Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Треватанови [re: Aurora]  
Автор Rest ()
Публикувано14.02.00 18:08



Za sygalenie skoro niama da ni ogree da legalizirat jointa. Pomisli si samo kolko po seriozni problemi w stranata sa neresheni ta koi li shte poeme zakonodatelna iniciatiwa da legalizirat upotrebata na trewata. Edinstwenia shans mogebi e pokrai towa izrawniawane na nashto zakonodatelstwo s ewropeiskoto, koeto predpolaga i onezi momenti po otnoshenia na prawata i swbodata na choweka da prawi s giwota si kakwo nameri za dobre stiga na prechi na ostanalite....... No w kraina smetka mislia, che dosta swobodno se tyrguwa i polzwa trewata w momenta w Sofia i s izkluchenie na edna dwe haiki mislia che niama chak tolkowa ot kakwo da se oplakwame.... Edinstwenia ni problem che ne wliza nikakyw Hash, koeto naistina e seriozen problem :)))

Тема DO AURORAнови [re: Aurora]  
Автор MEL ()
Публикувано17.02.00 18:56



Zdravei Aurora. S tazi publikaciq tuk, ne iskam da si mislish, che iskam da te otkaja, ot namereniqta ti. A prosto iskam da pomislish i da mi otgovorish. Az syshto ot 15 go za pochnah da pusha treva. No sama sprqh. Mislih, si che jivota mi se systoi v trevata. (kakto i to predpolagam mislish). Sama sprqh. Zadavala li si vyprosa dali trevata ti vredi ? zadavala si go. I si kazvash "ne mi vredi, shtom sym oshte jiva" Shte ti obqsnq neshto. Mozyka na chovek postoqnno otdelq veshtestvo, narecheno "endorfin", toi vladee emociite ni, i pomaga na adrenalina v tqloto ni, i ni parvi shtastlivi , kara ni da se usmihvame, da si mislim hubavi i veseli neshta, da bydem jizneni, umni i razsydlivi. Trevata sled upotrebata i pravi takyv "endorfin" no fylshiv. Pribavq drugi veshtestva na mozyka, koito malko po malko umishtojava nashiq endorfin. Useshtash li golqmata razlika na misleneto ti bez trevata i sled neq? Ima razlika i az za tova sprqh, zashtoto mnogo hora me smqta ha glupav chovek i si priznavam, che togava naistina beshe taka. Nishto smisleno ne govoreh. Posle depresii, iskah dori da se samoubivam, za tova, che naistina bqh bezmozychno syzdanie i mi se podigravaha... Razbrah za prichinata na vsichko tova i naistina uspqh da se preborq. Ne spirai jivota si sega. Ima koga da zapochnesh da pushish otnovo i otnovo. Na tvoite godini sym i mislq, che dyrjavata ima nujda ot nas. Mladite. ne mislish li taka ? Pishi mi !

Тема Чакай, Мел!нови [re: MEL]  
Автор Aurora ()
Публикувано18.02.00 02:44



Ти направо ме уби, човечка:) Ако наистина си пушила трева, нямаше да говориш толкова абсурдни неща. От друга страна пък, не виждам защо ще ме лъжеш, за да се намираме така на приказка:) Ама що не. Хех, ти направо изби рибата. А това, че смисълът на живота ми се състои в тревата, направо ме разби. Ти да не четеш `Лична драма`...лошо няма, но не се вживявай. Тревата да не ти е херо, че да се превърне в смисъл на живота.

Тема Чакай, Мел!нови [re: Aurora]  
Автор Vladoo ()
Публикувано18.02.00 03:29



...абе и с тоя ендорфин направо ме уби;о)) Щото някои хора верно си мислят, че след като мозъка им пусне малко ендорфин и хоп! - разтичат се от щастие и заискряват в усмивки и радост безпределна ... и което е още по-смешното, вярват, че и обратното е вярно т.е. че ако се пънат да се усмихват и да си мислят бодряшки и .... ще задействат по обратен път веригата и ще си произведат ендорфин и после той като се пусне и т.н. нали кръговрат от щастие и спирала на хармонията вселенска ;о)) Е да, ама НЕ иначе не би било лошо да беше вярно, но не е сорри!

Тема Vladoo( не Владенце:)) скива ли какво безумие!нови [re: Vladoo]  
Автор Aurora ()
Публикувано18.02.00 15:20



Направо да паднеш от смех:) ти впрочем имаш ли icq? ако да - що не се включиш на 29652811:)

Тема Do Vladooнови [re: Vladoo]  
Автор *Пчеличка* ()
Публикувано18.02.00 17:47



Zdrasti Vladi, az sym Pchelichka :o) Pozdravi na Voka ako se chuete, pishe ot vreme na vreme po meila, ama ot nqkolko meseca ne se e mqrkal. Cunki ot men i ne me zbravqi. *Пчеличка*

Тема Треватанови [re: Aurora]  
Автор vladi ()
Публикувано28.02.00 20:16



egati, tazi treva porodi golem interes. spored mene tezi koito pushat sa si bokluci.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.