Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Доколко егоизмът е здравословеннови  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано27.09.02 11:01



А?
Б-то е важно,защото май трябва да се обичаме,за да обичаме!И тези отсреща да видят нещо все пак некомплексирано тотално,че да открият какво да обичат.
Трябва да съхраним себе си,за да намери,който търси нещо все пак запазено и чакащо топлинка,за да разцъфне и нататък.
Много е трудно да прецениш доколко желанието за самосъхранение и изстрадано чувство на защита от гнустта навън и тоталното пренебрежение прераства в изолиращо ,студено,стагниращо и губещо откъм контакти егоистичене-кофти чувство-криворазбрано, при това!
Другото лице на егоизма е самовлюбеният Нарцис,който на всичкото отгоре не обича нарциси,но толкова се страхува от това да не се загуби в отчаяния си стремеж към перфекционизъм,та не се разсейва с простосмътни и отношенията си с тях на ниво-техни проблеми-виж,ако те потвърдят мазохистичното му убеждение ,че е върха-на което Нарци отговаря-казах мазохистично!-а,не е вярно,но огледалото отсреща отразява неговата оскаруайлдова визия на Дориян Грей-горкият Нарцис-САМ!
Но не и САМОТЕН-има себе си!
А?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Drakula]  
Автор Otkachal-ka (Boina)
Публикувано27.09.02 11:13



S dve dumi iskam da se iskaja : AZ OBICHAM

Ako uznaem cialata lubov - shte stignem li krieshtata se nadejda?


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Otkachal-ka]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано27.09.02 11:17



Себе си или човек,който е открехнал отзивчива алтруистична част от своя егоизъм с цел ти да влезеш в нея,за да те претопи като част от себе си и да те обича като себе си или.........?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Drakula]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано27.09.02 11:18



1. Drakulke :) промени го тоя стил на писане бе! С тия изре4ения от сума ти реда и думи 4овек загубва смисъла още на първия глагол :Р... е, може да е до 4овек де... ама тука има само 2 юриста :)

2. за НАРЦИСИЗМА питай най-добре ПРАВИСТ4ЕТО, 4е то е много вътре по темата, сега пишело трактат "Нарцисизмът в публи4ното право"

3. ЕГОИЗМЪТ е най-човешкото чувство. За това трябва да го владееш до съвършенство!.........Само така можеш да го преодолееш и да не се превърнеш в НАРЦИС.

4. САМ...САМОТЕН.....НАРЦИС...... това са антоними :) 4акай тема по тая тема :)



Аз съм! Българче! Обичам! СЪДБААААААААААААААА?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: ПPOCTьO]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано27.09.02 11:38



нЯМА!дА го променя-това съм аз и моята психика!Хаотичното е красиво!Все нещо ще намериш там!
Демокрация-за прависта-ако тя иска -ще се изкаже.
Това е идеята,де-ти да го владееш чувството,а не то теб-тогава е доста нездравословно и ограничаващо.
Да си сам ,когато искаш е най-хубавото на свободата,но когато си самотен Нарцис на полянка и няма кой да ти каже.............-съкс ситуация!
Да ,антоними са!

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Drakula]  
Автор Otkachal-ka (Boina)
Публикувано27.09.02 11:41



BINGO...ti go kaza, ne moga da polzvam tvoite izrazi..predpochitam da se izrazq po-qsno...OBICHAM GO!

Ako uznaem cialata lubov - shte stignem li krieshtata se nadejda?


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Otkachal-ka]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано27.09.02 12:20



Ти си тревата на неговата САМА /но не самотна/полянка-или си ЕХО!/ако си чела легендата/

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Drakula]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано27.09.02 14:05



че е здравословен, здравословен е. друг е въпросът, че повечето здравословни неща са гадни на вкус и аз хич не ги обичам...

he says he's gonna kick the darkness until it bleeds daylight


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: Drakula]  
Автор Otkachal-ka (Boina)
Публикувано27.09.02 14:12



Ne sum q chela
Shte mi bude interesno ako kajesh dve-tri dumi za neq...

Ako uznaem cialata lubov - shte stignem li krieshtata se nadejda?


Тема Re: Доколко егоизмът е здравословеннови [re: pravist]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано27.09.02 15:23



Ти пък само за ядене или пиене мислиш!!
Значи по твоите думи-доколко гаден на вкус е егоизмът!?

Пуснете ме в душата си за да ви покажа нещо....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.