Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Търся жена за женененови  
АвторИcтинcka oбявa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 20:54



Търся жена за женене.
Най-важното изискване е да е ГОЛЯМА мръсница между 20 и 27.
Предимство са физическата красота, интелектът и парите.
Противопоказни са скромността, добродетелта и целомъдрието.
На потенциалните кандидатки предлагам съответстващи мъжки качества.



Тема Re: Търся жена за женененови [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор Megan (драка)
Публикувано20.10.01 23:08



дефинирай ми "съответстващи мъжки качества", и преминаваме към дискусия за това колко ГОЛЯМА мръсница съм или мога да бъда.



Тема Ако не си търсите мръсник, не търсете меннови [re: Megan]  
АвторИcтинcka oбявa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 12:15



"Съответстващи" мъжки качества, уважаема г-це Меган, е всичко лошо, което можете да си представите за мъжа, като знаете колко лоша може да бъде жената. Може би като Ви говоря на "Вие" не се вписвам в модела за "мръсник", но това е от уважение към Вашите качества, които може и да са наистина стойностни. Най-накратко мога да кажа, че ако не си търсите "мръсник", може би не трябва да търсите мен.
По-конкретно, като си търся мръсница, искам да кажа, че няма да и държа сметка за фактори, които е общоприето да се държат. Няма да ме интересува миналото й, колко различни мъже са и го "начуквали", къде са и го "начуквали" и дали с тях й е било по-приятно, отколкото с мен. Не ме интересува дали е правила нещо, приемано като неприето от обществото. Бих казал, че няма да и държа сметка и колко мъже в момента я "чукат". Няма да я оставя да ме лъже за нищо, защото просто лъжите й няма да ме интересуват.
Единствените условия ще бъдат чисто физически - да не ми донесе някоя болест или някое чуждо отроче. Това са неизбежни биологични ограничения.
Интересът ми към "мръсниците" не е резултат на това, че мъжете обичат най-много лошите момичета. По-скоро ми се струва, че днешният доминиращ морал е твърде изкривен, спрямо реалните потребности на хората. И по тази причина започва неудържимо да се разпада. На мен ми трябва жена, която не е възпитана и не води живота си според тези измислени правила.
Това, което една "мръсница" може да ми даде, а една девственица не може, е истинска любов и обич. Девствениците и добрите момичета робуват на ясни правила на доброто поведение. Но това не е любов и обич. Само жена, която се е освободила от предразсъдъците може да обича истински. Сексът не е любов, той е само част (малка) от нея и не трябва той и изъплняването му в различни моменти и с различни хора, да стои в основата на съществуването или несъществуването на семейството.
Имам и още един аргумент за това да си търся "мръсница". Той е свързан с щастието вътре в семейството. Но за него - по-нататък, когато стане ясно ще става ли нещо.
Казах засега.



Тема Re: Ако не си търсите мръсник, не търсете меннови [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор †cвeтeцът (GOD's agent)
Публикувано21.10.01 12:58



правилно...търсиш ЛЮБОВ!!!(говоря на ти по навик)
но какво ще кажеш за подобна мръсница когато се изправиш пред чичо Доктор и той ви покаже болестите които ви е дарила търсената от теб мръсница...
само списъка да не се окаже по дълъг от разпечатка на телефонни разговори...хи хи хи

†priest


Тема Re: Ако не си търсите мръсник, не търсете мен [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор Megan (драка)
Публикувано22.10.01 12:03



game over.



Тема Re: Ако не си търсите мръсник, не търсете меннови [re: Megan]  
АвторИcтинcka oбявa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 15:22



Много лесно се отказа, Меган.



Тема Какво търсиш?!нови [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор Air Force++ (Smuggler+)
Публикувано22.10.01 16:12



Жена за женене ли?!
Те жените не се ли омъжваха?!

     




Тема Re: Ако не си търсите мръсник, не търсете меннови [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано22.10.01 16:54



О, да!
Ще ме прощаваш, че се намесвам така в темата, ама (аз не съм Меган)... всички така говорят, всички това търсят. Поне така си мислят. Уж има толкова много типове човешки характери и т.н., а в крайна сметка нещата се свеждат до няколко варианта на поведение и мислене. Твърде елементарно... но е така. Чудя се какво ще стане с теб, ако намериш такава жена - освободена, "мръсница", ако ти харесва повече тази дума. Готов ли си, а? Ти достатъчно ли си освободен, че да я приемеш такава, каквато е? Да не задаваш въпроси, да не й държиш сметка, да не ревнуваш? Много се съмнявам, наистина. Ако беше истина и беше възможно това, за което говориш, щеше да е чудесно, само че не е.
Наистина, "девствениците" излязоха от мода - поне привидно. Обаче дали е така действително? Всички разправят наляво и надясно колко са освободени, как нямат предрасъдъци и т.н. и т.н. Обаче да ти кажа честно не съм видяла още "свободен човек" и не защото не съм гледала. Тези неща са относителни. Винаги на едно ниво в отношенията, рано или късно, се появява собственическото чувство, ревността и страхът да не останеш сам, защото стремежът ти към свобода те е превърнал в нейн роб.
Имам един въпрос към теб - защо "брак"? Сериозно. Как виждаш нещата в перспектива? Постепенно идват и отговорностите - нали? Преподавателят ни по психология в гимназията редовно задаваше въпроса "Какво става със Спящата красавица и Принца 10 години след края на приказката?" Ще се радвам да ми отговориш, ако можеш. Аз имам някакъв отговор, но не ми звучи добре. Интересен ми е твоя модел за "семейно щастие", за което споменаваш.

Поздрави!

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Ако не си търсите мръсник, не търсете меннови [re: Иcтинcka oбявa]  
Автор Megan (драка)
Публикувано22.10.01 16:57



това се нарича реализъм.



Тема Re: Какво търсиш?!нови [re: Air Force++]  
Автор †cвeтeцът (GOD's agent)
Публикувано22.10.01 18:29



нали живеем в модерни времена и сексуалната ориентация се водеше за личен избор....

може да иска да се жени милата....

†priest



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.