Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 21.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Собствено семейство?нови [re: AD]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано27.03.02 23:25



Не... не съм мислила по въпроса... Мисълта ми е, че не съм мислила сериозно...Или може би не достатъчно сериозно.
Не мисля, че съм готова за подобна стъпка... То, всъщност, човек чувства ли се някога ГОТОВ за подобно нещо? Надали... Може би просто нямам човека до себе си... Нали се сещаш, че сама ще ми е трудно да градя семейство.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Ziggy Hunter :>нови [re: var]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано27.03.02 23:30



Разбира се
То и тук ще има много постинги по въпроса, но ще ти пусна и мейлче за по-сигурно

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Ziggy Hunter :>нови [re: Ziggy Hunter]  
Авторvar (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 23:36



:) Ziggy Hunter ako imash pod ruka mirc ili neshto ot roda vlez v #bourgas da si poprikazvame az sum Azazelo



Тема Нещонови [re: var]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано27.03.02 23:49



не съм сред най-големите почитатели на mIRC
Виж, ICQ си имам, но незнам то доколко ти върши работа

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Празнотата вътре в нас...нови [re: AD]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано27.03.02 23:56



Позитивното мислене е да казваш постоянно 'усмихни се, утре може и да е по-зле'. Моето звучи по-скоро- 'а сега да не ти е зле?!' Голяма работа е тва да си все недоволен (не визирам никого тук, не ви познавам). А другите са заблудени овчици, мислят си, че са добре и щастливи, а то кво било.. не могат да изнесат тежестта на света, затова си свирукат и си затварят очите.. :))) Чакам някой да дойде да ми обясни колко съм сляпа и как се самонавивам :)))
Не знам дали си проследил хронологията по-горе, ама забележи след кое съм се обадила. Зиги и СИД си разменят от черни по-черни реплики колко е тежко, еми тва наистина не мога да го разбера :)) Сори, такова ми е мисленето :)) Даже наизуст мисля, най-вероятно :))

допълнение: Една мадама го каза- щастието е в главата (както и почти всичко друго) :)) А съвсем не отричам социалните отношения, съвсем не.
добри хора

Редактирано от peya на 28.03.02 00:20.



Тема Пея помисли...нови [re: peya]  
Автор ClD (ентусиаст)
Публикувано28.03.02 00:04



Хареса й и помисли пак...

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Пея помисли...нови [re: ClD]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано28.03.02 00:12



Това звучи сякаш току-що съм се родила...

добри хора


Тема Re: Пея помисли...нови [re: ClD]  
Автор Zenotide (The child)
Публикувано28.03.02 00:33



CID strelia ot upor, uporyt padna

Behaviour changes attitude!


Тема Да живеенови [re: Zenotide]  
Автор ClD (ентусиаст)
Публикувано28.03.02 12:53



Щирлиц!!!

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: CIDнови [re: ClD]  
Автор Zenotide (The child)
Публикувано28.03.02 21:30



ako ne si platish smetkata za toka do kraia na sedmicata shte ti spra radiostanciata

Borman

Behaviour changes attitude!

Редактирано от Zenotide на 28.03.02 21:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.