Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 05.10.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лек против скука!!!нови  
Автор Джини ()
Публикувано28.03.00 16:04



Кажете ми какво правите когато ви е ску4но?Може да ми пишете и нещо интерестно!

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор BUGSY ()
Публикувано28.03.00 17:47



Пия и слушам силно музика, адски се забавлявам така, пък и така се отпускам.

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор Panchito Carica ()
Публикувано28.03.00 17:52



Zdravei Djini kato che li chustvam che na sreshta mi stoi po razlichen chovek pred kogoto moga da razkria izmachkanata si dusha i da spodeliam oburkanite si misli turkaliasti se v ludata mi glavichka ili kakvoto e tam na ramenete mi.Iska mi se da razdavam nejnost toplina usmivki shtastie da radvam da obsipvam s obich da krestia da ticham ludo da prelivam v guderlichkast smiah i oshte... da namiram istinski hora... Ne igraem li prosto vsichki edin tolkova lujliv teatur? Ne izpuskame li nastoiashteto potuvaiki v minaloto si , pritesniavaiki se izlishno za budesteto?....??????? Ste ochakvam provokirasto pismo Mai ne ti kazah kakvo pravia kogato mi e skuchno , nito ti napisah nesto interesno, no i zatova ima vreme.Dali? P.S.Hei kolko mnogo usmivki kolko mnogo tsvetia i zvunliv smiah ima okolo nas. P .S.Chuvash li smeha?

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор Panchito Carica ()
Публикувано28.03.00 17:59



smiah smiah smiah mnogo smiah i oste nesto.....

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор Panchito Carica ()
Публикувано28.03.00 18:03



Lele kakuv smiah...lud smiah mnogo smiah....smiaaaaah vzzz stop!

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано29.03.00 01:16



Az se natriaskvam. I posle kvoto i da pravia ne mi e skuchno....

Тема Лек против скука!!! [re: Panchito Carica]  
Автор Джини ()
Публикувано29.03.00 15:53



Здравей Panchito Carica! С удоволствие про4етох "смеещото" писмо, което си ми написъл.Хубаво е когато в мрежата се появи нещо чувствено , интерестно и разли4но. Не мисля 4е съм по - разли4на от останалия 4овешки матириал, който е населил изтерзаната ни планета.А и какво озна4ава да си разли4ен - та нали вси4ки ние се раждаме равни преди да обле4ем неизбежните дрехи на потеклото си, предопределено от съдбата.Защо не изпълниш желанието си / да раздаваш оби4. . . . . . / - нима няма с кого да я споделиш?!Аз ще я приема с радост.Толкова малко истински неща останаха в ценностната ни система, дори чувствата ни са опорочени, затова дай свобода на поривите си, освободи духа от бутилката и оби4ай, радвай се и се смей все така зву4но и в розово!Направи го СЕГА - утре след поредното завъртане на Земята нищо няма да е същото. Ще се радвам на всяка вест от теб.Пиши ми адреса си ако искаш. с много смях и целувки: ДЖИНИ

Тема Лек против скука!!!нови [re: Dzver1]  
Автор Spetro ()
Публикувано30.03.00 05:26



Смеха е истината, колкото по продължителен и проникновен толкова по лековит.

Тема Лек против скука!!!нови [re: Джини]  
Автор МАФИОТ ()
Публикувано30.03.00 16:28



ПИЯ БЕРА ХОДЯ ПО НОЩНИ КЛУБОВЕ ЧУКАМ ЛЮБОВНИЦАТА СИ ИЛИ СЛУЧАЙНО АКО НЕ Е ДО МЕН -- ЖЕНА СИ

Тема Лек против скука!!!нови [re: МАФИОТ]  
Автор Джини ()
Публикувано30.03.00 16:45



И жена и любовница - ти си много добре !Няма празно!Като ходиш по клубове не се ли оглеждаш и за нещо ново от женски род?То човек си има нужда от периодично разнообразие - нали?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.