Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Защо ли...нови [re: MoPcKu]  
Автор Hecpaмeжливka (Оптимистка)
Публикувано19.07.01 14:28



си мисля същото за мъжете?

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Re: Защо ли...нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.07.01 14:41



Izglejda 4e s po edno izre4enie ne mojem da se razberem q si daj ICQ-to da posporim malko!!! ok?

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: MoPcKu]  
Автор Luda_Gad ()
Публикувано19.07.01 14:56



Злата фея на туристическия бизнес ме е прокълнала да работя по заместване на хора докато са в отпуска. Както вече сам си се сетил единственото време по което мога да спечеля някой лев отгоре над студентската стипендия е точно в разгара на отпускарския сезон. Само да почне септември ще се цопна в морето па каквото ще да става!!!

С две думи - нямам думи


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: Luda_Gad]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.07.01 15:02



Ox mn gadno 4e v nai-prekrasniq sezon si na rabota!!! vinagi sam mrazel da rabotq prez lqtoto i da nqma vreme za kuponi!!! Makar i na moreto, ako nqmam po4ivka prez lqtoto prosto napuskam rabota :))) Studentvash li ? Kade?

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: MoPcKu]  
Автор Luda_Gad ()
Публикувано19.07.01 15:10



Не че съм подгизнал от сълзи де, видът на заплатата винаги ме кара да се усмихна ехидно.
Относно студентството - Ако се замислиш къде би могъл да учиш редовно (зарад фуражките) и да ходиш на работа (заради сметките в бара) заедно с това да ходиш на лекции(заради кафето с колежките) то май името на университета е едно УНСС

С две думи - нямам думи


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: Luda_Gad]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.07.01 15:25



Radvam se 4e ima za kakvo da se usmihvash, makar 4e na men zaplatata nikoga ne mi e pravila golqmo vpr4atlenie ( imam imoti pod naem) pari vinagi sam imal! I az u4a samo 4e tuk v Bs ( v Sf ne mi izleze kasmeta), a i tuk si e po-hubavo!!!

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: MoPcKu]  
Автор Luda_Gad ()
Публикувано19.07.01 15:30



Лошото е че си прав, Там СЕГА е (далеч)^100 по-хубаво. Нали няколко колежки са от крайморски градове. Най-готината от Варна се изнесе още в средата на Юни Тука стана пълна гробница! Няма достатъчно хора дори да се поблъскаме в градски транспорт! Дет беше лафа "Последниа на дръпне шалтера" Поне да беше лошо времето та да не ме е яд толкова......

С две думи - нямам думи


Тема Re: Хайде на море!!!нови [re: Luda_Gad]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.07.01 15:42



Mn e gadno da si dale4e ot moreto, samo prez zimata e malko gadno 9suho istudeno) no ina4e prez drugite meseci e blagodat!!! a kolejkite sa tuk i az gi vidqh varnali sa se ot Sf i sa se opnali na plaja!!! Ako imash vreme poseti go i ti nqma da sajelqvash!!!

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Хихихихихинови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор jb_raid (минаващ)
Публикувано19.07.01 17:38



А пък ако заменим и морето с планина и аз се включвам,но пък какво му остава на човека от темата...

jb was here... Anyone left alive?


Тема Re: Хихихихихинови [re: jb_raid]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.07.01 17:50



Ами как какво дори и да няма море а планина купона пак е пълен нали така? така че важното е на човек да му е гот и всичко останало ще е ок!!!

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.