Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема WANTEDнови  
Автор angel ()
Публикувано06.09.00 01:59



Може ли някъде в INTERNET да се намерят хора, с които да говориш за нещо друго освен чукане. Простете невежеството ми. Аз съм за малко и от далече.

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор Eve ()
Публикувано06.09.00 11:41



Estestveno, 4e ima- ne vsi4ki sa tuk za da loviat partniori v legloto virtualno poneje ne mogat da go napraviat in real. Ti za kakvo predpo4itash da se vodi razgovor?

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор angel ()
Публикувано06.09.00 14:02



за Eve Тука май ме хвана. Не мога да ти отговоря точно за какво предпочитам да се говори. Но когато си застанал в 2 ч. пред компютъра и не ти се спи, а искаш да говориш с някого, с който едва ли някога ще се видите е по-добре да не си избиваш комплексите. Вероятно могат да се създадат и виртуални приятелства.

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор angel ()
Публикувано06.09.00 16:20



Май ще се съглася с теб за срещите лице в лице. Всъщност и септември ще се съглася. Знаеш ли, приятно е да влизаш в Net-а с едно очакване, че някой може да ти е писал. Без значение кой и какъв е. Това е едно ново усещане за мен. Благодаря ти Eve.

Тема WANTED [re: angel]  
Автор Eve ()
Публикувано06.09.00 17:19



Na men li shte mi govorish za o4akvaneto.....s tazi trupka jiveia ot ianuari mesec tazi godina.....purvona4alno biah dosta zle 4estno da ti kaja...ne mojeh da se otdelia ot pc-to....postoianno turseh novi i novi zapoznastva....ne 4e mi lipsvat priatei v realnostta prosto tuk e razli4no ima ia trupkata ot nepoznatoto....puk i horata tuk ne te ziapvat purvo v biusta, krakata i tn. i ne sudiat za teb po na4ina, po koito si oble4ena, a vijdat edinstveno pe4atnia shrift i vse pak te priemat, ta dori moje da stanete priateli :-) Sega moje da se kaje, 4e malko sum se poopravila, v smisul ne jiveia za da sum v internet, a go pravia ot vreme na vreme za zabavlenie.......neveroiatno e da si go priznaia, no 4ovek naistina moje da se pristrasti kum o4akvaneto i trupkata :-)

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор angel ()
Публикувано06.09.00 18:29



E поуспокои ме малко, че и други се вманиачават. Между другото тук наистина могат да се видят сериозни неща (сред многото плява де). Ти като песимист по отношение на срещите какво ще кажеш за "Търся баща за детето си" вж. Адам и Ева. На мен лично ми е тъжно. Напомня ми нещо вероятно. Сериозното и смешното са две от многото лица на Мрежата. Дали след 20 години всичко ще става така. Чудя се дали да го доживея. Прекалено се задълбочавам. Трябва да обърна внимание и на социалния си живот. Излизам по кафетата. Не те каня защото: 1. Не съм от тук 2. Защото ти не искаш 3. Защото и аз не искам Така че ме извини. Това е в кръга на майтапа разбира се. Ще се радвам да си пишем отново.

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор Eve ()
Публикувано06.09.00 19:14



Naviarno e seriozna zashtoto 4ovek ne se sheguva s takiva neshta.

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор angel ()
Публикувано06.09.00 23:19



Далеч съм от мисълта, че е нещо несериозно. Бил съм горе-долу в същото положение и знам, какво е да се чувстваш сам въпреки многото приятели и познати. И сега се чувствам понякога така, но за моя радост ми минава бързо. Чувала ли си нещо за картите за достъп до Net-а на Мобилтел? Става въпрос дали се продават или само си ги рекламират?

Тема WANTEDнови [re: angel]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано07.09.00 09:21



ICQ 24627865

Тема WANTEDнови [re: IronmanBG]  
Автор Eve ()
Публикувано07.09.00 11:08



Ne sum mnogo zapoznata, no veroiatno se prodavat.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.