Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 11.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Intuiciataнови  
Автор Stoyan ()
Публикувано08.03.00 20:53



Molja spodelete vashite interesni sluchki, kogato intuiciata vi e podskazvalo neshto koeto shte se sluchi ili reshenie na problem, v koeto ne se vijda nikakva logika, noi vi idva njakak otvytre...

Тема шесто чувствонови [re: Stoyan]  
Автор Арчи ()
Публикувано10.03.00 12:44



Ами има го, шестото чувство...(((-8... и аз го имам... ...Обаче не знам защо съм толко алогичен, че когато усещам че нещо няма да има успешен край, въпреки това не се отказвам от реализацията му... ...а вие вярвате ли на интуицията си? Арчи (((-8

Тема Да.нови [re: Арчи]  
Автор alas! ()
Публикувано10.03.00 13:35



Но не я използвам за случки, а за хора. ;) ~*~

Тема Да. [re: Stoyan]  
Автор Stoyan ()
Публикувано11.03.00 02:01



Вярвям, как иначе ще подхващам темата. Но ми се ще да я развивам. Когато ясно чуя вътрешния глас, знам че не лъже. Проблемът е когато едва шепне и не е ясно какво казва. Добре де, като не се отказвате от нещо, накрая все пак не се ли убеждавате, че е било безсмислено...

Тема Intuiciataнови [re: Stoyan]  
Автор Gandalf ()
Публикувано11.03.00 12:10



Opredeleno ima takova neshto :-) I naj-hubavoto e che chovek mozhe da se nauchi da se vslushva v svoja "vytreshen glas" (mozhe bi e po dobre da kazha da si pripomni, zashtoto v detstvoto ni tova umenie e mnogo silno, no s vyzrastta zakyrnjava ... zadusheno ot "zdravija razum")

Тема Да.нови [re: alas!]  
Автор soft` ()
Публикувано11.03.00 17:27



a tka a taka....ma za sluchki e po natovarvashto.....pone za men be de da znam.

Тема Intuiciataнови [re: Gandalf]  
Автор Petia ()
Публикувано13.03.00 16:28



Saglasna sam s tova, no ne mislish li che ponjakoga tozi "vatreshen glas" ni laje i e po-dobre da se vslushame v zdravia razum?

Тема Да.нови [re: Stoyan]  
Автор Бонжур ()
Публикувано13.03.00 17:34



какво ти говори/шепне гласа ти понякога нещата се оказват без(с)мислени

Тема Да.нови [re: Stoyan]  
Автор Stoyan ()
Публикувано13.03.00 18:37



Reply to Petia Mojat dosega ne me e lygal I zatova vjarvam na intuiciata Ti lygala li si se?

Тема Да.нови [re: Stoyan]  
Автор Stoyan ()
Публикувано13.03.00 18:42



Reply to Bonjur Shepne edva li e nai-tochnata duma - tova po-skoro e vytreshno useshtane Podskazva mi primerno reshenie na dadena dilema ili zapleten vapros nad koito dylgo sum si blyskal glavata Chesto reshenieto idva kato che li ot samo sebe si, makar da znam che ne e tochno taka Bezsmisleno e spored men - tova koeto ne nie jasno - kogato ne chuvame vytreshnia si glas jasno


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.