Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема сериозни мъже....нови [re: самотна]  
Автор Rosy ()
Публикувано27.05.00 18:29



Milichka...ti na kolko si proshtavai che tursish tolkova sriozna vruska...za kakvo ti e????? Samo za da si zavisima ot niakoi,da se chuvstvash obvurzn...ne te li podtiska tova? moia suvet(ako iskash go priemai de razbira se) PRSTO SI GIVEI GIVATA NE PO PRAVILA I NORMI NALOGENI OT NIAKOI AMI KAKTO TI SI PRECENISH...BUDI S TOZI KOITO TI HARESVA ZA KOLKOTO VREME ISKASH prosto spored men ne e zadalgitelno da si obvurzan s niakoi SERIOZNO za da si shtastliva s nego...a i kak moge da si si izgradila ideal za mug...mnogo stranno...ako ti haresva znachi e tvoi tip ako puk li ne znachi ne...ili te pritesniava mnenieto na drugite kato vi vidiat zaedno... Uspeh v turseneto vse pak

Тема сериозни мъже....нови [re: самотна]  
Автор ludmil \kutev ()
Публикувано27.05.00 18:35



AZ ISKAMDAM DA MI SE OBADISH NA MOIAT E.MAIL THANK YOUM MUCH.

Тема сериозни мъже....нови [re: ludmil \kutev]  
Автор самотна ()
Публикувано29.05.00 09:21



не мога да изпратя е-майл освен ако не ми го дадеш:-)

Тема сериозни мъже....нови [re: самотна]  
Автор Юлия ()
Публикувано02.06.00 09:16



Сериозни мъже ли?......Ако си Алиса и то в страната на чудесата може , може и по филмите , примерно в "Имате поща" с Мег Райън.Абе не те отчайвам , дано имаш успех! Но ако не намериш , пробвай с несериозни , понякога си струва повече!!!!!!

Тема Do:Юлиянови [re: самотна]  
Автор Dok ()
Публикувано06.06.00 23:40



Neshto mi se iska da ti kaza, obache razbiram chene ne si imala kusmet s muzete /razbiram te shtoto e neprijatno/, obache ne bih obobshaval taka lekomisleno. Dano me razbirash pravilno.

Тема сериозни мъже....нови [re: самотна]  
Автор ArtX ()
Публикувано14.06.00 03:57



Az sum malko po-mlad (27), no ste svurshya rabota. Za smetka na tova sum seriozen. Pishi na: artmika@mtel.net i vednaga ste ti izpratya snimka, za da se ubedish, che ne govorya gluposti... Chakam te...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.