Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 29.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор Пипи ()
Публикувано08.03.00 00:12



*Да съм на Хавайските острови. *Да мога да си продам апартамента и да си купя къща, за да не живея над майка ми. *Да имам още едно дете. * Да не остарявам.

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор angel ()
Публикувано08.03.00 01:35



I az iskam mnogo neshta,no tova e jivota! Pone za deteto njamash problem-mojesh da go imash. A zashto ne i da si prodadesh apartamenta?! Ne se strahuvaj ot promenite-shtom gi iskash napravi gi,ako te zasega sa samo mechti-vjarvaj v tjah i njakoi den te shte se sbadnat. Uspeh

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Пипи ()
Публикувано08.03.00 09:08



A ti kakvo iskash nai- mnogo? Ne ti li se e iskalo pone vednaj da izkajesh vsichkite si neosashtestvimi jelania???

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Deni ()
Публикувано08.03.00 09:36



Май и аз най-много от всичко искам да не остарявам.Старостта и зависимостта ме плашат.Другото ми се струва осъществимо:))

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!! [re: Пипи]  
Автор Deni ()
Публикувано08.03.00 09:41



Сетих се за още нещо.Искам да не губя приятели. Искам да съм на 17,но с този си акъл:))

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Пипи ()
Публикувано08.03.00 10:02



Ако си на 17 и с този акъл какво от това, което тогаве не си направила, ще осъществиш ? За съжаление с годините изгубваш все повече приятели - тъжно, но факт. Лошото е ,че все по- трудно се създават нови- поне в реалния живот.

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Deni ()
Публикувано08.03.00 13:16



Общо-взето същите неща,но поне няма да се оплаквам,че ми е скучно:)))Харесва ми как изглеждах и се чувствах на 17:))) Точно това исках да кажа за приятелите-много от тях ги няма,далеч са или просто имат свой си път.А ми липсват...

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Deni]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано08.03.00 13:57



Аз съм най-добре - на 17 съм, а съм на твоя акъл:-)

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Топалски ()
Публикувано08.03.00 14:33



Аз пък най-много искам пълен хладилник... :0)

Тема ИСКАМ !!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Пипи]  
Автор Deni ()
Публикувано08.03.00 14:42



Доста свежо,Braveheart:)))Забавлявай се ,колкото се може повече:))Майната им на комшиите


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.