Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Самоубийствотонови [re: Geobyte]  
Автор eva_s (......)
Публикувано22.11.01 22:21



ами поради липса на друг по-хубав, пробвах веднъж и сега не ми е смешно... гневя се, когато опита някой друг, особено, ако този някой е ценен човек

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Самоубийствотонови [re: taralok]  
Автор eva_s (......)
Публикувано22.11.01 22:22



може и да си прав... за талибанчетата не мисля, че това е целта им, надявам се да си нямал това предвид

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Самоубийствотонови [re: eva_s]  
АвторGeobyte (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 00:12



Винаги има друг начин!Просто не си се замислила, защото
не си го желаела достатъчно силно.Ако искаше да се самоубиеш щеше да го направиш... Не е чак толкова сложно, или се разколеба в последния момент и свърши работата на половина?Струва ми се ,че не смъртта е била твоя цел.
Толкова начини да умре човек... като те гледам не си от най-глупавите(което не се отнася до мен)предполагам знаеш сигурен начин за смърт/самоубийство.
Сега като говоря тия неща, да не взема да вдъхна кураж на някои надъхан.
Явно сте емоционални личностти.Затова 1 съвет- смейте се. Шегувайте се повече.
Някой ще каже да ама... не ми е смешно.Постарай се малко погледни от хубавата страна на лошите неща.Малко черен хумор не е излишен.
Ако и това не помогне... колкото и ценни личностти сте щом се предавате... ваша си работа , поне го направете със стил.Ако си мислите ,че сте много смели за това ,че се решавате да го направите ... В по горните Re:.. май имаше по този въпрос.
Забележка: Не съм много интелигентен или опитен така ,че може да забравите какво съм писал...



Тема Re: Самоубийствотонови [re: Geobyte]  
Автор eva_s (......)
Публикувано23.11.01 01:39



е не знам защо, но страшно ме развесели...
Значи, моят опит беше в тийнейджърските години, бих казала, че ми беше полезен.. Не помня вече дали наистина съм искала или съм се надявала, че няма да стане Свърших работата, но ме намериха навреме, за което не съжалявам разбира се
Иначе си прав - смехът е много полезен, стига да не е истеричен...

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Самоубийствотонови [re: eva_s]  
Автор JESY (®)
Публикувано23.11.01 05:11



За мен не е изход, вярвам в прераждането и смисълът от преждевременно прекратяване на живота се изгуби...
Не мога да знам дали това променя живота на всеки, но моят определено го промени. Преди доста години посегнах на живота си и за добро или лошо оцелях, не исках да оцелея до момента в който разбрах, че умирам, а човекът заради когото го сторих плачеше над мен.
Това наистина промени мирогледа ми, как и с какво не питаш-няма и да отговарям, но поне ще кажа, че от тогава всичко ми е различно или да се изразя по-точно....безлично.

Да го посъветвам?
Ще се опитам да го спра, в зависимост от човека...предполага се, че го познавам все пак, ще измисля нещо....
страданието на майка му,
бога, прераждането, кармата,
любовтта която не е изживял, но ще срещне....
Просто зависи от човека.

Весел ден



Тема Re: Самоубийствотонови [re: JESY]  
Автор eva_s (......)
Публикувано23.11.01 10:08



Още един човек в броя на екссамоубийците Не знам дали си прочела всички постинги, но излиза, че тук доста хора сме правили опит, някои повече от един. Което за мен не че е странно, но е малко изненадващо като че ли... Не питам как, за да не даваме съвети без да искаме...
Трябва да се направи опит да се спре и аз така мисля, трябва да се направи всичко, за да се предотврати евентуален нов опит... Не знам, но това е може би единствения случай, в който бих се стремила с всички средства да повлиая на избора на човек... Животът все пак си заслужава, за всичко и въпреки всичко.

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Самоубийствотонови [re: eva_s]  
АвторGeobyte (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 14:52



Нали това беше една от целите.
Както и да е как може да си свършила една работа която не си свършила?
Правиш го моментно.Бесиш се, хвърляш се през терасата ...Трябва да е моментално за да няма шанс за оцеляване.Ако искате съвсем да се оттървете от проблемите си т.е. да се самоубиете ,но не искате да ви боли и в този миг има възможност, не само да не успеете, а и да ви вкарат в болница ,и всички
вапи близки да ви поучават докато решите да опитате отново.Няма ли редактор в тези форуми, запетаи...
Относно смеха.Защо да е лошо да е истеричен?Ще ви сметнат за побъркани ли?Добре тогава прережете си вените поне няма да чувате коментарите.
Смеха си е смях и винаги е полезен.
Относно до това че не си спомняш!!!
КАК може човек при първия си опит за самоубийство да не помни?
Ще кажеш го правиш за 10ти път.Сигурно и причината не си спомняш точно.
Да.Мисля че прпуснахме най-важното.Мотивът.Кои мотиви са основателни
за самоубийство.Според мен само чуството за огромна вина ( да речем сте причинили смърт на много хора) или липсата на пари.Естественно другите дребни подробностти само подклаждат огъня ,но това са основните причини.
Като се замислим още по-подробно ако имате воля и го желаете много силно
парите няма да бъдат проблем.Нямате ли вие пропадате и започвате да се самосъжалявате мислейки ,че вината е другаде.Не си давате сметка ,че почти всичко зависи от вас.Същото важи и за инвалидите - постепенно се предават.
За пристрастените няма смисъл да коментирам.
Остава само чуството за вина.Винаги има изход - "Бог ще ме накаже" или "Ще ми се върне".И така всеки път когато си припомните.
Едва ли от читетелите има някои убиец или изнасилвач на 8 годишни момченца.Възниква въпроса ако не искате да имате проблеми и хей така
си казвате няма смисъл от живота нека се самоубия.Едно послание към тях -
Обърнете се към специалист преди да действате.
Май се изчерпах по тази тема, но си оставих въпроса който най-ме вълнува.
Щом всички сте се самоубивали кажете ми какво е усещането?
Адреналина покачва ли се?



Тема Re: Самоубийствотонови [re: JESY]  
АвторGeobyte (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 15:02



Обожавам го тоя форум.Тук само побърканяци има.В психо форумите няма толкова откачалки даже бих казал ,че не се срещат почти.
Да се самоубиваш заради човек...По добре го убий да му спестиш мъките.Тъкмо ще имаш по голяма причина да се самоубиваш.Може и с близките му да се заемеш да не скърбят ,че и с техните близки , и близките на техните близки.Ако Jack the riper имаше интернет щяха по бързо да го хванат
поради простата причина ,че щеше да бъде малолетен и нямаше да успее да се прикрива толкова време...
Продължавайте в същия дух.
Иначе идеята с преражданията си е доста правдоподобна като се замислиш...
Още една добра причина да го убиеш ,че в следващия живот да си научи урокът!



Тема Re: Самоубийствотонови [re: Geobyte]  
Автор eva_s (......)
Публикувано24.11.01 15:20



абе като те чета с тези епитети, направо си мисля, че такива като теб могат да докарат човек до желание за самоубийство Повечето от опитите за самоубийство се правят в малко по-ранна възраст и факта, че се споменават тук, може да бъде само полезен на други, замисли се да посегнат на живота си. Виж ти с твоите съвети за самоубийство, може би действително си за психо форум. Времето, в което живеем е лошо, на някои хора се налага да работят черен къртовски труд, да натоварват психиката си с проблеми, присъщи на 60-годишен човек, да няма за какво да се усмихнат, само защото действителността ги притиска с жестоката си истина... В такива моменти, човек се чувства слаб и безпомощен и последното, от което има нужда е да чуе "най-добре скочи от покрива на блока". Пожелавам ти щастлив и безоблачен живот и дано никога, ама никога не срещаш голямата черна скръб.

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Самоубийствотонови [re: eva_s]  
АвторGeobyte (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 21:39



Като човек си е наумил нещо ,особенно ако му се случи спонтанно всички ваши опити са напразни.Но при по-различен ,по-иронизиран поглед на нещата
може да се поспори.Може да не съм прав затова смятам да спра докато наистина не е станал фал.Ако съм подтикнал някои към повторен опит
може да се оспокои с това ,че отивам в психо форума...
Благодаря за пожеланието . Всеки се среща с голямата черна скръб... освен ако не поумре млад.Та ако сте решили да се самоубивате значи сте се срещнали с нея ...Когато пак се замислите върху самоубийството ... желанието ви ще намалее или трябва да намалее - имате един вид имунитет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.