Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Как бе?!нови [re: Songbird]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано17.10.02 13:01



Ето ти я и Зиги хънтърката ...
Ще взема да ви постна някоя и друга темичка скоро, та да има над какво да размишляваме .
Но да видим кога ще стане това.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Радвам се ...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор hella (дилетантка)
Публикувано17.10.02 13:03



...че тази тема се превърна в място за среща на старите муцуни (всички, които не се припознават за такива, са всъщност такива, защото това си беше и си остава клуб за откачалалки и закачалки от всякаква порода), и аз отдавна си мисля за една среща в Пловдив, щото аз съм от там и ...
Айде де?!!

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!


Тема Тованови [re: hella]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано17.10.02 13:06



за Пловдив не ми се струва никак лоша идея .

И без друго рядко се вясвам там /пък последния път взе, че ми и хареса /. Та така де... аз само си коментирам тука...

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Радвам се ...нови [re: hella]  
Автор azia (непознат)
Публикувано17.10.02 13:25



и аз кат един същ навлек шъ та запитам - там край бачковския манастир имало едно време готино кръчме, става ли за щастлив край на приказката /три дни яли, пили и се веселили/ или...

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: и бе пролетнови [re: Kpъr]  
Автор azia (новак)
Публикувано17.10.02 13:26



ми не зная - допитай се до тоз що ми изяде сиренцето:)

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: Радвам се ...нови [re: azia]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 13:50



Да ама така готино пили, че не помнят не само дали са яли и са се веселили, ами и къде е кръчмето ...
Абе в превод това звучи така - не ставам за организатор на срещи, но и аз съм чувала за това кръчме!



Тема ДАМИ И ГОСПОДА...нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано17.10.02 13:53



ледът се пука! :)
Не знам дали писанието ми е прогонило някой, а то нямаше тва за цел, но май се оказва че простото ми писмо измъкна на бял свят хора, скрили се по разни при4ини :)

Дано стане по-интересно :)

И не ме мразете много :)

Любящ Ви :Р
ПРОСТьО

Аз съм! Българче! Обичам! СЪДБААААААААААААААА?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: ДАМИ И ГОСПОДА...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано17.10.02 14:23



ПРОСТенО ти е, ПРОСТьО!

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re:нови [re: hella]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано17.10.02 14:37



Ако не ме лъжат очите и моето име видях сред така наречените окупатори на клуба. Може и да се замисля дали да не пусна 50-тина теми наведнъж и да издухам и малкото останалиИСТИНСКИ клубари.
Всичко тече и всичко се променя. Даже и бръчките по лицето се увеличават и никакви препарати не могат да ти върнат това което си бил. Ако този клуб не ми харесваше щях да го напусна без да вдигам шум. Правил съм го. Ще го направя и сега ако ми писне.
За навлеците какво мисля виж долното мнение.
Пиша това което искам и колкото си искам, а ако не ти харесва или не го чети или стани модератор.


MAKE LOVE NOT WAR

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано17.10.02 14:38





Уффффф.

последния навлек да затвори вратата.
Купона започва


Пътя трябва да се върви достойно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.