Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Izneviara  
Автор BURKoTlA (непознат )
Публикувано30.07.01 20:55



Chyvstvate li vina sled kato izneverite? Zashtoto pri men e obratnoto-chyvstvam se gyzna predi tova i ako go napravia si,vuzvrushtam dyshevnoto spokoistvie i ravnovesie.Viarvam ,che ne sum edinstvena!



Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано30.07.01 23:21



Interesen sindrom, na zhazhdata za izzhivyawane na neshto po razlichno, na neshto nepozwoleno. Motiwacionna shema na mnogo ot prestypnicite (ot opit znam za tyah). Naistina ne si edinstwena, cyal legion ste. Tuk e momenta da popitam shto e iznewyara (towa e mnogo diskutirano i weche e banalno), dali pozhelawaneto ili samiyat akt? Otgowori si sam/a. Yawno imash neobhopdimost ot nyakakwi prezhiwyawaniya i si namerila otdushnik imenno w towa, inache zashto shte idwa chuwstwoto ti na nyakakwa udowletworenost. Interesno e, shte sledya tazi tema, dano se namesyat poweche hora.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Izneviaraнови [re: akonitin]  
Автор BURKoTlA (непознат )
Публикувано31.07.01 00:21



Blagodaria,che mi otgovariash,no osnovniia vupros mi beshe dali chyvstvash vina predi da izvurshish izneviara,a ne sled tova da ti zvuchi suvsem normalno.
A otnosno za turseneto na neshto novo-tova e dryga tema .Vseki put ,kogato pravish neshto za purvi put e svurzano s mnogo emocii.



Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор 8H (експ®есионист)
Публикувано31.07.01 02:00



Всеки друг път ли е също първи? Това е още по-интересно, обяснява и защо изневярата не ти омръзва...

- Excuse me...


Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано31.07.01 09:42



Mopga da izneverqvam samo ako ne obicham :)))
A ako ne opbicham kvo pravq s tazi jena

Hector



Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано31.07.01 10:13



T'ва се опитах да ти кажа, самият акт на вземане на решение е изневяра, а не самото извършване, гузността ти е нормално да идва тогава, но не ми е ясно какво удовлетворение ти носи това (вече самият акт на изневяра). Както казва колегата по доло, ако си свързан с някого истински, то споделянето на всичко с него ще ти носи удовлетворението и няма да имаш нуижда да търсиш такова при други (явно не е това проблема). Съжалявам за невежеството си по въпроса, но просто не мога да го разбера, затова ти казвам, че с интерес ще следя развитието на темата.
Друг аспект, може би, е че удовлетворението ти идва от липсата на евентуални последствия, които очакваш, незнам....

А за нещата които правим за първи път си права и аз като се родих за първи път то бяха едни емоции, едно чудо, всички толкова се радваха, все едно не се сещаха к'во ги чака и никой не се сети, по дяволите, че на мен страшно много ми се яде, ИСКАХ САМО ДА ЯМ, по дяволите. За емоциите толкова, оттогава гледам да ги избягвам (лоши спомени от детството, а?)

Не ми се връзвай.


Тема Re: Izneviaraнови [re: HectorP]  
Автор BURKoTlA (непознат )
Публикувано31.07.01 10:34



Obicham bez da sum vlybena-mai v tova e problema,a i izneviarata prosto se slychva,bez da ia e tursil chovek (poniakoga,no e taka i v tozi slychai)



Тема Re: Izneviaraнови [re: akonitin]  
Автор BURKoTlA (непознат )
Публикувано31.07.01 10:36



Az sushto sum na mnenie,che izneviarata e v misulta,a ne v deistvieto.Naistina -blagodaria,che mi pripomni kakvo vsushtnost mislia,zashtoto mai sum se zaplela naposleduk v burkotia



Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано31.07.01 12:44



Пак ли в бъркотия, бе. Колко пъти ще ви казвам да не се занимавате с оръжейни сделки със съседни страни. Ама айде,ще се оправиш.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Izneviaraнови [re: BURKoTlA]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано31.07.01 13:17



Изневярата се чувства тогава когато, изневеряваш на човек когото обичаш! Но лошото е да не свикнеш с това! Така, че помисли си как се чувства човека до теб ( на който изневеряваш) и как би се почивствала ти когато разбереш, че той ти е изневерил!
Бе то от един път не боли, лошото е да не стане система! Тогава ще разбереш какво е!

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.