Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема какво мислите за емигрантитенови  
Автор _LESHPER_ (Варна)
Публикувано17.01.02 11:06



Не ви ли писна ей така докато си седите в клубовете или чата от време на време да се появява някой, дет веднага без някой да го е питал казва: Аз в момента не съм в България. То тук е хубаво, ама ми липсват приятелите......и т.н. и т.н. Ко мислите по тоя въпрос......На мен лично ми писна от тея гурбетчии.......

AUDI

Редактирано от _LESHPER_ на 17.01.02 11:07.



Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: _LESHPER_]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано17.01.02 14:12



ami... pomisli si... dali za cjalata taja rabota njama osnovatelni prichini...
Edna prijatelka e v Germanija da bachka, zashtoto tuka maika e bez rabota, a bashta i pochina. I kato si v Bg i njamash "5 godini stazh" v njakakva oblast si namirash bachkane ili za 180 kinta mesecno ili s prilichna zaplata, no zabotno vreme 6/16 ot 7/24 (dni/chasove). Tova ne e gurbet, tova e oceljavane. I donjakyde vypros na lichno dostojnstvo.
Zadaj si vyprosa "Kolko struva truda mi?", ako mozhesh da si namerish rabotno mjasto na koeto vzemash pone 3/4 ot samoocenkata si, to znachi njama kakyv da go tyrsish "po taz pusta chuzhbina"

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: Arriah]  
Автор _LESHPER_ (Варна)
Публикувано17.01.02 17:08



не ми беше думата за оцеляването.То това е ясно.......
Ама какво парадират с това че са в чужбина

AUDI


Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: _LESHPER_]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 00:08



e s kvo da paradirat?
s tova che ti si v bg li?



Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: _LESHPER_]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано18.01.02 00:23



Da praviat kakvoto si iskat.Lo6oto e,4e niakoi kato zaminat v 4ujbina i vednaga stavat "4ujdenci".To se po4vat edni lekcii za pozitivnoto mislene,za dobrite strani na jivota i t.n.Eto tova mnogo me drazni.

When Hell is full,the dead will walk the earth...


Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: _LESHPER_]  
Авторburatino (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 02:47



Верно е!
Който,седи тука е дърво.
Ама като сме дървеняци тука ще седиме,нали така?!
Дървена работа.



Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: Dark Mind]  
Автор B_e_tt_i_s ()
Публикувано18.01.02 11:27



lekcii za pozitivnoto mislene,za dobrite strani na jivota... а не мислиш ли, че те всъщност са впечатлени от съзнанието и манталитета на хората там - все неща доста деформирани в Бг



Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: B_e_tt_i_s]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.01.02 00:52



Hi,
Lo6o niama,4e sa vpe4atleni.No neka ne dosajdat na horata s tova.Za6toto i men me vpe4atliavat mnogo ne6ta,no ne gi rusia na vsiaka kra4ka.

When Hell is full,the dead will walk the earth...


Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: Dark Mind]  
Автор AD (Alex!)
Публикувано19.01.02 00:59



Повечето български гурбетчии са хамелеони, наистина. Веднъж ми стана смешно когато слушах един българин, когато говореше за един чужд футболен отбор (от новата му родина). Аз самият съм си мислил, че най-приятното в общуването с чужденци е това, че не си длъжен ди бъдеш фен на тъпите им клубове. Знае се, че си различен.

Между другото, първият ми сблъсък с "позитивното мислене" беше в Чалгария - една американизирана българка (студентка в УНСС), която никога не е била извън БГ, ми четеше лекции по тази и много други теми.



Тема Re: какво мислите за емигрантитенови [re: AD]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.01.02 02:24



Da i tuka gi ima takiva.Kato 4e li do goliama stepen tova zavisi ot konkretnia 4ovek.Ni6to protiv emigrantite niamam,no poniakoga se uvli4at

When Hell is full,the dead will walk the earth...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.