчет, ако се познавахме :-)))
Това клубче все повече прилича на Анкх-Морпорк

UB40 !



Тема Не ти вярвам!!!нови [re: Zeno]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано23.10.02 10:19



Ти на това мързел ли му викаш..

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Re: Не ти вярвам!!!нови [re: karasko]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано23.10.02 11:30



seriozno be..myrzel me toshti naposledyk iako ...
myrzi me da si oprawia legloto, da hodia na rabota, da si izmia kolata, da si platia smetkite, da sgotwia ...samo na restoranti i kafeta >> de shte mu izleze kraia neznam...edin friend mi wika che sam go udaril na uwolnenie

mai po seriozna jena triabwa da si nameria, da me uirka po mynichko /kreatiwno/ na razmenni nachala...ama mynichko shtot inache pochwam da se opywam

Strange is our Situation Here Upon Earth

Редактирано от Zeno на 23.10.02 11:34.



Тема Re: Не ти вярвам!!!нови [re: Zeno]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано23.10.02 12:48



някоя руска мамашка ти трябва на тебе, поганец такъв

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Re: Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови [re: Zeno]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано23.10.02 14:35



Пак ли ти избяга кирилицата...?

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови [re: Zeno]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано23.10.02 19:43



Хубаво е клубчето да, понеже хубави хора има в него
и една еспешъли фор ю
Така е то с плановете. Има една приказка: "Човек предполага - Господ разполага". Всички сме я изпитали на гърба си - къде под формата на птичи антипатии, къде под по-сериозна форма... Не трябва да се прекалява с плановете, но и не може без тях - те са символ на живота... Мислил ли си някога освен хипарите кой друг не прави планове... тези, които няма за кога да гиправят... така че радвай се, че все още тъпчем excela с мечти



Тема Re: Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови [re: cлънчorлeдka]  
Автор Songbird (птица проклета)
Публикувано23.10.02 20:17



не разбрах само какво против имате антипатиите на роднините .
то морските чеда казват, да те антипати чайка било на хубаво
късмет носело. хихик хихик



Тема Re: Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови [re: Songbird]  
Авторcлънчorлeдka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 20:23



Ами отде да я вземем таз чайка сега??? Или да се обърнем към някое славейче за антипатии...



Тема Re: Klubche, cennosti, myrzel i podobniнови [re: †cвeтeцът]  
Авторcлънчorлeдka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 20:24



да бе, верно - Зен, нали кирилизатор имаше бе човек???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.