Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 01.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: 2O1]  
Автор caviar (новак)
Публикувано08.08.01 22:53



ееее де - много вярваш на жълтата преса



Тема Re: :-)нови [re: WASP]  
Автор caviar (новак)
Публикувано08.08.01 22:54



аве пич коя бурма ти е изхвръкнала напоследък? ;-)



Тема Re: Да нонови [re: Stephan]  
Автор caviar (новак)
Публикувано08.08.01 22:57



mersi
аз просто исках да питам за смъртта, пък се поотплеснахмалко...
Но за нео не си прав - от това че другите и те са зле не следва че на мене трябва да ми е по-добре - когато човек има някакъв проблем, се случва той да го обземе изцяло
или аз да цитирам малко:
Какво ми пука че земята се върти?

Редактирано от caviar на 08.08.01 22:58.



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 14:31



Колко пъти съм го мислил туй и дори като съм се качвал на покрива на блока съм гледал надолу и съм се изкушавал.Но това беше преди сега съм станал пълно шубе и предпочитам някой да ме застреля



Тема Я да кажа и аз...нови [re: caviar]  
Автор medusa (Малко Меденце)
Публикувано14.08.01 16:11



Искам да умра стара. Мноооого стара. Искам да живея ужасно ужасно дълго. Освен това съм обещала на всичките си любими същества да умра след тях за да не им липсвам. Не говоря за децата. Те са друго. Искам да умра преди тях.
Искам да ми е весело ужасно дълго време.
Искам да ми е тъжно също толкова дълго време.
Не мога да кажа че животът ми ще е смислен. Не мога да кажа и че ще е безсмислен. Изобщо не мога да кажа, че ще бъде какъвто и да било и да го определя някак си.
Просто искам да минава ден след ден, ден след ден и така поне още 74 години.
Още 74 години да стоя на 22, 6, 18 или на който и да било етаж.
Колкото е смислен/безсмислен нечий живот, точно толкова е и смъртта, която следва. Затова вместо да се питам "Защо?" и "Кому е нужно?", по-добре да сляза за изкуствен ягодов сладолед без ягоди.
Не може ли човек да умре от преяждане със сладолед?
На 98 години примерно?
Ако може - пишете ме първа в списъка с желаещи.



Тема Re: Я да кажа и аз...нови [re: medusa]  
Автор r... (новак)
Публикувано15.08.01 01:50



:)kogato stanesh na 98-godini shte ti predloja sladoleda za koito govorish no sam siguren 4e...shte go otkajesh i shet kajesh e ama az togava biah mlad ai glupava i zatova poiskah takava smart a sega iskam da jiveia ve4no.



Тема каквото ни е писано това ще станенови [re: caviar]  
Автор Fortune (chosenone)
Публикувано15.08.01 16:26



всичко си е предварително записано в книгта на живота
всеки има своя съдба и не може да я промени
някой няма да умре преди или след деня в който е определено
и да скачате от прозорци и да се стреляте ако не ви писано да умрете в момента на скачането( при падането де) то просто лекарите ще отбележат "немога да повярвам как е отселял та това са 22 етажа(примерно)" и живота ще си продължи докато един хубав слънчев ден то зи човек отселял по волята на съдбата от падане от многоооо висоло не се спъне на улицата и някой не констатира" господи той е мъртав"
та такива неща
а що се отнася да това как искам да умра е...
не ме е страх от болката-всъщност дори я обичам
ако мога да избирам можеби бих избрал нещо от рода да се хвърля в горяща сграда и да спся някого, но да не успея да се измъкна ...не заради самото спасяване на друг живот, а просто защото обожавам огъня.
а това за камикадзето е пълна глупост "дай като аз умирам поне да умрат с мене още 100-200, а ако може и повече, човека( нещо такова разпрвяше един приател щял да си върже атомна бомба и да отиде да я взриви на некое летище примерно )
абе се ми е таяа как ще омра не ме е страх от смърта но не я и търся излишно

fortune
"никой не живее вечно"



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор datanasov (koi znae)
Публикувано23.08.01 16:02



Az nebih iskal da umra (che koi li neiska).
Haresva mi da sam jiv. Haresva mi ponqkoga da sedq pred prozoreca i da gledam kak vali, ili kak navan vsichko se razlistva (imam kasmet da jiveq v zelen raion na SF), ili pak da gledam naroda nokolo, koi veseli, koi tajni hora.
Haresva mi dori kogato sam samoten, ili neshtastno vluben. Haresva mi da sedna pred mashinata si i da se potopq v neta, ili pak da izlqza i prosto da se razhodq.
Haresva mi da chuvstvam bolka, zashtoto tq me kara da pochuvstvam che sam jiv.
Haresva mi da sam vluben(che na koi ne mu haresva), zashtoto na sveta ima nqkoi koito misli za men i za kogoto mislq az.
Iskam da umra samichak. Jelatelno infarkt dokato debugvam porednata idiotshtina poradi koqto ne mi raboti mrejata (v kraga na maitapa mrejite mi bachakt vinagi :)) ).
Seriozno: Iskam da umra samichak, za da ne tovarq nikogo okolo men.
Da... Bih umrql samichak.!



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано27.08.01 23:37



Zaduljitelno "vazova smurt" E ako ne moje primiriavam se sus skok ot parashut-zashtoto niama drugo takova neshto koeto da te kara da se chuvstvash tolkova jiv/che da mi ostane hubav spomen de/Ako i tova ne moje togava droga ,a ama ia da spiram az s tezi kompromisi, che nakraia toku vij sum se navil i na udaviane v kanefa.

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор Ohi (majic)
Публикувано30.08.01 02:37



Сега е тази красива лятна нощ, гледам София от високо и тя е красива.
Луната е в пълния си блясък, а небето е чисто и сияино.
Когато нещо е красиво то те прави по - чувствителен.
Ето например мен в момента тази гледка ме кара да се чувствам щастлива.
Достатъчно е само да се обърна на ляво и пред мен е тази прекрасна нощ.
Да обаче преди време точно тази красота ме подтикваше към самоубииство, защото ме правеше още по - самотна и нещастна от липсата на любимия ми човек, от това, че не мога, а и няма да мога да бъда с него в нито една от тези нощи.

Опита променя много неща, а самата смър не знам
При мен промени изцяло представата ми за живота, отвори нови хоризонти на изява, запозна ме с бог и ми помогна да осъзная, че на този свят за нас хората има само едно сигурно нещо и това е смъртта, затова помисли добре и ако имаш съмнения, ако усещаш, че все нещо може и да се случи но нямаш сили да го дочакаш просто се разходи.
Това не е майтап, а изпитана рецепта, но не се шляи по София , а отиди до Пирогов, до някое гробище, до някои дом за сираци и ще намериш сили, повярваи ми.

И да се върна на въпроса ти.Как искам да умра ?
Искам да се кача на мотор, да отвинта ръчката без да я връщам и да се размажа като попова лъжичка в някоа дърво.
Другия начин е на едно мое завоиче на Витоша, над бялата вода. Там има една невероятно красива пропаст, а и завоя трудно се взима...

Пътища много...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.