Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 24.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Треватанови  
Автор Aurora ()
Публикувано08.02.00 15:14



Съвсем тенденциозно започвам тази тема тук, защото се предполага, че сме горе-долу една възраст, а това е от значение относно този въпрос. Във `вашето мнение`има хора от всякаква възраст и донякъде е оправдано по-възрастните да имат негативно отношение. Обичам да пуша трева. А вие? Съм ЗА легализирането й! А вие? Твърдо съм против схващането, че това е наркотик в оня смисъл на думата, в който херото е наркотик. А вие? Твърдо смятам, че е абсурдно твърдението, че към тревата можеш да се пристрастиш. Никой не може да ме разубеди, тъй като сега съм на 21...от 15-годишна пуша, когато ми е гот и не съм се пристрастила. Това от мен. Вие сте:)

Тема Ами какво да ти кажа:)нови [re: Aurora]  
Автор чичо Brotherblues ()
Публикувано08.02.00 16:38



Аз преди време превеждах(ама беше отдавна, така да се каже) една здравна брошура на Канадското министерство на здравеопазването. Там беше обяснено кой наркотик какъв е, как се взима, какво пристрастяване има към него и т.н. За тревата пишеше, че няма никакво пристрастяване и освен това спада към четвърта група наркотици, към която са и тютюна и алкохола. Разбира се класификацията е тяхна...Аз също съм за - също пуша от време на време, но не го превръщам в самоцел. Достатъчно проблеми имам с цигарите...Имам предвид - кашлям и т.н. Тревата за мен е средство за размисъл, катализатор на равносметката и настроението....Прочее чувал съм от по-дърти пушачи, че се оглупявало! Не съм стигнал до там, мисля и се надявам скоро да не стигам:))) Е, това е най-общо, Аврорче!

Тема Ами какво да ти кажа:)нови [re: чичо Brotherblues]  
Автор Kroko ()
Публикувано08.02.00 16:48



Privet Bratko blues, kak si? Po povod temata! Abe az na tazi tema sum pulen pas, v smisul nikoga ne sum opitval nishto ot sorta! Purvo me e strah, vtoro ne me vleche! Ta ne znam dokolko moga da vzema otnoshenie! No si mislia, che vsichko otnosno legalizatciata na lekite drogi /prostete ako nepravilno neshto s terminologiata!/ triabva da se izvurshi mno-o-o-ogo vnimatelno! Zashtoto spored men krachkata do po-tvurdite drogi ne e goliama! I vsushtnost tova me plashi! To e malko kato vitca za: "...ot tri puti stava li se?" :-))) Ta zatova! Puk i kato se drogiram s 1-2 kila vodka i sichko si idva na miastoto! Ma de da znam! :-))))

Тема Хахаханови [re: Kroko]  
Автор работяга Brotherblues ()
Публикувано08.02.00 18:24



Кроко - това за водката си е истина! Ама аз съм пушил само с повод....Така просто не го правя:)....Иначе употребявам редовно вода с оценка "КА" - то е ясно .

Тема Хахаханови [re: работяга Brotherblue]  
Автор Кроко ()
Публикувано08.02.00 19:03



Ма тва е Форд, а не водка! :-))))

Тема Треватанови [re: Aurora]  
Автор soft` ()
Публикувано08.02.00 19:14



ami i az pusha ot vreme na vreme.....kato ima povod....iaka kompania...iaka muzika...iak kupon.....stava shruhzvukovo..... inache ne mislia che sum pristasten...tova ne e nikakuv narkotik v oblasta na shvashtaneto za narkotici v bulgaria.... vchera kato vidiah edni sukazarmenici na kakvo prilichaha....heriona NE proshtava ei...nikoga.....be tva puk e tema za koiato izobshto ne mi se govori......

Тема Треватанови [re: Aurora]  
Автор guendolin ()
Публикувано08.02.00 21:40



Che trvata ne e opasna se znae. Ama zasto se palish tolkova?

Тема Треватанови [re: guendolin]  
Автор Fifi ()
Публикувано08.02.00 22:09



az ne pusha . no smiatam che na tezi , na koito im se pushi triabwa da go prawiat swobodno i sym ZA legaliziraneto ... wse pak trewata ne e neshto opasno i prawoto na izbor triabwa da byde zacheteno .

Тема Мнение (крайно, разбира се)нови [re: Aurora]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано08.02.00 23:56



Аз съм за легализирането на абсолютно всички видове наркотици. За масовото им производството и безплатно раздаване на всички желаещи. Населението бързо ще стане от няколко милиарда на няколко хиляди - без войни и без въоръжаване.

Тема za nanevнови [re: Григорий Нанев]  
Автор soft` ()
Публикувано09.02.00 00:14



nemash nishto obshto.....sorry


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.