Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тъпа логиканови  
Автор Соня ()
Публикувано19.03.00 19:53



Говоря си с един приятел. За пореден път това е поредния човек, с който си говоря на тази тема. Става дума за опита в секса. Смешно е да се твърди, че мъж или жена, които често сменят партньорите си имат по-голям опит от тези, които имат постоянен партньор. Да речем, че те правят секс няколко пъти в месеца. С различни партньори. А другите, с постоянните партньори го правят почти всеки ден . Те са и по-отпуснати, по-освободени. За мен е ясно. Вие как мислите?

Тема тъпа логиканови [re: Соня]  
Автор Pich ()
Публикувано19.03.00 23:56



Mi az mislia che s razlichnite hora e razlichno.

Тема тъпа логиканови [re: Соня]  
Автор !@#$%^& ()
Публикувано20.03.00 11:47



Аз мисля като теб ,защото съм от позицията на редовния секс,няма нищо по хубаво от редовния. Защото ,ако все пак ги сменяш често зависи и колко често е това.Трудно се отпускаш и може да се окалпазаниш още на 5 мин,това е пак според зависи от човека.Аз мисля .че ако си има 2,3 гаджета за по 1,5 или2 год ще си много по рутиниран от другите ,който ги сменят през незнайно и от тях колко време.

Тема изобщо няма логиканови [re: Соня]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано20.03.00 12:38



'ми виж сега - аз съм бил в различни периоди, вкл. женен.... Всеки един период си е имал и достойнства и недостатъци.... Какво значи редовен секс, като жена ти може да се оправва в продължение на 1 месец, че нещо не е добре и ако може нали.... Освен това - какво значи нередовен секс, като теоретично (а понякога и напрактика) човек може да си легне с поне двама души за 2 дена....Е, разбира се, ако го прави само заради секса:) Изкуство за изкуството, както се казва. И все пак мисля, че да имаш един партньор е много по-разумно от всякакви други варианти:)

Тема тъпа логиканови [re: Brotherblues]  
Автор Fox ()
Публикувано20.03.00 14:41



Аз съм абсолютно съгласна със Соня.Минала съм и през двата периода/с много и с един/ и мисля, че няма нищо по-прекрасно от секс с мъж/жена,който те познава. Когато ги сменяш винаги е като че ли го правиш за първи път-неловко,сковано,тъпо...абе вие си знаете

Тема тъпа логиканови [re: Fox]  
Автор Azazel ()
Публикувано20.03.00 18:36



Ами, да ви кажа - мисля, че и аз съм пробвал и двата варианта, но сериозната връзка е за предпочитане и според мен. Сега имам приятелка от 3 години и мисля, че сексът с нея е много по-хубав и много по-разнообразен от сексът с предишните ми краткотряйни приятелки. Когато познаваш добре човекът до (срещу) теб можеш да му (си) доставиш много по-голямо удоволствие. Понякога правим много нежен и отпускащ секс, друг път - доста "извратен" - все неща, които не можеш да си позволиш със случайни партньори - пък и да си ги позволиш, едва ли ще са същите...

Тема тъпа логиканови [re: Соня]  
Автор Топалски ()
Публикувано22.03.00 15:02



Според мен секса е просто продължение на разговора... Колко е трудно да намериш събеседник с който да има какво да си кажеш и да не ти омръзне! Останалото са компромиси... :о)

Тема тъпа логиканови [re: Соня]  
Автор Гранд ()
Публикувано22.03.00 16:38



Проблемът, според мен е, че разсъждаваш. Защо не опиташ? Всеки може да да си теоретизира какво е да ходиш по Луната, но не е като да го правиш наистина. С колко човека си спала досега? На позицията на какво са базирани изводите ти? С постоянен партньор по някое време ти омръзва. В природата е заложено всеки индивид да търси разнообразие. Колкото и фантазия да имат двама души не могат да се равняват на фантазията на 20 или 200. Иначе логиката не е тъпа. Но да не би да е гузна съвест, че ти се иска, ама не смееш?

Тема тъпа логиканови [re: Гранд]  
Автор zoran ()
Публикувано26.03.00 00:13



ne mi se govori po temata ? Topalski mi xaresa i az sum suglasna s nego ? chovek ne znae kvo shte mu se sluchi no s edin e za predpochitane spored men stiga da moge da namerite obsht ezik i da se razbirate? trudno se postiga v dneshno vreme:-))))))).

Тема тъпа логиканови [re: zoran]  
Автор Dando ()
Публикувано29.03.00 01:04



Interesen razgowor stawa tuka- ne iskam da powtarqm ama dosta hora sa prawi za sebe si a drugi ne sa prawi za mene. To`no sega moje da me e qd na nqkoq jena i da kaja che e po-hubawo da gi smenqm (za da me e qd po- chesto) ili pyk da sym s edna i da mi hareswa samo s neq (i taka se trupalo opit, ama kogato partniora razchita samo na mene za raznoobrazie, na mene mi omryzwa). Ako sym razgonen pyk sha goworq kato Grand- moje i da sym. kakwa e logikata?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.