Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема loveнови  
Автор annie ()
Публикувано28.04.00 01:46



Useshtali li ste onazi strastna i izpepeliavashta liubov koiato vi grabva i nosi, liubov lishena ot razum i granici, liubov koiato moje da vi ubie sas silata si. tazi liubov koiato se izpitva vednazh v zhivota, ako voobshte niakoga ia izpitash. Liubovta koiato ne e liubov zashtoto e plod na navik i uvazhenie, a liubov za vechnostta. Liubov koiato dori i da svarshi ia nosish v sarceto si i izdahvash s neia, pazish ia do poslednata iskrica zhivot. Liubov koiato sashtestvuva smo v knigite i te vrahlita neusetno i ti se chuvstvash kato v kapan, kato plenik na zhelanieto i strastta, na obichta koiato te vodi i darpa kam nego. Razdeliat vi, no fizicheski, dushite vi si prenadlezhat, telata vi se tarsiat i slivat pod groznoto nebe, no vie chuvate samo krasivata pesen na noshta, aromata na moreto i ... na liubimia chovek. Obicham te... obichash me, i tova e dostatachno za da sme zaedno i za da sme shtastlivi, zashtoto i dvamata silno viarvame, i se borim da badem edno!

Тема loveнови [re: annie]  
Автор Sladur ()
Публикувано28.04.00 09:15



Това да не си го чела някъде или си го сънувала? Вярно е че това за което пишеш го има, но колко са го изпитали и след това са отпивали от горчивият привкус на разочарованието?

Тема loveнови [re: annie]  
Автор VIKI ()
Публикувано28.04.00 13:36



Нося точно това усещане за него. Той не е онзи за когото се омъжих. Мисля че ще го желая докато ме има ...

Тема loveнови [re: VIKI]  
Автор Sharon ()
Публикувано28.04.00 23:22



Май тука става въпрос само за някаква копулация (за жалост). Нищо ново...

Тема loveнови [re: Sharon]  
Автор STINGER ()
Публикувано29.04.00 06:56



MAI, 4E ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS... NO NE VSI4KO E TAKA PRIKAZNO ,NALI? NALI GO IMA I TOVA "KOGATO VSI4KO SVURSHI"? NALI , OSTAVA BOLKATA , OBUKRKAN SI, NEZNAESH DALI NIKOGA OTNOVO SHTE OBI4ASH... OPITVASH I NISHTO ,PROSTO NIAMA NISHTO ,ZASHTOTO TI IMASH SVOIA MODEL , TURSISH TO4NO TAKUV 4OVEK ..... A NEIA/NEGO NE MOGESH DA IMASH , OT SURCETO E OSTANALO SAMO OSTANKI , I SPOMENI ,KOITO DA TE KARAT DA SE 4UVSTVASH SAMOTEN I VINOVEN , TOLKOVA VINOVEN.....

Тема loveнови [re: STINGER]  
Автор Izi ()
Публикувано29.04.00 13:30



Може би не всеки е преживял изпепеляваща силна любов, но любов съм сигурен, че всеки е преживял през живота си. Аз лично съм преживял първата и никога няма да я забравя. Все още е в мен и винаги ще бъде "до края на света". Това за мен е най-трайната и силна емоция която по някакъв начин крепи света. Има много видове любов, но изпепеляващата силна любов към любимия или любимата е най-силна и дълбоко в сърцето на човека можеща да въздейства върху цялото ти същество. Жертвоготовноста за другия - това е тази любов. Разочарованието и огромната болка са в последствие на неотвръщане на същите чувства на другия както е в почти всички случаи, но преодолявайки всичко това човек се калява, придобива опит и изгубва нещо от себе си. Ако и двете страни изпитват едно и също тогава е гениално, но не забравяйте външните фактори. Не е лесно и никога няма да бъде. Наслаждавайте се на тези мигове докато ги има. Бъдете щастливи.

Тема loveнови [re: Sladur]  
Автор annie ()
Публикувано29.04.00 18:03



Nito sam go sanuvala, da chela sam go, no naj- krasivoto e che mi se sluchva i sam istinski shtastliva :)

Тема loveнови [re: Sharon]  
Автор annie ()
Публикувано29.04.00 18:05



Zhalost, tova e glupava duma, nepodhodiashto upotrebena v sluchaia, govoria za varhovna naslada, neshto koeto mozhesh da ispitash vednash, a az prodalzhavam da ispitvam, tolkova e istinsko, tolkova e strastno prosto neopisuemo

Тема loveнови [re: STINGER]  
Автор annie ()
Публикувано29.04.00 18:09



Hmmm neznam mozhe bi tuk mneniata ni se razlichavat, da shte doide razdialata, da tia e neshto neizbezhno, da mozhe dalgo vreme da ti e trudno da obiknesh, no DA vinagi shte go nosish /shte ia nosish, vinagi v sarceto si, shte sanuvash dopira, shte zhaduvash ustnite, toi mozhe bi niama da emoi saprug, no shte edinstvenia maj koito sam , obicham i shte obicham, dano niakoi den toi mi ostavi chast ot sebe si, v edni detski ochichki v koito sht moga da se glezhdam i da vizhdam nego... moiata liubov

Тема loveнови [re: annie]  
Автор an angel ()
Публикувано29.04.00 19:11



Чудесно е да се чувстваш по този начин.И аз съм го изпитвала,или поне си мислех че така ,но беше много за кратко.Оказа се че човека не си заслужава....дойде и естествената раздяла,и чувството,че никога няма пак да обичам.Но всичко отминава...Сега се чувствам пак готова да обичам,да давам от себе си,дори открих много добър човек,който също има чувства.....Но сега нямам време,след 2 седмици ще трябва да се разделим..... Пожелавам ти НИКОГА да не се чувстваш като мен,да задържиш тръпката,желанието и радостта от любовта живи завинаги. Искрено се надявам човека до теб да е точния човек и никога да не предаде твоите чувства.Много щастие и късмет.Любовта е най-красивото нещо в живота!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.