Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема та какво казахте?нови  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано17.06.00 19:20



кое е по-лесно: да свалиш някого или да го задържиш? защо аз не мога да немеря човека когото да обичам и да ме обича мен започвам да си мисля, че приличам на принцесата от приказката за цар Дроздобрад....и на всички им намирам кусури къде бъркам?

Тема та какво казахте?нови [re: едно ку-ку]  
Автор d14 ()
Публикувано17.06.00 20:28



Може би това да "свалиш" някого. Въпреки че зависи от човека. А определено не можеш да задържиш някого. Ако той/тя реши искаш или не - ще си тръгне. Няма идеални хора. Въпросът е дали положителните качества в пълна степен компенсират отрицателните и дали ти можеш да понасяш отрицателните. Какво имам предвид ли - ами ако напр. едно момче те бие ей така просто за нищо, то и всичките положителни качества на света да има според мен не заслужава която и да е да му бъде приятелка. Изявявам желание да се запозная с теб. При интерес от твоя страна пиши един е-майл.

Тема Сваляш, а?нови [re: едно ку-ку]  
Автор Топалски ()
Публикувано18.06.00 08:36



И на кой шамар падат? :о)))

Тема zavisiнови [re: едно ку-ку]  
Автор Palawiqt ()
Публикувано18.06.00 09:39



zavisi....... sled kato svali6 nqkoi s te4enie na vremeto ti go opoznava6 i togava lasvat vsi4kite mu nedostataci. vaprosat e dali tezi nedostataci ste ti haresvat. :)))))

Тема та какво казахте?нови [re: едно ку-ку]  
Автор boogie ()
Публикувано18.06.00 11:04



Понякога е по-лесно да свалиш някого ,а друг път се спичаш,защото много го искаш. И аз не мога да намеря половинката си ..не знам и грешката си ..не знам и дали има въобще грешла А това за кусурите - не те познавам и не мога да изкажа мнение - когато заобичаш някого си склонен на компромиси - но си имаме и своите очаквания.Може би хората около теб не са това,което търсиш ... Но не се предавай само заради идеята да си с някой - не си струва - загубваш себе си ..Аз го направих веднъж и затова следващото момиче го разкарах на 4-тия ден ..

Тема На мененови [re: едно ку-ку]  
Автор Един Ку-к ()
Публикувано18.06.00 11:32



и двете са ми много трудни затова е безсмислено да говоря Кой е цар Дроздобрад, сигурно е известна личност защото го цитираш често. :-)

Тема що пък....нови [re: Топалски]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано18.06.00 12:13



да не свалям? да не съм кривокрака случайно?

Тема ти май....нови [re: Един Ку-к]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано18.06.00 12:28



не четеш детски приказки! я си ги припомни ако трябва ще ти дам назаем някоя детска книжка а като не го знаеш този цар Дроздобрад, поне за Малкият принц чувал ли си?

Тема Малкия Принцнови [re: едно ку-ку]  
Автор Един Ку-к ()
Публикувано18.06.00 12:29



Софиянец ли е ? :-)

Тема Кое е по-лесно....?нови [re: едно ку-ку]  
Автор Blago ()
Публикувано18.06.00 13:33



Винаги е било трудно на човек да запази вече постигнатото,най-вече когато биват замесени и чувсвата,защото свалката е мимолетен и прекрасен флирт,но .за жалост много краткотраен.Защо човек обича? Икакво ОБИЧА? Когато се изпитва това неестествено чувство,всичко е наистина прекрасно.Важното е то да се запази за дълго,дълго време,а това е по трудно,но не иневъзможно,защото в повечето случаи ТО се подтиска и смазва от глупави претенций и представи,а не бива.Смятам ,че за всеки съществува някъде негова половинка и рано или късно той я намира.Плачевното е когато вече я Е изгубил. - "едно КУ-КУ'', смятам че проблема е някъде вътре в теб.Той чака теб. -От опит го знам,защото аз съм "много голямо КУ-КУ" :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.