Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 27.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: azia]  
Автор Songbird (птица проклета)
Публикувано17.10.02 10:07



Къде е онази тема с над 300 мнения дето ми създаваше супер настроение сутрин, дето си говорехме за плажове , яхти, коктейли, синьо зелени вълни и т.н. /нищо че не е реално, но подклаждаше мечтите/. И Зиги хънтърката не пише вече, Сид се вясна преди време, и Лабретт го няма. Даже и Зенотиде|Зено за*ба.................. Да ме прощават знайни и незнайни клубари, дето съм ги пропуснал.

Къде отиваме??? Е как ще стигнем, като не знаем???


Are You Still Having Fun?

Редактирано от Songbird на 17.10.02 10:20.



Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: hella]  
Автор лeтящa (ами... лети!)
Публикувано17.10.02 10:18



цъ
вчера бях доста изнервена, та тази тема ми даде повод да покрещя малко:)

ма вие всички тук сте много странни, значи... хем стига сте плямпали глупости и стига занимавали другите с тях, хем - бе я си говорете квото искате - айде уточнете се най-накрая
аз лично си говоря, квото ми се говори, когато ми се говори и както ми се говори...

и за какъв фронт говорим изобщо?! няма кво да държа аз... както - така
иначе и агресията и шизофренията са много мили неща. аз ги ползвам с удоволствие... и други неща ползвам:)

та, мили клубари - айде стига теглили чергата или както казваше любимия котарак Леополд "Давайте жить дружно"

Важното е на курортиста да му е добре


Тема Re: АМАН! Тука се напълни с...нови [re: cлънчorлeдka]  
Автор azia (непознат)
Публикувано17.10.02 11:06



аз не недоволствам! просто влизам все по-рядко тук. никой не ме дразни, никого не мразя от тук присъстващите/ахъъ с малки изключения де:)/.
мисля, че всеки е добре дошъл в този клуб, той не е нито на мен, нито на простю, нито на който и да е друг. всеки има право да пише тук - от децата до пенсионерите, от иванушка глупака до академик неделчев. всеки има право на глас, както и вие имате правото да не му обръщате внимание.
не виждам кому са нужни тези безсмислени спорове и насяване на интрижки.

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: и бе пролетнови [re: Songbird]  
Автор azia (непознат)
Публикувано17.10.02 11:11



никой не е вечен, всичко тече и времето няма как да спре, други ще дойдат и дано възродят духа на клубчето:)))
и на мен май ми е време да си вдигам гълъбите от тук. беше ми приятно с някои, те си знаят кои:)))))))))

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Re: и бе пролетнови [re: azia]  
АвторKp@r (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 11:31



back into buzzzness...

taka i ne te pitah, tazi knijka za sirenceto struwa li si! ?



Тема Re: и бе пролетнови [re: azia]  
Автор Kpъr (минаващ)
Публикувано17.10.02 11:38



back into buzzzness...

Така и не те питах, тази книжка за Сиренцето струва ли си :-)

До нови Срещи! /отсрещ/и/



Тема Готово !нови [re: Songbird]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.02 11:56



За теб винаги, мой човек !

UB40 !



Тема Re: Готово !нови [re: jamie]  
Автор Songbird (птица проклета)
Публикувано17.10.02 12:02



xuxuxuxuxuxu

Are You Still Having Fun?


Тема ми и аз това питам!нови [re: azia]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано17.10.02 12:04



тук е най-вече за развлечение все пак...



Тема Re: Въпрос на ....нови [re: Brad]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано17.10.02 12:46



Ей! Доживях да те видя тук отново! /То не е като да влизам кой знае колко често... виж още малко - ще ме вземат за навлек, пък и що не - за нов ник /. Но това няма значение.
Като нищо си навлече нечий гняв с това си изказване, но пък за сметка на това си... 3/3 прав. /То ако не си - кой ли би се разгневил, я!/.

Айде, със здраве!

You can run, but you'll just die tired...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.