Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема усещане за...нови  
Автор trevichko (непознат )
Публикувано18.03.02 22:10



някога имали ли сте усещането, че никога няма да срещнете хора, с които ще се сприятелите истински, че просто няма нормални хора около вас, с които да се разбирате и искате да бъдете?



Тема All the f******g timeнови [re: trevichko]  
Автор ClD (член)
Публикувано18.03.02 22:12



Това е положението, маамустара!!!

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: усещане за...нови [re: trevichko]  
АвторZenotide (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 22:15



poznato zwuchi ...no w takiwa momenti wednaga mi idwa na um che problema moje da e w men



Тема Стига де,нови [re: Zenotide]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано18.03.02 22:56



взе ми го от устата
Не, всъщност чак в крайности не съм изпадала... Но понякога ми се е струвало, че целият свят се е наговорил срещу мен... сякаш съм абсолютно неразбрана... и то напук... Макар и понякога да ми минава през ума дали пък неразбралата не съм аз... Но бързо гоня тези мисли от главата си - за свое добро... или пък напротив.

You can run, but you'll just die tired...


Тема -Скъпи, имало кола в насрещното движение...нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор ClD (член)
Публикувано18.03.02 23:02



-Не е една, не е една!!! Много са!!!

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: усещане за...нови [re: trevichko]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано18.03.02 23:11



Не знам. Старая се да гледам себе си. Не очаквам нещата да са перфектни, затова бих се задоволила и с по-малко. Въобще не си мисля, че няма кой да ме разбере ит.н., дори и да няма такъв в даден момент, аз знам, че той съществува и хич не се тормозя. Хората са си съвсем нормални в рамките на този термин. Просто са различни. А на мен ми е добре и така

добри хора


Тема Re: -кола в насрещнотонови [re: ClD]  
Автор Zenotide (The child)
Публикувано19.03.02 00:06



tui s kolite wse poweche se ubejdawam che e iztochnik na bezbroi metafori harakterizirashti realnia jiwot...

S ogledaloto za zadno wijdane ne triabwa da se prekaliawa ....
"the rear mirror faces rear"

Spirachkite sa predi zawoite....samia zawoia se wzima s gas...sled kato wlezesh w zawoia spirachkite sa pochti nedopustimi i imat fatalni posledstwia...
/tui s psirachkite go probwah makar i leko..ne iskate da znaete kakwo mi se sluchi /
no opredeleno kato ti zanese kolata ne gledash skalata kam koiato letish a tam nakydeto iskash da otidesh...w takiwa momenti sysznatelnite deistwia sa malko i deistwat refleksite i nawicite izgradeni s godinite /poniakoga neiasno kak i otkyde/

w takiwa momenti ne se izgrajdat harakter i nawici...togawa te se razkriwat

Behaviour changes attitude!


Тема Re: усещане за...нови [re: trevichko]  
АвторMakarona (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 01:18



Adski kompleksarski nachin na mislene - tipichen za puberteta - "nikoi ne me razbira, nikoi ne me obicha".... ot kolko wreme ne si imal blizki kontakti sys jena - moje bi prichinata za nastroenieto ti e imenno w tova che si osyznal kolko dylgo ne si



Тема Re: усещане за...нови [re: trevichko]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.03.02 04:36



Ами да ти кажа мисля,че "разбирането" и "сприятеляването" с някой са две съвсем различни неща.Понеже аз се разбирам(в смисъл не си вадим очите,а се понасяме) с всички мои познати,но от т.нар. истински приятели имам само двама.Не очаквам никой да ме разбира напълно,понеже и аз самата не мога да постигна това.Но то пък усещането,че съм винаги неразбрана от целия свят идва от зодията...Така че,имала съм и имам подобно чувство,но това ни най-малко не ми пречи на контактите и взаимоотношенията.Научила съм се понеже да съм си самодостатъчна в повечето случаи.



Тема Re: усещане за...нови [re: Dark Mind]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано19.03.02 05:38



Самодостатъчна беше думата, която търсех. :-) Но до време, разбира се.

добри хора



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.