Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Тъй като аз поне съм добро момче:нови [re: hella]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.10.02 11:20




Приятно четене !

UB40 !

Тема Re: добро момче ...нови [re: jamie]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 11:47



Ако ми кажеш какво е ТЗ, ще лобирам за теб да те повишат до главен говорител на Луцифер.

BTW, тези от Магратеа - знаех че са велики, ама не бях им чела кореспонденциите още, лудориите по ми харесват пред сериозната работа ...

А, забравих да те похваля, че вече взе и с два постинга да ми отговаряш - очевидно инерцията на системата се е набрала в повечко, прегряването предстои.



Тема Re: Тъй като аз поне съм добро момче:нови [re: jamie]  
Автор azia (новак)
Публикувано24.10.02 11:55



интересен начин на сваляне:))))))))))
между другото световния ден на менопаузата веч отмина - така че можете да спрете с прехвърчането на искри и да се заемете със здрав кютек - виртуален де

кой ми изяде сиренцето? 


Тема Омръзна ми :-)нови [re: hella]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.10.02 12:28



зациклила си гледам :-)))
Отивам да си играя другаде :-)))

UB40 !



Тема :-))))нови [re: azia]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.10.02 12:31



Той не е и настъпвал :-)
Кютек ?
"Печели този който избягва да воюва" - Сун Дзъ

ПП: Как сте уважаема ?

UB40 !



Тема Re: :-))))нови [re: jamie]  
Автор azia (новак)
Публикувано24.10.02 12:57



доколкото виждам и ти си развъртял томахавката и още се чудиш дал да я метнеш:)))
дибелея и дембелея драги:))))))

кой ми изяде сиренцето? 


Тема ДА БЕ!нови [re: jamie]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 13:13



Ще отдъхна малко докато азиа поддържа огъня ...

П.П. "ТЗ" в тяхното измерение е "техническо задание", а в твоето - "титиничен замисъл", още трябва да учиш ...



Тема Re: :-))))нови [re: azia]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.10.02 13:29



Лапенцето ритка ли или е още рано ?
И аз изпростявам тука - малко поръчково :-))))))
Да мятам ? Вярваш ли го това ?

UB40 !



Тема Re: :-))))нови [re: jamie]  
Автор azia (новак)
Публикувано24.10.02 13:49



отдавна, но по-често лежи и яде мързела му с мързел - това е живот еййй:)))
и тук ли поръчково се действа? хехе защо не свирна по рано де - имам няколко неотложно елиминационни дейности за извършване

кой ми изяде сиренцето? 


Тема ЗАЯВЛЕНИЕ#2нови [re: †cвeтeцът]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 15:13



Реших за пореден път да извадя тази тема от забвение, и сега ще ви изложа основателните причини за това!

Лично за тебе priest нямам повече коментари освен този - съкрушително неизненадващ беше факта, който ти сам сподели, че влизаш в клуба, само защото в службата са ти забранили достъпа до чатове, а и са ти срязали кабела на ICQ-то. Евала им казвам, щом са прозрели производителните ти способности. Сори само че бе на наша сметка - туй последните 4-5 месеца едва ли има тема, на която да не си писал по 3-5 отговора средно.

Толкова за теб, преди време прояви незабележим на пръв поглед интерес към въпроса дали мога да надупвам мъже, но крушката както винаги се оказа с опашка ...

За останалите, четящи и пишещи в клуба: уведомявам ги че Криккитските войни се водят с променлив успех -

първо: бях пропуснала по моя вина да спомена караско в списъка с натрапчиво неадекватните особи, както и не по моя (щото до сега не съм я срещала) вина една небивало неграмотна долна устна.

второ: на онези, които го топорчат на нерегистрираните, за пореден, но непоследен път ще заявя, че да си регистриран не е пропуск към рая, макар че и да беше - пак нямаше да се възползвам, тъй като на адовите изчадия просто не им е интересно в рая ...

трето: извинявам се на Дракула, че я включих в списъка с диверсионни елементи ... Но щях да я харесвам повече ако не страдаше от такава нужда да се харесва на всички ...

четвъърто: благодаря на RolligStoner, макар че не отгоаря на всички изисквания за клубар в 20-30 за неоценимата подкрепа ...

пето: на всички които за пореден път не разбират за какво пиша - просто ще бъдете дисконектнати вследствие на една от две причини: или ще се отвратите от рожбите на посаденото от вас семе на чатаджийството, или ще се вразумите - azia, поздрави ...

П.П. Цитирам господина Простьо: след едно мнегово писмо, аз му отговарям в любмия си стил, а той после ме пита : Извинявай какво ти бях писал предишния път, за да разбера за какво иде реч". Е, тя простотийкат не ходи по гарата нали?

П.П.П.П. Дървения философ се приканва за консултация по въпроса за регистрация в дира само с лична карта доказваща възрастта на клубара ... щото едно дразнещо ме тьпсе все още се навърта тъдяа ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.