Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Thank'sнови [re: shine]  
Автор shine ()
Публикувано05.05.00 15:58



Благодаря за добрите съвети. Беше ми интересно да видя какво ще ми отговори някой насреща, пък и малко да се разтоваря, защото съм в това положение от години и никак не е приятно усещането. All the best!

Тема za shineнови [re: shine]  
Автор freestyler ()
Публикувано05.05.00 16:14



take care :))))

Тема Как бихте постъпили...нови [re: shine]  
Автор david ()
Публикувано06.05.00 10:48



shine написа: ------------------------------- При положение, че имате чувства към един човек, обаче връзката между вас е трудно осъществима /не бих могла да посоча причините/.Правите опити да се свържете, но...не става и не става. Разбира се имало е нещо преди това между вас, но така са се стекли обстоятелствата, че сте се разделили. Много сложно поставих въпроса, но това е положението. Вие мъжете сте винаги в по-изгодно положение.

Тема Как бихте постъпили...нови [re: shine]  
Автор david ()
Публикувано06.05.00 10:59



Mnogo e trudno da izberesh pravilnoto reshenie, otvatre te izmachva, che si imal neshto obsto s tozi chovek, a veche e "dalech ot teb" . Momicheto s koeto biah, koeto obichah... ......... vsashnost niama znachenie,tia prosto me napusna zaradi my best friend Vdignah visoko glava,zatvorih ochite si (mnogo e trudno da zatvorish ochi i da zaziveesh otnovo na chisto)

Тема Как бихте постъпили...нови [re: shine]  
Автор Seymour ()
Публикувано06.05.00 18:55



И защо сме в по-изгодно положение?

Тема Как бихте постъпили...нови [re: shine]  
Автор shine ()
Публикувано08.05.00 09:26



Защото струва ми се мъжете трябва да вземат инициативата за едно взаимоотношение и е малко глупаво когато момичето прави опити за неговото продължение. Вярно, че в днешно време нещата стоят по друг начин, но на мен ми се струва, че това не е много в реда на нещата. Ти как мислиш?

Тема Как бихте постъпили...нови [re: david]  
Автор Мими ()
Публикувано08.05.00 11:10



Аз до скоро бях в подобно положение и мога да ти дам един съвет:просто си помисли дали си заслужава. Вповечето случаи отговорът е "не"

Тема Чак съм шокирана!нови [re: shine]  
Автор И аз. ()
Публикувано08.05.00 14:07



В момента съм точно в положението, в което си и ти. Ако не беше абсурдно бих си помислила, че аз съм отворила тази тема. :) И при мен е от години. Но смятам, че съм точно толкова виновна, колкото и той. Какво правя ли? Понякога изчаквам, понякога форсирам нещата. Точно сега съм по-сколонна на второто. Но мен не ме слушай. Може би няма да ти дам добър съвет. Щом самата аз не мога да се справя с проблема си. Ако бях просто страничен наблюдател бих ти казала - 'Отивай при него и поговорете!', но мисля, че това не винаги е най-доброто решение. Мъжете са много плашливи. Нищо, че все се правят на МЪЖЕ. И трябва да се ухажват внимателно. При мен точно един такъв 'прям разговор' постави началото на дългото гонене и бягане. А на въпроса 'Дали си струва?'. Трябва да си струва. Години наред се опитвах да се убедя, че не си струва. Не можех да не го обичам и затова се опитвах да го мразя. На няколко пъти почти успях, но не съвсем. След това се стараех да не го забелязвам. Имах си приятел, на когото държах много. Залъгвах се с това. Но от известно време и тази лъжа не върви. И сега лудея от мисълта за него. Всъшност не мога никакъв съвет да ти дам. Просто почувствах, че трябва да напиша нещо. А ти как постъпваш? Дай идея. Чао! И успех.

Тема Аз все пак направих нещонови [re: shine]  
Автор а shine ()
Публикувано09.05.00 16:09



Не знам коя си, но ти благодаря. Въобще благодаря на всички, които ми писаха. Днес ми беше много натоварен ден в работата и нямах много време да отговоря досега, но всъщност това което стана е, че вчера му се обадих и си поговорихме. Разбира се не ми даде някакви надежди, но все пак ще се срещнем скоро и ще говорим. Това все пак струва ми се е някакъв успех, при положение, че го познавам колко е труден на такива неща. Не знам как събрах смелост, но стана и мисля, че не беше зле. Ще видим по-нататък как ще се развият нещата.

Тема RAZBERI ME PRAVILNOнови [re: STINGER]  
Автор Outface ()
Публикувано10.05.00 15:59



da mu misljat tija koito ne obichat da prikazavt gluposti i ne im e samo za ednoto chukane a ostanalite se oregdat stoto ima i dostatuchno kolichestvo tupi madami da im se vruzvat na prostotiite


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.