Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 06.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема До всички посетители на този клуб!нови  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 20:05



Здравейте уважаеми,
аз съм студент по психиатрия в Медицинска Академия. От доста време изследвам психотичната симптоматика в интернет клубовете. Те са много подходящи места за научно наблюдение, защото тук разни хора избиват разни комплекси и по удивително ярък начин разкриват абнормалните черти от психиката си.
Знаете ли? От месеци бях зависнал в клубовете Окултизъм, Магия и Карлос Кастанеда. Мислех си, че там има най-много психично болни. Но сега разбирам, че съм грешал. Най-голяма концентрация на психопатски теми и мнения има във вашия клуб. МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! Продължавайте в същия дух! Когато завърша, можете да ми станете пациенти.

P.S. Знам, че всичко това звучи прекалено саркастично, дори нехуманно, за човек изучаващ най-хуманната наука - Медицината, на аз все още не съм положол Хипократовата клетва! Ха - ха - ха!!!





Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Пcиxиaтъp]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано22.01.02 23:49



ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ha



Тема Re: До всички психари!нови [re: Пcиxиaтъp]  
Авторburatino (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 01:34



Що не си изучиш патката първо(Да ме проштаваш за дървения език.)?!!
Ха - ха - ха!



Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторBrad (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 01:35



Shte citiram edna krava, skoqto spodelaqm ednakyv psihicheski problem:
Muuuuu, Muuuuu...muuuahahahahaha, muuuhiihihihihiii, muuuu be, muuu, muhahahaaha!:)
Kvo da se pravi - born to be idiot!



Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Brad]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано23.01.02 04:06



Ha ha ha...tova mnogo mi haresa...born to be idiot

When Hell is full,the dead will walk the earth...


Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Пcиxиaтъp]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано23.01.02 04:14



Hahaha...eii 6te me skusate ot smiah.To ne biaha moralisti,psihiatri.Sega 4akam niakoi ot ludnicata napravo da doide da ni okai6i.Samo 4e se pritesniavam,4e ludite 6te napusnat sled poiavata ni tam.


P.S.Kude go vidia tozi sarkazum mejdu drugoto?!Poneje az i lupata izvadih i gledah...gledah...ama ne...niama go.A tolkova go obi4am.....Izdignah go v kult.Sarkazma,de

When Hell is full,the dead will walk the earth...


Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторDr. Sexolog (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 07:25



E ti si izbi svoya kompleks tuka. Sega sam si badi patzient na sebe si.



Тема Re: До всички посетители на този клуб!нови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторBodygard (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 07:31



Studentche po medicina. I sega ochakvash da ti cunat gazo. Golyam pedal si, peder kakto kazvat nashte v Makedonia. Tam takiva kato tebe i gi ponashlyapkvat otvreme- navreme za profilaktika da ne plyampash idiotshtini duhach neshtasten.



Тема Вдигам ръка с два щръкнали пръста! Познай защо!нови [re: Пcиxиaтъp]  
Автор Kalinski ()
Публикувано23.01.02 14:52



Според психотеста е защото имам въпрос! :)) Какво означава "абнормален"?



Тема Констатациянови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 14:55



Ммм да! Негативното отношение към лекаря от страна на пациента е сигурен признак за отсъстващ инсайд, което от своя страна предполага сериозни затруднения при провеждане на лечението на психозата...Абе с една дума - нема да се оправите! (Това последното лекарят не биваше май да го казва, ама карай).

P.S. Между другото, още веднъж държа да отбележа, че интересът ми към всички тези сайтове е СТРОГО НАУЧЕН. Така че, обвиненията, че и аз съм болен избиващ комплеки са просто несъстоятелни!

Бележка за господина който ме обвинява в хомосексуализъм: Моето момче, явно самият ти имаш неосъзнати хомосексуални наклоностти и затова привиждаш такива и у другите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.