Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: hella]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано30.10.02 15:38



Мила ми Венето..опс, Хелла ли си, каквато и да си

1. Направо непростим пропуск - да ме пропуснеш...нищо, аз не съм. Какъв съм и защо такъв съм повечето хора тук знаят, най-малкото повечето който ти постоянно хвалиш и възхваляват нямат проблеми с моята особа, дори бих казал обратно, така че не се притеснявай за мен ;))) На няколко пъти се въздържам да давам коментари и оценки за теб - е ти не се въздържа. Е и сега няма да давам оценки - то няма смисъл ;)))

2. Хахахахаххахахаха, я кой се е впрегнал - това твойто страшно ми прилича на "гузен негонен бяга". След като не си проумяла защо съм го написал, за теб специално няма да си правя труда пак да го обяснявам. Самия факт че се връзваш като на свинче звънче е дотатъчно красноречив за умствения ти багаж. С тебе точно никога не съм имал желание да се ЕБАВАМ (не да се бъзикам!) ама след като сама се буташ - е не мога да ти откажа.

3. Ай сполай ти със здраве, и живей с третящия идиличен образ на "клубното духовно братство" витаещо в поразмътения ти мозък. Време ти е да пораснеш

4. Всичко най-хубаво

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: karasko]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 16:03



1. Не е лесно да признаеш собствената си вина ...

2. Постфактума на моето "впрягане" лесно може да бъде опроверган с постнатато от мен на 17.10 отговорче на Catfish, в което за първи път споменавах за райските особености на dir-registration-а. Да му мислят тези, които след това си позволиха безплодната идея за прочистване от нерегистрирани ...

3. Духовното братство не ти е по мярка, безполезно е да се опитваш да се пропиеш от него ...

4. Не ми е за първи път когато трябва да кретенясвам, за да дешифрирам думата огледало на кретени ... Затова всичко най-хубаво и на теб ....



Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: hella]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано30.10.02 16:12





You see me smile and learn
I find a better way


Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: karasko]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 16:20





Бас държа, че сме се разбрали ...


But I can't smile - my place is in the Hell.
I'll see you another time, my way is not the same ...



Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: hella]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано30.10.02 17:37



Браво!!!

Ще пиша само по моята част.

По колко ще пиша си е мой проблем. Защо влизам също.
А това, че ти се падат опашати мъже си е твой проблем. Май такива само могат да виреят покрай теб

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: †cвeтeцът]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 17:42



И това е нещо - да се ограничаваш само по твоята част (задната-б.а.)
Не ми се падат - аз ги търся ... разкошни са - и проблема е твой, че не съм те потърсила навярно ... Е не мога да загрея навсякъде - придържам се към КПД 0,01%



Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: hella]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано30.10.02 18:02



Комплексите ми за непълноценност отдавна са си отишли.
Оправяй се!!! Ако не можеш викни си жиголо. Той може и да те накара да викаш Пипни тука Майсторе!!!


Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: †cвeтeцът]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 09:25



Кой знае защо, всички хора без особено въображение, и с явни проблеми при вникването в смисъла на чуждата критика се спасяват с обвинения в малоценност и сексуална неудовлетвореност на критиците си ...

Прекалено познато, прекалено неуравновесено мнение към което ме водиш, но не почива на нищо освен на твоeто неприкрито самодоволство ...



Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: hella]  
Автор †cвeтeцът (пътник)
Публикувано31.10.02 13:52



неприкрито самодоволство

Уцели Джакпота Маце!!
Толкова ми е гот, че си блъскаш главата в стената, че няма на къде.
Чудя се кое ли ще ти свърши първо: Силите или място за цицините по главата ти

Пътя трябва да се върви достойно.


Тема Re: ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: †cвeтeцът]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 14:09



Yes! Призна си най сетне, че такива незначителни поводи те държат буден ден и нощ за да дращиш в клуба ... Ех, дай телефона на работодателя си, да му звънна с едно апетитно предложение да ти пусне чата , че да се изпръждосаш най-сетне оттука ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.