Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Дали ще намерянови  
Автор Питаща ()
Публикувано04.05.00 14:15



Млада булка /24г./, висока 1,67, големи кафяви очи, черна чуплива дълга коса, бяла кожа, зодия козирог, търси мъж отговарящ на следните изисквания: възраст - 25-30 външност - здрав, висок 175-190 см, атлетичен, чаровен, нежен, но с мъжко излъчване, да е с дълга черна чуплива коса, издръжлив материално осигурен, с личен автомобил и жилище нежен, внимателен... да уважава свободата на половинката си на първо време пишете тук на спечелилите конкурса ще предоставя телефон, мейл или icq

Тема Ще намериш друг пътнови [re: Питаща]  
Автор Последния ромео ()
Публикувано04.05.00 14:54



То бива претенций ама ти надмина всички. Къде отиде чистата любов. Аман от меркантилни жени.

Тема Дали ще намерянови [re: Питаща]  
Автор ha ha ha ()
Публикувано04.05.00 15:26



Ти какво предлагаш, освен това? Ако е пазар, да е!

Тема Дали ще намерянови [re: ha ha ha]  
Автор Питаща ()
Публикувано04.05.00 15:35



нали горе съм написала как изглеждам. Ако искаш подробности - питай смело

Тема Защо търсиш тукнови [re: Питаща]  
Автор Пич от секаде ()
Публикувано04.05.00 15:41



Пичове заебете ги такива жени.Не се хващайте на номерата им. Повярвайте тук има много по различни жени. Каква отвратителна дискусия.

Тема Защо търсиш тукнови [re: Пич от секаде]  
Автор Питаща ()
Публикувано04.05.00 15:47



"По-различни жени". Разтълкувай, ако обичаш

Тема за питащанови [re: Питаща]  
Автор freestyler ()
Публикувано04.05.00 16:01



всичко това е много,хубаво,само не ми харесва това,че си "булка".........

Тема Кога ша са женим, булка?нови [re: Питаща]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано04.05.00 20:54



Я съм Грую от село Долно Чифликчиево. Вече сам момък за женене, ама нема булки у наше село... Та гледам у интернето мноо убави моми се навъдили, бе! Начи мноо си претенциозна, ама сметам, че отговарям на твойте изисквания. Мераклия съм и тва си е! Къща още немам, ама тате обеща да освободи плевнята, та ше се нанеса там. Аутомобил имам, ама лани го блъснах в една крава, пък те частите за старите запорожци мноо голем дефицит беее... Ама нейсе, ше я стегнем колата, нема как. Я съм мноо нежен и внимателен, по коледа кат колих прасето, даже и не гъкна, пък 120-тина кила беше. Айде булка, свиркай кат ми се навиеш.

Тема Кога ша са женим, булка?нови [re: Питаща]  
Автор :-( ()
Публикувано04.05.00 22:10



Кви са тия тъпотии, бре? Пай се, боаааааааааааааа

Тема Дали ще намерянови [re: Питаща]  
Автор Dok ()
Публикувано04.05.00 23:07



Tija raboti skupa ne se prodavat tochno taka, izkluchi uvazenieto i drugi ekstri kum teb i togava moze da si namerish njakoi s tezi izskvanija /malko mi e slozno i dulgo da ti objasnjavam tuka za tija raboti/:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.