Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 08.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Така е, но...нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано18.07.01 10:36



Мечтите са за това да бъдат мечти!!! Всичко което мечтаеш ако го изживееш какво ще стане? ще бъдеш човек без мечти, какво по неприятно има от това да не можеш да се отпуснеш на вълната и да се чувстваш СУПЕР!!! Аз и за това казах изживей всичко това което предлага защото само с мечти всичко ще ти тежи!!!

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Да, но..нови [re: MoPcKu]  
Автор jb_raid (новак)
Публикувано18.07.01 10:44



...може да те боли от съзнателното решение да пропуснеш, взето някъде в миналото... Понякога дори - да пропуснеш самата болка, за това също може да се съжалява...
Всъщност, това което пишеш май означава, че нямаш кой знае какви пропуски, за които да съжаляваш. На това му викам аз правилно отношение към живота!

jb was here... Anyone left alive?


Тема Тогава...нови [re: †priest]  
Автор Hecpaмeжливka (член)
Публикувано18.07.01 11:45



погледни темата на Безсънна в нощни птици

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема С теб май...нови [re: MoPcKu]  
Автор Hecpaмeжливka (член)
Публикувано18.07.01 11:50



говорим на различни езици!

Нямам нищо против да изживявам всичко, което ми се предлага! Но ако ти се предлага САМО побой, мизерия, насилие и глад не те виждам как ще го изживееш, особено пък без мечти!

Радвам се за теб, че ти се предлагат приятни неща и си ги живееш, съгласна съм, че трябва да откриваш красота и любов във всичко около теб, но не винаги е възможно. Хората са казали: "Сития на гладния не вярва", та и ние с теб така... Ако още не е ясно ти си в ролята на сития!

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Re: Неизживяните нещанови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор T.N.T. (пироман)
Публикувано18.07.01 11:55



Не ти ли се струва,че си меко казано заядлива?Да не би да е поради хормонален дисбаланс?

R'N'ROLL AIN'T NOISE POLLUTION


Тема Re: Неизживяните нещанови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано18.07.01 11:58



Явно не харесваш себе си, защото ако беше така, нямаше да се терзаеш, че си пропуснала нещо от живота. Всичко което ти се е случвало, в крайна сметка, те е направило такава каквато си (Ето ти атрактор), ако са ставали някакви други неща (други начални условия), помисли каква би могла да бъдеш сега и дали това би ти харесало.

Не ми се връзвай.


Тема ЗНаеш как да ме работиш!нови [re: akonitin]  
Автор Hecpaмeжливka (член)
Публикувано18.07.01 12:02



"Малки отклонения в началните условия водят до..." - добре си си подготвил урока

Прав си... но е харесвам такава, каквато съм. Просто мразя да съм с пречупени криле, когато искам да летя...

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Ами просто полети!нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано18.07.01 12:23



Болката в крилете, ще ти напомня за това какво ти е попречило преди и няма как да правиш същите грешки. За полет не са нужни криле. Неизживяно, какво е това? Да не съм бил на определено място, в определено време, там е можело да се случи нещо? Да не съм правил това или онова? От къде накъде? Просто тогава съм бил, на друго място, случвало ми се е друго нещо, правил съм други работи. Да съжаляваме за това какво не сме направили? Трябвало ли е да ги правим? Въпроси, въпроси...
В човешките взаимоотношения няма ентропия, това което е било отново може да бъде, арзбира се ние сме по различни, но какво от това, може, пък, така по пълноценно да изживеем това което сме пропуснали.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Тогава...нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор †priest (GOD's agent)
Публикувано18.07.01 17:28



това клуб ли е или какво?

ВЕРВАЙТЕ МИ!!!иде новото време


Тема Данови [re: †priest]  
Автор Hecpaмeжливka (член)
Публикувано18.07.01 17:32



Ето ти направо линк към темата:



Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.