Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Търси се!нови  
Автор Hecpaмeжливka (минаващ)
Публикувано15.07.01 23:41



Ще правим моминско парти. Някой да е навит за мъжки стриптийз?

P.S. Пояснение за тези, които не са наясно. Всички са чували за ергенско парти преди сватбата. Е, на някои места се прави и моминско парти. Обичаят е доста стар. Идеята е била момичето да види гол мъж, за да е подготвена поне донякъде в първата брачна нощ. Отдавна нещата са различни, т.е. всяко момиче далеч преди сватбата е наясно с мъжката анатомия, но обичаят се е запазил. Така че въпросът е съвсем сериозен!

Да ви видя сега колко ви стиска

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Хе-хе!нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано16.07.01 00:29



Ще падна от смях! Не за друго, но такава редица съвпадения ми се получават напоследък! Днес говорих с две приятелки да се съберем у нас или утре, или вдругиден на "женско парти". Едната по телефона се пошегува, че без стриптизьор не можело:-)), но нещо не ни е притрябвал мъж, пък бил той само "по служба". Да взема да я питам сутринта? - може пък да не се е шегувала... и до телефона й да стои визитката на някой професионалист...

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Търси се!нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор T.N.T. (пироман)
Публикувано16.07.01 00:51



Опа и тук чикиджийки.Аз съм навит ама колко ще ми платите.
Маитапя се .Мразя мъжки стриптийз.Намирам го за много неестествен и извратен.Все едно да накараш крава да танцува балет в/у лед...



Тема Re: Търси се!нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор Osogovetz (Serpent)
Публикувано16.07.01 03:51



Zaradi posledniq mujki striptiiz se skarah s priqtelkata si.
Izglejda 4e nepoznatoto winagi e po-intersno...

Fiat Lux!


Тема Re: Хе-хе!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Hecpaмeжливka (минаващ)
Публикувано16.07.01 09:19



Питай! Ако няма визитка гледай обявите тук - отстъпвам ти ги всичките .

Тъкмо ще препоръчаш после, ако наистина ми притрябва някой

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Re: Търси се!нови [re: T.N.T.]  
Автор Hecpaмeжливka (минаващ)
Публикувано16.07.01 09:26



Защо мислиш така? В такъв случай приемаш ли женския стриптийз? Ако е допустимо за жени защо да не е и за мъже? Знаеш ли от къде идва стриптийза? Ти не искаш ли партньорката ти да те желае? Или не се събличаш пред нея? Ако това би и доставило удоволствие няма ли да го направиш? Не я ли гледаш докато тя се съблича? Няма нищо срамно или неестествено. Това е естетика. Остава да отречеш и позирането пред художници - защото това е същото, но с движение и музика...

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Re: Търси се!нови [re: Osogovetz]  
Автор Hecpaмeжливka (минаващ)
Публикувано16.07.01 09:34



Вие мъжете сте безкрайно нелогични понякога. От една страна вие се заглеждате по всички момичета по улиците и считате това за нормално, но ако приятелката ви се загледа в някой става скандал. Със стриптийза е същото, разликата е в количеството дрехи. Но в момента и без това всички са полуголи...

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Знаеш ли...нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор Hecpaмeжливka (минаващ)
Публикувано16.07.01 10:16



На мен ми омрънаха женските партита. От където и да тръгнем, винаги се оказва, че говорим само за мъже... Е, писна ми

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема И аз...нови [re: T.N.T.]  
Автор jb_raid (новак)
Публикувано16.07.01 11:38



...ще те зачопля за женския стриптийз... Като ще го гледаме от тази страна аз пък него не го харесвам - струва ми се унизително и обидно... когато става въпрос за стриптийза като професия.
А ако искаш да знаеш, някои "крави" доста прилично се справят... Особено ако не ги караш, а те сами се навият.

jb was here... Anyone left alive?


Тема Re: Хе-хе!нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор Бeзcъннa (silent)
Публикувано16.07.01 11:48



Не ми ги отстъпвай! Не съм аз в нужда, ти питаш. Като гледам обаче, не си особено ентусиазирана... Аз предпочитам на женско събиране да сме си само жени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.