Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 16.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови  
Автор caviar (непознат)
Публикувано26.07.01 20:53



абе знам че въпроса е малко извратен, ама не ви ли се е случвало да си мислите как бихте искали да умрете? Естествена смърт? ток? удавяне? застрелване? катастрофа?
Ами например ако живеете на 22 етаж още от малък и балкона ви е неостъклен, пък ви се отще да го живеете скапания живот ...Тогава.... винаги ми се е еискало да полетя малко - пък и понякога чакането на асансьор ме изнервя много.... особено ако виждате цяла софия като на длан, и имачте чуството че огромния град ви смазва и виждате заплаването на светлините, подготвяйки се да се преобрази в нощна София, особено ако осъзнаете че живота ви не струва пукната пара за никого, особено ако осъзнанете че няма смисъл, че просто НЯМА СМИСЪЛ да сеживее , особено ако е красива ясна лятна вечер и всички са навън, особено като осъзнаете че нямате с кого да излезете защото нямате приятели, особено ако е точно ТАЗИ лятната нощ, и точно ВИЕ сте на 22 етaж и нямате остъкляване, и не намирате смисъл в НИЩО вече, особено ако това сте ВИЕ, и СЕГА е тази красива лятна нощ.......



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор lRlNA (razpoznat)
Публикувано26.07.01 20:59



Mozhe da ti prozvuchi netrogatelno,no pone si v Sofia!Az chyvstvam chesto sushtota,a sum na pupa na sveta



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор 8H (неутрино)
Публикувано26.07.01 21:34



да ме застреля жена която обичам...нищо друго не искам да ме спира...



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано27.07.01 01:12



Научих се да искам да живея не "заради", а "въпреки". Ако трябва да умирам, да е бързо и безболезнено. Ще поискам отсрочка само ако има с кого да се сбогувам.

Ти накъде си се разбързал? На мен балконът ми е любимото място да си мечтая! (но не за паданици, моля!)




Тема ???нови [re: 8H]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано27.07.01 01:17



Кое от какво те спира, че не разбрах?



Тема Re: ???нови [re: Бeзcъннa]  
Автор 8H (неутрино)
Публикувано27.07.01 01:32



нали казвам че не искам нищо да ме спира - нито в мен, нито извън...самоубиец не съм, само казах как искам да ...



Тема Re: ???нови [re: 8H]  
Автор Бeзcъннa (светулка)
Публикувано27.07.01 02:10



Представих си как те прострелва жена, която обичаш, а ти падаш в ръцете на друга, която обича теб... И загубата е тройна...



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано27.07.01 07:50



Всеки иска бърза смърт , без месеци разтакаване, висене на врата на някой близък и безпомощност...
А за принудителната смърт...един вид самоубийството..трябва добре да си помислиш..от този 22 етаж може и да оцелееш като си полетиш..но да оцелееш да речем без възможност да ходиш или нещо друго. То си е цяло изкуство, братче, самоубийството - трябва така да го измислиш, че наистина да не оживееш ( ако го искаш наистина :-)) , а не да останеш инвалид ...или пък ако все пак мааалко ти се живее...да го направиш така, че този, който трябва да разбере посланието ти...


...да помислим за други начини за самоубийство...


dust ...


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано27.07.01 09:43



Смисъл има, дори ако той е да го върнеш на целият скапан свят, когато съм в такова състояние искам да отмъстя на Вселената, че е позволила, изобщо, да се появя.
А, за умирането, повярвай, няма значение по какъв начин ще е, човек свиква и с болката, и с дискомфорта на агонията. Загубил съм двама души и двамата искаха да свършват вече. Лицемерно залъгваха хората около себе си с жаждата за живот, която не им беше останала, това беше техният начин да се изсмеят на всички, без да ги нараняват.
За самотата, всеки е САМ. Няма значение с колко хора се среща и колко познава, понякога е смазваща, но си струва усилието от опита да избягаме от нея, усилието да бъдем все пак разбрани, да навлезем в чуждите затворени вселени на ДРУГИТЕ.
Ако все пак търсиш НАЧИНА, то има наръчници за тия работи.
Ако искаш да се срещнем, ето аз искам да изляза навън, в нощната София.
Живял съм на 17-тият етаж, знам какво е усещането.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор r... (непознат )
Публикувано27.07.01 11:28



Bravo brat4e ima razum v teb-madar si !!!i akonatim ne e dale4e ot istinata no toi ne e stignal vse oshte do tvoeto prozrenie(samoubiistvoto)-samo obviniava vselenata 4e go sazdala no oshte ne e usmislil 4e jivota naistina e bezmislen vav segashnia si vid i e po dobre da ne se jivee.To4no po tozi vapros sporihme s besanata no tia e kakto sami vidiahte na principa na vapreki a ne na zashto!vpreki kakvo na kogo?na puk li shte jiveem?v tva li ni e shtastieto da jiveem s mislata 4e shte umrem i da se 4ustvame pobediteli pred smarta -samo zashoto ne sme preklonili glava-tova 4e ne sme go napravili nezna4i 4e ne sme pobedeni-smarta taka ili ina4e idva taka4e dali shte izlezesh na rashodka v sofia ili ne...vse taia v kraina msetka taka ili ina4e pukvash...20-etaj men ako pitahs e dobra alternativa...hem nima da obvinivash vselenata shto te e sazdala i bez tva tia e reshila da te unishtoji kakto i te e sazdala bez da te pita za tva dali dnes ili utre...kvo zna4enie ima sled smarta nishto neostava nito spomeni nito nishto -naistina 20 etaj e dobar ishod ot situaciata -mnogo po razumen ot kolkoto da ostanesh da jiveesh na inat ili na puk ili "vapreki",zashtoto na kogo shte dokazvash neshto na smarta li?zvu4i smeshno...no kakto vinagi ima i edno no...tova koeto kazah e za horata koito jiveiat vapreki a ne zashto a tezi koito iskat da znaiat zashto za tiah ostava tova No za koeto govorih-no vsashtnost jivota ne e tova koeto na nas ni izglejda 4e e -gospodaria na jivota ne e smarta a liubovta.Ako si zadavash vaprosa po 4esto zashto e taka shte stignesh do otgovora-ne slu4aino horata sa kazali koito tarsi namira zatova zadavai si po 4esto zashto-zashto noshta e tolkova krasiva zashto jenite sa tolkova krasivi zashtoto sveta poglednat prez balkonati izglejda tolkova krasiv zashto?i zashto vapreki tova ima bolka -zashto vselena tvori tolkova krasivi neshta za da badat posle unishtojeni?zashto sas krasotata naravno ima i sivota?zashto e triabvalo da se sazdade?otgovor poviarvai mi ima no e truden a vaspriemane-triabva da si silen za da saumesh da go vaspriemesh ina4e...balkona e po lesnia ishod-no toi e fatalen i niama da razberesh otgovorite na vaprosite si e mojesh i da ostanesh da do4aksh smarta si -no tva e ma4itelno.Drugia na4in e po slojen da tarsih da pitash Zashto?Togava shte razberesh.Otidi v kanal 20-30 na tema neizjiviani neshta i vij tova koeto si govorihme sas bsanata-az sam ot horata koito zadavat vaprosi i tarisat otgovori te im a ne se zadovoliavat s razni blutkavi probliasaci a tarsai istinata -gonia ia do dupka dokato i aotkria.Za men otgovora e v Bog-tam namerih otgovora na vaprosa zashto?-zashto si struva da si jivee.Nadiavam se i ti da si zadavash po 4esto vaprosa zashto i da tarsish otgovora mu a ne da zaciklish v edni jivot jivian na puk na inat i vapreki...na...na kogo?taka i nemga da razbera na kogo na puk jiviat horata koito neviarvat v Bog -na puk na smarta li?smeshno zvu4i.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.