Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: Ginger]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано19.10.02 08:28



Ой горкото всички все на него викат...дай да им се изрепчим за да им затворим устата. Пъхаме им по един банан и да си гледат работата. Каква боичка ще сложиш на перчема??? все съм се чудил що се цапате толкоз много

Споко човече!!! Утре може да е и по-зле. Живей докът можеш, учи колкото ти е кеф, а накрая като дръпнеш чертата ще видиш дали си напред с материала. Дано!!

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: Songbird]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано19.10.02 08:31



Ох, боли...ужас е това свободно падане по вертикалата. За това сега уча безмоторно летене. Горе в рая провеждат спешъл курс за често падащи светци. Ша знайш, че облаците са много меки и току се протрие некой и падаааааааааам

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: АМАН!нови [re: †cвeтeцът]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио)
Публикувано19.10.02 19:41



Работя по въпроса...

С дай-катаната дерзай Банзай!
Направи го!
Самурай бъди до край...


Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: ПPOCTьO]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 14:56



Я да извадя аз тази тема от забвение.

А знаете ли, че при една разходка из клубовете установих че jamie-то се изявява, и то доста активно, в клуб 30-40. Хм, аз пък мислех, че сериозно се е напънал да бъде ГОЛЯМ. Ама той направо прекрачи границата дори на своето въображение.



Тема Браво !нови [re: hella]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.10.02 15:11



Личи си значи :-)))
Чакам имитатор.

ПП: Не се напъвам за да не се ... изпусна ;-) Това... разбираемо ли е за теб ?

UB40 !



Тема Re: Браво !нови [re: jamie]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 15:21



1. Хубаво е да имаш индикатори за изпускане, преди да говориш за предпазване от такова.
2. Напъните са нещо полезно, но се използват само за сиви вещества, а не и за други разни вещества, така че какво ли те засяга това?
3. Разбираемо е само че си още далеч от клуб 40-50 - за там ще ти е нужно не въображение, а хиперкосмически телепортатор.

Далеч съм от всяка мисъл!



Тема Далеч си :-)нови [re: hella]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.10.02 16:05



"Накъде пътувате ?"
Хипер-Мега-Ултра :-))) Колко познато. Оставил съм нещо за теб - дано го намериш

UB40 !



Тема Га, гаааа...нови [re: jamie]  
Автор hella (дилетантка)
Публикувано22.10.02 16:24



Едно време имах девиз: "Убий простака с мълчание", но не съм го използвала от Криккитските войни насам.

Пък и дори да си го припомня, струва ми се че съвременните простаци са доста мутирали и няма да се повлияят ни най-малко.

Сбогом и спете спокойно!



Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!


Тема Re: Га, гаааа...нови [re: hella]  
Авторbodom (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 16:32



Какви войни?Паднах от стола-напиши ако искаш каде са се били.Ще ме разплачеш ей!



Тема Сбогом !нови [re: hella]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.10.02 16:43



Само гледай да не стъпиш в празното !
ПП: Мисля че "Франкенщайн" не е било измислица :-)))

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.