Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема страстта, която.......нови  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано04.07.00 11:04



ни изгаря...къде е? има ли я още или и тя се загуби някъде по морето?

Тема страстта, която.......нови [re: едно ку-ку]  
Автор joshoa ()
Публикувано04.07.00 13:14



ima q ...

Тема страстта, която.......нови [re: joshoa]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано04.07.00 15:49



е явно нещо играе на криеница с мен :-)

Тема страстта, която.......нови [re: едно ку-ку]  
Автор Avon ()
Публикувано04.07.00 22:10



За страста от която се страхуваме ли говориш, за тази която се правим, че търсим. Заблуждаваме се не сме способни да се открием толкова. Прекалено много сме наранени.

Тема страстта, която.......нови [re: Avon]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано05.07.00 11:16



май точно за нея....от толкова време я няма, че вече забравих точно за какво става въпрос...само някъде в спомените ми витаят предположения за това, което съм загубила....

Тема страстта, която.......нови [re: едно ку-ку]  
Автор кики ()
Публикувано05.07.00 16:12



Дали обаче сме готови да даем толкова, колкото очакваме да получим? Все повече се чувстваме излъгани и не виждаме смисъл. Но за себе си открих, че ако искам нещо много силно то се случва. Бях загубила надежда, че ще открия мечтания (толкова изисквания имах, че дори на мен ми звучеше абсурдно да съществува такъв човек). А той бил от години до мен, но не очаквал, че ще му обърна повече внимание. А аз не знаех много за него. Беше ми приятно да пофлиртувам, а се оказа, че е трябвало да се отпусна и да се забавлявам и човекът се разкри. А иначе около мен все беше скука и кръга от хора намаляваше и губех надежда, че ще срещна нов човек и то какъвто съм искала. Странно ми звучеше посланието "Който търси намира", но се оказва вярно.

Тема страстта, която.......нови [re: кики]  
Автор х ()
Публикувано05.07.00 17:09



Радвам се за теб. Дай боже всекиму.

Тема страстта, която.......нови [re: кики]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано05.07.00 22:56



е кики това е прекрасно. остава и да задържиш мига на щастието си........ бъди щастлива с човека, който си намерила....

Тема страстта, която....... [re: едно ку-ку]  
Автор R ()
Публикувано16.07.00 17:56



Не е чак толкова трудно да я откриеш


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.