Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема контрасъвети - кано ела тукнови  
Автор azia ()
Публикувано26.07.02 14:18



"всяка жена от малка мечтае да се омъжи, но успеха от това начинание е крайно жалък и отчайващ" - така ми казваше навремето баба, скришом поглеждайки към дядо... и за съжаление се оказа права.
и все пак мили момичета ако сте решили да проведете този акт на борба за мъж, може да последвате съветите ми
1. основната цел при борбата за мъж е да се оставите да бъдете свалена. предвид възможността Той да е индивид с размери доста по-внушителни от вашите, но за сметка на това по-глупав от вас, мисля че трябва да се оставите да ви изненада в гръб и чак след това да прибегнете до халосването с вазата, с цел доказване на романтика и желание за по-нататъшно опознаване.
2. фактът, че той се хвали със няколкогодишно поредно избиране за "мистър Фалос" в ъгоизточен талибан, да не ви притеснява. всеизвестно е, че индивидите от мъжки пол много преувеличават, но за съжаление, оназ им работа при дадени ситуации не придобива размерите на буратиновия нос. това си има и хубавата страна - няма да се охарчвате излишно за масълце.
3. любимо хоби - винаги карайте колело, така си спестявате гледката на разплакан мъж на съседната седалка. и не правете грешката да смучете банан преди брака, ще имате достатъчно време, той да стане част от ежедневното ви меню след това.
4.повечето мъже бягат от отговорности - затова се подгответе на вашите нежни рамене да се стовари планина от проблеми, за чието решение и изпълнение ще са ви нужни остър ум, силни ръце и студено сърце
5.когато сте в компания - в никакъв случай не посягайте към бутилката - кой ще кара колата, а?
6. мъжете обичат да бъдат лъгани - винаги след секс му казвайте, че по-голям и по хххххххl не сте виждали. преди орален секс винаги тренирайте лапане на чаша, така схващането на долната ви челюст ще е непресторена и няма да се иска актьорско майсторство от ваша страна.
7. ако сте блондинка, 175 см, 60-90-60 - тези съвети няма да са ви нужни, ако имате поне малко акъл в главичките си.


не ме псувайте моля

come


Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: azia]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано26.07.02 14:24



аман - оляхте се с тези блондинки

аз викам всичко лесно и безболезнено да става, че мн борби , мн нещо...
сили не ми останаха вече

и все не влизам в категориите



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: azia]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано26.07.02 14:26



Хитра лисица си тисамо да добавя че преди орален секс е добре да се тренира с лапане на широка кофа



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: DTMF]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано26.07.02 14:28



те, тва сънищата са хубаво нещо, ама всичко е леко преувеличено, тъй че требе да се внимава



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: pravist]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано26.07.02 14:32



Шоу да става



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: pravist]  
Автор azia ()
Публикувано26.07.02 14:35



то и аз съм извън сек'ви категориЙ - то затова и тук кеса. ако бех блондинка - досега ферари щях да карам и на малибу да почивам и да съм ергенка естествено:)))))))))))))))

come


Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: DTMF]  
Автор azia ()
Публикувано26.07.02 14:34



хехех знам си аз за какво ще се хванете вий мъжете:)))))))))))))))))))
няма толкова голяма кофа кат' за мойта уста

come


Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: azia]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано26.07.02 14:55



и ти си права
и на мен чернокоса си ми е добре



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: azia]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано26.07.02 14:58



От всички тези борчески теми в клуба, научих нещо много интересно- че за мъжете трябвало да се бориш!!!!
Изведнъж се оказа, че на стабилната 26- годишна възраст, с нам колко си години опит в отношенията си (платонически и не чак дотам) с мъжкия пол съм фатално неосведомена за такива фундаментални основи на отношенията си с тях!
Аз, заблудената си мислех, че мъжете падат като ябълки върху нас и единственото което трябва да направиш, е да внимаваш да не се отзовеш в ролята на Архимед.

Редактирано от Йoaннa на 26.07.02 14:59.



Тема Re: контрасъвети - кано ела тукнови [re: Йoaннa]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано26.07.02 15:02



ха така - за всичко си има първи път - никога не е късно да научиш нещо


обаче сакън нидей - ябълка и туп...
че кват съм малка, ...

подбор освен туй си требе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.