Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте постъпили...нови  
Автор shine ()
Публикувано05.05.00 09:46



При положение, че имате чувства към един човек, обаче връзката между вас е трудно осъществима /не бих могла да посоча причините/.Правите опити да се свържете, но...не става и не става. Разбира се имало е нещо преди това между вас, но така са се стекли обстоятелствата, че сте се разделили. Много сложно поставих въпроса, но това е положението. Вие мъжете сте винаги в по-изгодно положение.

Тема verno si e.......нови [re: shine]  
Автор freestyler ()
Публикувано05.05.00 10:02



nie sme vinagi v po-izgodno polojenie........

Тема Данови [re: shine]  
Автор shine ()
Публикувано05.05.00 10:43



Да, и непрекъснато се възползвате от него. Ама то ви се връща...

Тема всичко,мила е инстинкт....нови [re: shine]  
Автор freestyler ()
Публикувано05.05.00 10:46



при някои е развит,при други не......а всъщност кое ни се връща?изгодното положение ли? а ти какво-мислиш,че си хванала господ за шлифера като пишеш че имаш чувства.....пък то аз имам чувства към сумати хора.......най-различни чувства.......

Тема .........нови [re: shine]  
Автор shine ()
Публикувано05.05.00 10:57



За кое пишеш, че е "развит", нещо не мога да разбера...? Не говоря за инстинкти. Не мисля, че бяха само хормони.

Тема не,не не ме разбра правилнонови [re: shine]  
Автор freestyler ()
Публикувано05.05.00 11:35



инстинкта е за изгодното положение-то не е приоритет нито на мъжа нито на жената,просто на някои им идва отвътре да са в изгодно положение.....това имах предвид,а не твоите чувства.... ама така се получава-като задаваш сложни въпроси-получаваш сложни отговори;))))

Тема RAZBERI ME PRAVILNOнови [re: freestyler]  
Автор STINGER ()
Публикувано05.05.00 11:58



MAJETE , MOGAT DA SE OTPUSNAT I DA GOVORIAT GLUSTI KOLKO SI ISKAT, NAVSIKADE I PAK SHTE NAMERIAT NESHTO ZA 4UKANE/AKO TOVA TURSIAT/NO KOGATO STAVA DUNMA ZA LUBOV, I DVATA POLA SE 4UVSTVAT EDNAKVO NEUDOBNO!

Тема всъщност...нови [re: shine]  
Автор shine ()
Публикувано05.05.00 13:23



Работата е там, че искам просто да поговорим, да си изясним нещата, да осъзная какво мисли наистина. Мисля, че едва тогава ще ми мине! Знам, че и той никак не е безразличен, но се влияе много от нечии авторитетни мнения. Изобщо не мога да разбера защо е такъв и въобще как можах да се влюбя ...

Тема Как бихте постъпили...нови [re: shine]  
Автор dori ()
Публикувано05.05.00 14:39



az te savetvam ako e imalo neshto predi mejdu vas, nezavisimo zashto ne e prodaljilo, ti da mu kajesh, che vse oshte izpitvash neshto kam nego.probvai! dori i da te otreje, shte go razberesh po-barzo, inache samo shte mislish i shte se i machish. moje i toi da izpitva i da ne smee da ti gi kaje..

Тема всъщност...нови [re: shine]  
Автор freestyler ()
Публикувано05.05.00 15:22



не знам дали това беше адресирано до мен......но ще се намеся никога не съм виждал смисъл от разговор,с който да се разбере причината за нещо,което е приключило.....има смисъл от разговор,когато нещата са се "поразбичкали" и трябва просто да се настроят на вярната вълна.....не знам твоя случай какъв е......успех и повече вяра в себе си!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.