Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 25.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Xopa, smqtate li che ziweete?нови  
Автор Mechtatel (Chowek)
Публикувано13.04.01 17:14



Zdrawejte otnowo syrfisti. Postawqm tazi strana tema na wnimanieto wi.
Kak mislite, smqtateli che ziwete? Smqtate li poneze fizicheskite wi funkcii sa w red che ziweete? Ne se li chuwstwate kakto se kazwa w edna pesen- Zatworeni w reshetkite na sobstwenata si swoboda? Kakwo bihte naprawili za da izbqgate ot siwoto i skuchno ezednewie na obiknowenniqt chowek w bylgariq????

Truden wypros zadawam a?



Ostanaha mi samo mechtite.!!!

Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Mechtatel]  
АвторДeдo Бoжe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 20:51



Малкият,
Краят на светът вече дойде, макар и да не си го усетил. Вече си в рая и нямаш право на рекламации. Къде по-интересно е в ада, но сам си се преебал. Завинаги!





Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Mechtatel]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано14.04.01 10:57



Защо да е труден въпроса , мечтателю...всеки сам си определя къде да постави решетките....и сам определя дали въобще да ги има...някои са доволни от тях...и биха се почувствали загубени, ако ги няма...не и аз !!!!
Дали ежедневието ще ми е скучно зависи само от мен...на мен не ми е скучно...а на теб?

Ако не аз, то кой?!



Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Дeдo Бoжe]  
Автор Mechtatel (Chowek)
Публикувано14.04.01 11:03



Dedo dedo.... wqrno malyk sym.:) Obache oshte ne sym w raq makar i na tam da sym se zapytil. I pomisli realno. Na men ziwota tepyrwa mi predstoi, a na teb???
I mezdodrugoto, mi lipswa samo edna chast da si naredq pyzela.!! A imam ogromnoto chuwstwo che tq sama shte si dojde pri men.:))
Takache terzajte starci na nad 25 g.

Ostanaha mi samo mechtite.!!!


Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Day]  
Автор Mechtatel (Chowek)
Публикувано14.04.01 11:08



.:)) Praw si, wseki chowek sam si opredelq, kyde da byde, kakwo da prawi, i kak da si slaga reshitki. No pomisli.... tuk w tazi strana, nqma li edna takawa reshetka narechena MIZERIQ? Nqma li edno takowa neshto... Wnimawaj da ne te prechukat na ulicata po pogreshka kogato otiwash da si napazaruwash taka nuznite materiali za ziwot.
Kak mislish? Nqma li edna takawa newidima reshetka tuk, koqto te ogranichawa pri wsqka twoq krachka???
Dokato, moeto ezednewie, e naistina dosta skuchno. po cql den prawq komputri, naishtina ploashtat dobre, no po cql den edno i syshto. A, az iskam swetlina slynce... mrazq da sym zatworen. No taka shte prodylzawa oshte malko.:))

Ostanaha mi samo mechtite.!!!


Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Mechtatel]  
Автор magy (непознат)
Публикувано14.04.01 11:14



Само си мечтаеш.





Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Mechtatel]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано14.04.01 11:19



Свободата и светлината идават от другаде, мечтателю...от усмивката на този , когото обичаш...от прегръдката на детето ми...от готиното слънце, което грейна днес...даже и от музиката, която слушам в момента и която ме кара да се чувствам страхотно ...от някоя хубава мисъл, която минава за миг през съзнанието ми...и ме прави щастлива..само за миг..но щастлива...
Бъди мечтател завинаги!!!



Ако не аз, то кой?!

Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete? [re: magy]  
Автор Mechtatel (Chowek)
Публикувано14.04.01 11:37



E, ti si znaesh. Ne moga da ti pokaza w relnost dali mechtaq ili ne. Wiz me na stranica: www.snimka.com/vencoo i preceni dali samo mechtaq. Naistina, po princip sym si mechtatel. No razlikata e che celta mi e mechtite da se realizirat. A towa leka po leka stawa.:)))
Ti mechtaesh li?

Ostanaha mi samo mechtite.!!!


Тема Re: Xopa, smqtate li che ziweete?нови [re: Day]  
Автор Mechtatel (Chowek)
Публикувано14.04.01 11:41



Obeshtawam Day, Naistina si schupil wsichki reshetki... Moite pozdrawleniq. Na men oshte mi e rano da chupq reshetkite po tozi nachin. Az shte ismislq nachin prosto da otklucha portata. Wse pak Muzikata i hubawoto wreme sa wse oshte w krywta mi.! A skoro tam shte otida i edna duma narechena-"Pyteshestwenik"
Moite pozdrawleniq otnowo choweche, Naistina si stignal celta.!

Ostanaha mi samo mechtite.!!!


Тема Българското ежедневие:нови [re: Mechtatel]  
АвторEU (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 14:20



Работиш по няколко часа на ден (ако въобще имаш работа). На работното място всички пушат и четат вестници.
След това губиш времето си с повърхностни социални контакти - купони, компании, ракийката, салатката, цигари, наркотици и чалга. На края отиваш в мизерната си квартирка (или при родителите си) и си биеш една чикия.

Бялото ежедневие:
Работиш истински, после изчукаш също работещата приятелка/съпруга. Когато имаш свободно време, разглеждаш останалта част на планетата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.