Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 06.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Новият Шекспир!!!!нови [re: jb_raid]  
Автор hellion ()
Публикувано15.06.01 11:21



На това му се вика РОМАНТИКА-и отпред и отзад....
Еър,ти си бил страшно поетична натура,бе!
Ще почнат всички да искат да ги възпяваш с божествения си ямб!

Ти сложи в малкия си джоб Шекспир и Байрон,че и Пушкин,взети заедно!!!
Мога ли да получа личен автограф като ти отпечатат първата стихосбирка?



The Devil's Hellion Town...


Тема REнови [re: Keнтaвъp]  
Автор jb_raid (непознат)
Публикувано15.06.01 11:24



Съжалявам, ако темата звучи като заглавие малко шокиращо или провокативно... Още повече, аз наистина обикновено не се изказвам съвсем ясно... Просто си мисля много неща едновременно и за кратко време, и каквото се сетя и успея го изговарям... или пиша... в зависимост от случая и в един момент отсреща ми зяпват и се почва едно чудене...
Та невероятно, но като че ли на теб ти се е изяснило. Всъщност знанието за мен е нещо, което можеш да наваксаш, да събереш... Но начинът на мислене... можеш да мислиш индуктивно или дедуктивно без никога да си чувал какво значи това... или просто да не си способен да хванеш логиката на отсрещния, нищо че имаш някаква диплома в джоба... И за другото - да, какво и кога да направиш е свързано с ума, разбира се, но аз по-скоро го свързвам с някакъв вид интуиция, който съм по-склонна да припиша на жените... Или по-дълбоко вглеждане и опознаване на нещата.. което пак едва ли може да прави човек, който не е най-общо казано умен...
А за мълчанието на мъжете, това го знам. Повечето от вас са в състояние да мълчат със седмици и да докарат жената отсреща до истерия, вместо просто да кажат, че нещо се е променило... Какво да ти кажа, обидно е, но не е неразбираемо и непростимо...

PS Тая мисъл... Не знам за другите жени... обаче бракът е атавизъм според мен, да знаеш! Който в наши дни се извращава в недопустимо търговско споразумение, от което ми се повръща... Защо трябва да обещая че ще обичам някого пред държавен орган??? И какво, при нарушаването на това обещание ми се предвиждат санкции!!! Т.Е. за нарушаването на договора... Е това не мога да го преживея...

jb was here... Anyone left alive?


Тема Re: Меракът и ...нови [re: hellion]  
Автор jb_raid (непознат)
Публикувано15.06.01 11:37



Ако искаш да знаеш, аз наистина имах намерение да си водя интелигентни/i] разговори.... И толкозззз! Пък тя взе че стана една... Тъй де, не съм си пуснала темата в клуб запознанства, все пак...

jb was here... Anyone left alive?


Тема Re: Меракът и ...нови [re: jb_raid]  
Автор hellion ()
Публикувано15.06.01 11:51



Някой да твърди,че разговора не е интелигентен?
А какво значи поредицата ззззззз на "толкоз".
Звучи ми като разгневена осичка!Да не съм те ядосал нещо?Че тъй като гледам си жилвала тук-там,а не ми се иска и аз да изпитвам the sting of the wasp!

А що се отнася до клубовете....ти май си търсила разговор,пък се е получила свалка.
Лошо няма,де!

The Devil's Hellion Town...


Тема Re: Jb.....ама ти....нови [re: jb_raid]  
Авторфифи-пepoтo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 12:03



Начи първо.....потресен съм от поезията......не знам чия е, ама съм потресен! Отсекъде!
А за манипулирането - не си много права - не казвам, че бъркаш, ама пропускаш някои елементи. Ма ша ти ги обясня друг път! Така де - нали треа се прайм на умен! Не че не съм де, ама не ми харесва!



Тема Печелиш...нови [re: jb_raid]  
Автор Air Force (Дразнител №1)
Публикувано15.06.01 12:03



...е‚ признавам‚ макар че има половин месец разлика между двата постинга!!!
Добър удар...
Идеята ми по-скоро беше да му затворя устата...
Не се гордея с това‚ пък не съм го писал аз‚ разрових се из "Клуб на попържните".
В клубовете имам над 1500 постинга. Като се замисля‚ имам още един постинг с такова съдържание в "Клуб на попържните"‚ виж го и него‚ там поезията не е само на български
Имаше един лаф...как любопитството уби котката...

КУК УРИИИГУУУУУУУУУУУУУУУ


Тема Re: Jb.....ама ти....нови [re: фифи-пepoтo]  
Автор jb_raid (непознат)
Публикувано15.06.01 12:06



Сори, гадно стана, ама Еър форс направо си го изпроси - такива декларации за чистата му душа и после намирам това в негов постинг!!!

jb was here... Anyone left alive?


Тема Re: Печелиш...нови [re: Air Force]  
Автор jb_raid (непознат)
Публикувано15.06.01 12:14



Сори, подлата ми природа не издържа да не се покаже....
Ама като си толкова категоричен... чувствах се длъжна да те опровергая...
Че то... ангелска душа, ангелско лице, ангелско сърце.... Стана малко прекалено...

jb was here... Anyone left alive?


Тема Обаче лафа има и продължение...нови [re: Air Force]  
Автор hellion ()
Публикувано15.06.01 12:15



и той е:...но наученото я съживи!
Дерзай!

The Devil's Hellion Town...


Тема Re: Печелиш...нови [re: Air Force]  
Автор jb_raid (непознат)
Публикувано15.06.01 12:16



Btw Забравих да ти кажа - имунизирана съм срещу злополуки от любопитство!!! Аз от това живея....

jb was here... Anyone left alive?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.