Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 01.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Абе, има, аманови [re: Fen]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано27.07.01 16:29



що да умирам, за кауза, в случая с митинга, те самите митинги са ми противни, та за там имам една стара идея. Да прелетя отгоре със Зерото и първо да посипя човечетата долу с катран, а после да разпръсна и перушина.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор magnet (i az kato vas)
Публикувано28.07.01 01:08



някога съм чела една книга,написана от жените участвали във втората световна война.и ме е поразило нещо -една от тях споделяше,че не са се страхували толкова дали ще умрат,а как ще изглеждат след това-да са цели и да не са обезобразени!може би ,защото на фронта има много мъже и те не са искали дори и след смъртта да губят достойнството си.знам ли?



Тема Хей, момче, какви ги дрънкаш!нови [re: caviar]  
Автор Stephan (клиничен случай)
Публикувано28.07.01 08:27



Слез от перваза и ме послушай за минутка.
Имаш това, за което аз си мечтая цял живот. Случи се така, че животът ми мина сред хора (в къщи бяхме шестима, защото имам брат-близнак и сестра), после се ожених млад - нямах и 23 и с тези деца... Все си мечтая да остана само за два дни съвсем сам и то не за да си туря въжето или да скачам от терасата, а за да си вляза в кожата, да почувствам уюта на собствения си живот, да бъда сам - без приятели и близки - дори без огледалото. Тогава няма да ми се иска да излизам, нито ще ми трябва асансьора, нито пък ще поглеждам опушения Бургас от 22 етаж. От това, че другите са навън - не следва, че са щастливи. Поне не и по-щастливи от теб. Хората си имат много сериозни проблеми, някои от тях носят смъртоносни болести, на други - близките им. Пък ти си здрав, прав, млад и самотен - идеалната партия и за бизнес, и за брак и за какво ли не още.
И още нещо. Вземи си купи няколко книги и си ги нареди в стаята, където живееш. Животът се осмисля не от околните - роднини, приятели и близки - осмисля се от самия човек, колкото е по-образован и ерудиран, толкова по-голям и по-сериозен смисъл ще намери в живота.
Ами това е. Минутката изтече.
Моят любим поет Христо Фотев казва в едно стихотворение:

Душа, не се навеждай над прозореца!

Със здраве! И както казва Гладиаторът: Strength and honor!

Редактирано от Stephan на 28.07.01 08:29.



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: magnet]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 10:00



Аз пък веднъж отказах цигарите. Казах си - парите, които давам за цигари, ще ги давам за козметика. След половин година прекрасност си казах - е, да де, ама защо ми е да съм красива, ако не мога да пуша?



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор kalikanzar (неумрял)
Публикувано28.07.01 11:16



Когато тогава, колкото толкова и докадето дотам.
и без това май се очертава да живея вечно. :)



Тема batman stiga si se ebaval s horata :)))нови [re: caviar]  
АвторWASP (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 02:33



FcGrozdanov!!!



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор janka (непознат )
Публикувано29.07.01 03:11



molia te ne gledai taka veselo na tazi ideia.Mnogo barzo sled tozi krasiv i me4tan polet niama da vijda6 nito krasivata Sofia,nito svetlinite i,NI6TO!!!!!I vse pak ako az niakoga re6a da sloja krai na moia jivot/koeto mi se vijda prosto nevazmojno-obi4am da jiveia/6te go napravia taka:6te nameria ot niakade niakakuv narkotik i blaJENO 6TE ZA4AKAM DA ZASPIA NASLAJDAVAIKI SE NA SPOKOISTVIETO I BEZGRIJIETO,KOETO 6TE ME OBHVANE.....I TAKA....PROSTO 6TE ZATVORIA O4ITE SI ZAVINAGI.....



Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано29.07.01 23:25



В един филм имаше реплика :"I wish to die slowly, with much pain, just to remember what it was to be alive..."
Не го споделям като мнение, но пък наистина звучи добре

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор Moonlight^Girl (ненормална)
Публикувано07.08.01 00:40



хмммм доста хахав въпрос наистинаааа...
но ще отговоря защото и аз 4естно да си призная съм си го задавала..не 4е искам да умирам още съм млада но все пак 4овек за вси4ко трябва да мисли в този живот та дори и за смърт...

бих искала да умра от естествена смърт защото така няма да изпитвам особена болка(страх ме е от болка) нито пък ще се мъ4а...а и по принцип нямам смелост да се хвърла от еди кой си етаж или да се удавя,това е даже за мен най гадната смърт от удавяне...ужас..направо не искам да си помислям дори...

та това е горе долу..

Il y a seulement un pas de L'AMOUR a LA HAINE!!!!!


Тема Re: Как/къде/кога би ви се искало да пукнете?нови [re: caviar]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано07.08.01 18:47



Ima edna knijka "Veronika reshava da umre" tam ima dosta sveji misli po temata.

Az lichno iskam da ymra kato Ivan Vazov: v polov akt na 70g




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.