Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 22.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема как да намеря любовтанови  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано09.10.01 18:53



Кажете приятели?Как?Как да намеря любовта?Обезличил съм се напоследък,не съм нещо.Аз съм просто нищо! Станал съм никой.Нямам лице,нямам сърце...нямам душа,нищо не може да ме зарадва.Страхувам се.Какво да поравя........



Тема Re: как да намеря любовтанови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор *SunFlower* (разрошен)
Публикувано09.10.01 19:10



ехооооо, г-н Някой!
Какво си увесил нос така?
Просто намери смисъл или някаква цел...
Погледни се в огледалото - ще видиш, че там има Някой!
Стани утре рано и погледни изгрева - може би ще те зарадва или поне ще те накара да си спомниш, че те е радвал. Нещата никога не могат да бъдат същите, но могат да бъдат нови и различни!
Научи се да харесваш себе си такъв, какъвто си, защото всеки човек е уникален сам по себе си. Радвай се и на малките неща в живота, понякога те те правят по-щастлив от големите. А тя любовта сама ще дойде, но направи малко усилие, за да й помогнеш да те намери!
Знам, че е лесно да се дават савети, а трудно - да ги последвашл
Просто исках да те накарам да се усмихнеш!



Тема Re:добренови [re: *SunFlower*]  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано09.10.01 19:35



ще опитам некак си,но незнам дали ще се получи.Имам обожателки,но проблема е че не чувствам нищо към никоя от тях...затова е думата ми..като че ли нямам сърце..незнам!?



Тема Re:добренови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор *SunFlower* (разрошен)
Публикувано09.10.01 20:39



Просто не си намерил нещо или някой, което/който да те накара да усещаш, че си жив.
Не знам какво точно те е накарало да се чувстваш по начина, който описваш, но мисля, че не трябва да се оставяш на инерцията и самосъжалението, а да действаш и да осмислиш живота си по някакав начин.
Но първо трябва да се научиш да цениш и обичаш себе си /не става въпрос за егоизъм, надявам се разбираш какво искам да ти кажа/, за да може после някой друг да те оцени.
И аз съм се чувствала така - никоя, ничия, наникъде.
Но знаеш ли това ми състояние беше доста полезно за мен.
Глупости! Не състоянието, а причината за него!
Защото си мислех, че съм слаба, а разбрах, че съм силна.
Чувствах се празна, страшно изморена от всичко и от всички, неспособна да обичам, да давам и да получавам.
Превърнах се в циник и станах по-силна, вече трудно може някой да разчупи бронята ми. И са малко хората, които успяват да надникнат в душата ми - разбира се когато аз им позволя.
И въпреки това мога да обичам, защото има хора и неща, които го заслужават!
Ами това е! Дано не съм станала досадна.
Понякога е хубаво да поговориш с някой.......или......да помълчиш.






Тема Re: как да намеря любовтанови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор hellion (scorpio)
Публикувано10.10.01 09:26



Ами,пич-на първо място ти предлагам да си измислиш нов ник...

Щото с тоя май скоро нямаш да си намериш лицето...

Бъзикам се,разбира се...но май проблема наистина е в самочувствието.Давай го по-ведро!

От черен хумор глава не боли!


Тема Не как, а КЪДЕ!нови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор Fen (2 live is 2 die)
Публикувано10.10.01 09:36



На дъното на бутилката е най-сигурно!



Тема Re:благодаря ти слънчево цветенови [re: *SunFlower*]  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано10.10.01 22:06



наистина разбирам чак сега смисъла от тези клубове.Тук наистина има приятели-хора готови да ти помогнат,ако не с друго то поне с топли думи.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: бутилката е началото на края на личносттанови [re: Fen]  
Автор rocпoдин ниkoй (някой си човек)
Публикувано10.10.01 22:11



бутилковата мания и стремежа към по-скоро виждане на дъното и е квазирешение на проблемите.По скоро това е началото на един нов проблем...идва краят на личността,а след нея е ...............виждали сме ги всички на какво приличат,жалки са!



Тема Re:благодаря ти слънчево цветенови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор *SunFlower* (разрошен)
Публикувано11.10.01 16:24



Няма защо!
Беше ми много приятно да "поговорим" - така да се каже.
Ще съм щастлива, ако съм ти помогнала по някакъв начин!


До скоро!



Тема btwнови [re: rocпoдин ниkoй]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано11.10.01 16:39



Иванчо го мъчело брутално любопитство породено от вечните въпроси , който измъчват младата личност , затова отишъл при баща си и го попитал :
- Абе тате , кво става човек като се напие ?
- Ми сине , ский ония две бутилки на масата - ако бех на градус просто щех да си мисля , че бутилките всъщност са четири . . .
- . . . ъ-ъ-ъ-ъ . . ма . . , тате , . . . то на масата има само една бутилка бе !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.