Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 2 юни 12:10нови  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано02.06.00 12:07



току що виха сирените винаги съм изтръпвала в този момент за мен е величествено това, че хората по този начин изразяват уважението си към хората дали живота си за България. това е традиция, която ми харесва. поне за 1 мин да сме хора всички заедно....да помислим за миналото. а миналото винаги е в нас, независимо от политическата ни принадлежност или абсолютната ни анпиполитичност.......

Тема 2 юни 12:10нови [re: едно ку-ку]  
Автор lyubopitna ()
Публикувано02.06.00 12:34



prava si i az se pochuvstavah sashto hem radostna che nyakoi e napravil neshto i nie sega mojem da jiveem bez da se strahuvame che shte padne nyakoya bomba pri drug vid sireni ot druga strana mi stana muchno kolko mnogo hora sa dali jivota si za nas, za nashata rodina... a kolko mnogo nashi savremennici ili byagat ot neya, zashtoto to si e cyalo izkustvo chovek da ocelee tuk pri fizichesko i dushevno zdrave, ili drugi savremennici prosto ya sasipvat nashata mila rodna strana.. a gledah prez prozoreca i vidyah che mnogo hora si hodeha po vreme na sirenite, spored men tova e manichkoto uvajenie koeto mojem da dadem na tezi hora koito ne sa bili egoisti i sa dali svoya jivot za nas

Тема 2 юни 12:10нови [re: lyubopitna]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано02.06.00 14:47



радвам се, че има поне още един човек който мисли като мен това ми дава надежда да мисля, че не всичко е загубено а както знаеш "надеждата умира последна"

Тема 2 юнинови [re: едно ку-ку]  
Автор georgi ()
Публикувано02.06.00 16:24



Тук сирените едва се чуваха. Тъжно! А хората около мен бяха едни такива - безразлични , обзети от проблемите си. Спомних си за двамата си прадядовци убити през 1918 на южния фронт. Присъединявам се и аз към вас.

Тема 2 юнинови [re: georgi]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано02.06.00 16:36



май тримата от известно време си вървим комплект :-)

Тема 2 юнинови [re: едно ку-ку]  
Автор Kali ()
Публикувано02.06.00 16:56



Здравейте, родолюбиви българи! Прекрасно е, че има млади хора с такова мислене и настроени патриотично в този ден. Приемете искренните ми поздрави!

Тема 2 юнинови [re: Kali]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано02.06.00 23:31



до тук сме само трима дано се умножим :-)

Тема за кукунови [re: едно ку-ку]  
Автор tempter ()
Публикувано03.06.00 18:46



ела в шантавия клуб.....харесва ми как пишеш

Тема за tempterнови [re: tempter]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано04.06.00 13:50



може и да намина някой ден :-) но темата беше друга, ако не се лъжа

Тема 2 юнинови [re: едно ку-ку]  
Автор lyubopitna ()
Публикувано04.06.00 17:46



taka izglejda, mai edinomislie pone po nyakoi temi, neshto kato srodni dushi.... haresva mi che zapochan tazi rodolyubiva tema, ryadko nyakoi se seshta za tezi raboti, a narod bez istoria ne e narod, nie pone ne mojem da se oplachem ot lipsa na takava i zatova tryabva da ya pochitame


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.