Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zasto imam kofti kasmet????нови  
Автор drug ivo ()
Публикувано03.03.00 10:27



Znachi, dve godini investicii v njakogo i nakraja kofti krai. Shte se prusna ot muka :(((

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор Deni ()
Публикувано03.03.00 12:09



Самият факт , че гледаш на този някой като инвестиция те обрича на неуспех или 'кофти късмет'

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор drug ivo ()
Публикувано03.03.00 12:24



deni, govorja za chuvstva - ne znam dali razbirash /tova ne e investicija v tochnija smisyl - efekta obache e ubiistven kogato si obichal njakogo mnogo silni:((/

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор Deni ()
Публикувано03.03.00 13:04



Определено ти съчувствам и ти пожелавам болката и мъката да не траят дълго.Оптимизъм преди всичко:))))Може да е за добро и след време да се усмихваш при спомена или пък всичко да се оправи между двама ви след някой друг ден:)

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: Deni]  
Автор drug ivo ()
Публикувано03.03.00 14:01



njama da se suberem veche. :(( i sam siguren che shte ja pomnja dokato ..... off otvratitelno, napravo mi se plache :((((((

Тема ...razbiram....нови [re: drug ivo]  
Автор xman ()
Публикувано03.03.00 14:43



толкова е тъжно, болно щом с любим се разделиш и замисляш се неволно със света да се простиш... с времето обаче бавно болката се притъпява но тъгата явно в спомена остава...

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор drug ivo ()
Публикувано03.03.00 16:47



blagodarja prijatelu :))

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор angel ()
Публикувано03.03.00 23:26



Razbiram te!Naistina boli kogato njakoi koito obichash te narani,no tova e jivota.Uverjavam te ot lichen opit che shte ti mine,no shte ti trjabva vreme - da zabravish bolkata,da se nauchish pak davjarvash v drugija pol,da se nauchish pak da obichash..... Az uspjah. I pak bjah naranenata.I sega oshte "blija rani" i se opuitvam otnovo da zabravja bolkata i da otkrija choveka na koito da povjarvam.

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор M :)* ()
Публикувано04.03.00 00:18



Boli, kogato zagubish njakoj, kogoto si obichal. No ne mislja, che trjabva da gledash na vremeto prez koeto ste bili zaedno, kato na investicija. Vsichko shte mine, no trjabva vreme. Sega bolkata ti e tolkova osezaema, che ako protegnesh raka imash chustvoto, che shte ja dokosnesh. Tja shte se pritapi i moze bi shte ostane izvestna doza ogorchenie, prijatni spomeni. Pozelavam ti po-barzo "ozdravjavane"!. M.

Тема Zasto imam kofti kasmet????нови [re: drug ivo]  
Автор Aurora ()
Публикувано04.03.00 15:25



Опитай се да гледаш на това като на нещо, от което си получил, а не в което си инвестирал...И съм сигурна, че е било така, какъвто и да е бил краят...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.