Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 24.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ехо!  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано18.10.15 21:51



Ами - идвам ви на гости. Падам си по телевизията, надявам се да срещна съмишленици тук... Ама НЕ САМО на тема "телевизия"...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.10.15 23:39



А, тези, които не гледаме телевизия?





Тема Re: Ехо!нови [re: Melany99]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.10.15 00:21



Донка ще разказва.
Обаче ти само за секс говориш и .... ще те отсвири , да знайш!





Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 10:17



Кво си са развикала, ма!

Я по тихо, че си почивам!

Така и така ме събуди, казвай за кво зяеш по никое време!



Тема Re: Ехо!нови [re: kiko64]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 10:20



Кико, по-полека. Тука сме люде културни и тактични.



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 10:50



Я, ама ти изпълзя отнякъде! Добре дошъл. Как е кучето?

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Запиваненови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 10:58



Само да попитам това по коя телевизия го даваха:
Какво е Бог?
Откъде можем да узнаем повече за Него? Изучаването на големите световни религии разкрива единството на много религиозни, етнически и философски идеи. И докато самият факт е общоприет, обяснението му е обект на спорове. Някои твърдят, че религиите са израснали върху почвата на човешкото невежество, разорана от въображението и са се развивали постепенно. Техните сходства се обясняват с универсални природни явления, наблюдавани неточно и обяснявани фантасмагорично. Страхът, желанието, невежеството и изумлението, накарали дивака да обожестви силите на Природата, а жреците се възползвали от неговите страхове и надежди, от обърканото му въображение и неясни въпроси, които си задавал. Митовете станали свещени книги, а символите - факти.
Така твърдят “професорите” по история и същата теза допадаше изключително на управляващите през тоталитаризма у нас. А “простите” хорица замлъквахме под пороя на техните аргументи, но това не означава, че сме се съгласили. И си задаваме същия въпрос - какво е Бог?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 10:58



КучеТАТА. Благодаря, много добре. Обичаме се. Знам със сигурност, че три душИ на този свят ме обичат безрезервно.

При теб как е?



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 10:59



Аз нямам куче!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Запиваненови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 11:06



Като намериш смислен отговор, сподели го. Интересува ме. Само не ми къзвай като една моя тъпа племеница: "Бог е любов" и като я попитах какво означава това, започна просто да повтаря: "Ами Бог е любов, разбираш ли?".



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:10



..отскоро имам нов компютър и гледам българска телевизия на него .. и да си призная родих се отново... усещането, че съм си в къщи се появи, макар и за кратко... душата ми се отвори... веднага отърчах до комшийката от горния етаж , ухилена до уши и развълнувана ... викам: Мацко, имам си ново компютърче, малко чудовище се оказа... на вратата седеше млад рус мъж и мигаше неразбиращо на парцали. Ви битте, вика ми младежът, вер сухен зи ? Мамка му, толкова се въодушевих от тази пуста телевизия, че чак забравих къде съм. И остави другото, ама като запецнах, ни на български ни на немски. Ам сега, че и челяка непознат, не е комшийката, тя барем ми е свикнала на странностите и запецванията, щото нали и тя чужденка. Брях, седя и го гледам право в очите и нищо не казвам. А ми иде да крещя на български: кеф, кеф, кеееефффф. Как да е окопитих се и му викам, че търся комшийката на немски, той вика: аз съм брат и, тя е на почивка...Ех, иде ми да му викна: ех, славянски братко, мога да си гледам българска телевизия, ама... той едва ли щеше да ме разбере, щото отдавна е забравил своята си опитвайки се да стане немец с мек полски акцент

Но ме помисли за емоционално нестабилна и деликатно затвори вратата под носа ми. Та,така...обадих се на кака и и се похвалих, пък тя ми вика: браво, радвам се за теб, аз гледам, вика, Евроспорт дават тука малко баскетбол.... времена...



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:12



" Падам си по телевизията, надявам се да срещна съмишленици тук... Ама НЕ САМО на тема "телевизия"..."

Случайно попаднах на твоето мнение и е точно за мен.
Разведен съм, с отраснали деца, отделно от мен, материално съм отличен, живея в самостоятелен тристенен апартамент и си търся приятелка , баба да ми готви и пере, а аз да и осигуря всичко което си пожелае. Във всяка стая имам телевизор, а в холът имам голяма видео стена на която мога да гледам 6 програми наведнъж.
А също като теб отдавна си търся съмишленица с която да гледаме телевизия.
Заповядай у дома да гледаме телевизия.

За мен можеш да научиш повече и почти всичко в клуб 40 -50, ако си го чувала щото не са го давали по телевизията.
Млад съм още, с атлетична фигура, природно надарен, и все още правя секс, а и съм сексуално разкрепостен, така че нищо няма да ти липсва и ще си имаме много приятели и приятелки, може би и от този клуб.

Ако сега не съм, то още на първата вечер ще те впечатля, няма да съжаляваш, аз съм човек който умее да прави жените щастливи...и най- важното, че през това време ще можеш и да гледаш телевизия!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 11:17



Да ти призная - ни в клин ни в ръкав - ужасно много работа имам тия дни и направо се чувствам виновна, че поканих хора тук, а нямам никакво време да им обърна внимание...Моля ти се, замествай ме за малко!

Направи по кафенце, кажи им някоя клюка... усмихни се на гостите... някои не са поканени, ама кво да ги праиш - навлекът си е навлек по природа.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Запиваненови [re: DyadOmraz]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:18



"Като намериш смислен отговор, сподели го. Интересува ме."

Честно да ти кажа, мнението за Бог го написах за да проверя интелекта на уникалната, щото иначе я много харесвах и четях всички нейни мнения в клуб 40-50...и вече си прочел и направих предложение да гледаме заедно с нея телевизия...ако тя иска, може и куче да и осигуря..или кучета!

Сега разбирам че сте стари приятели и ако нещо съм те засегнал моля да ме извиниш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:19



Здрасти, домакинята ме помоли да правя компания на гостите. Искаш ли кафе? Имам и малко бисквитки.





Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 11:20



КучеТАТА. Благодаря, много добре. Обичаме се. Знам със сигурност, че три душИ на този свят ме обичат безрезервно.

При теб как е?


Ми.... нямам кучета... значи - аз дори за ТРИ ДУШИ не мога да съм сигурна!



\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:20



"Моля ти се, замествай ме за малко!"

Явно не си ме чела? Там те информирах че съм природно надарен, така че предложението ти да те замести не е коректно и към него!
Не е хубаво така да се подиграваш с чувствата на хората!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 11:20



Ти пък точно с навлека почна!!!



\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:22



Здравей, за теб едно кафенце? Сладкодумен ми се видиш, може и да стане хоратата с тебе

Домакинята ме помоли да обръщам внимание на гостите,докато я няма.



Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:22



Да, ще ми е приятно с теб...а ще ми покажеш ли циците си?
Така съм свикнал с кафето и бисквитките-обожавам ги!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:24



Те ме предложи...не очаквах това от теб, но го отдавам на многото гледане на телевизия-човек оглупява от такива неща, прощавам ти.. а тя ако ми покаже циците си теб какво те бърка?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Редактирано от PYTnik на 19.10.15 11:25.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:25



Е, сега, беше най- близо господина, пък и любезен ми се видя. Викам да не го засегна нещо, току виж оттеглил всички оферти преди да са обмислени. Не забравяй все пак, че не познавам хората тук и може да сгреша.

Сгреших ли вече?



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:27



Тц, няма да ти ги покажа! Щото... съм възпитана

Обаче направих пуканки и ако ти се гледа ТВ, идвай...



Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:30



Не, не си сгрешила, не се отказвай, нека се опознаем...много интелигетна ми изглеждаш още в началото, а аз рядко греша...такива като теб освен големи души са и неудържимо чаровни и привлекателни жени...
освен това виждаш уникалната се държи като задръстена и въобще не реагира...а то така няма да стане...

Вече съм склонен за теб и на компромиси, ако случайно не гледаш телевизия...
Харесвам те много и се радвам че ти прие да заместиш домакинята, имам го като признак на късмет за мен!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:31



Ама поне ми кажи имаш ли цици, моля?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 11:35



Тук е скучно, заповядай в 40-50 и там да се разберем.
Родени сме един за друг.
Ще те чакам.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:40



Уникалната ми се види готина на мен. Аз харесвам такива люде, ясни точни и принципни. Много ми е лесно с тях, когато не сме на едно мнение не се опитвам да ги убеждавам и не губя време в излишни спорове и надежди, защото знам, че няма да ги разкандърдисам, но... пък най-добре съм изслушана и мнението ми е винаги уважено, макар и отхвърлено от тях... Проблемът е, че в момента гледам телевизия, българска знаеш и това ме кефи много... ям някакви американски пуканки с масло и се опитвам да не мисля за живота навън...



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:41



Имам цици и всички вторични и първични белези на женския пол...



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:43



Е, там не е за мен... аз съм обитател на тези клубове отскоро... не е населено тук, слушам си музика, гледам си кино, театър, телевизия...



Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 11:49



Домакиня? Обичам домакините.

За сладкодумен, някои казват че съм. Други (повечето) казват, че съм грубиян, простак, мръсник и т.д. и т.п.

Аз казвам, че съм огледало - каквото стои пред мен, такова вижда в мен.

Поживем, увидем.



Тема Re: Запиваненови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 11:58



Бе не знам дали сме приятели. Май не сме. Аз имам специално отношение към нея. В смисъл, че на моменти ми е уникално тъпа, но пък има други, в които не е тъпа. За разлика от други тъпи обаче, нея я попрочитам и не ме дразни. Сигурно съм я обичал в някой друг живот и това ме кара подсъзнателно да й прощавам.

Твоята формулировка (резюме) на тема "Религията - възникване и начин на употреба" съвпада с моето разбиране, макар да не бих могъл да го формулирам толкоз кратко и ясно. Споко, разбрах, че ти не споделяш тази, ако не напълно вярна, то напълно логична теза.

И ти си ми странен - по някои въпроси си на ниво овчер от село Мугла, но пък по други умееш да се изказваш. Всъщност ти изобщо умееш да се изказваш само дето по някои въпроси стоиш на опортюнистични (това за да не ползвам друга дума с по-неприятно натоварване) позиции. Затова и теб те чета. Освен когато се задяваш с някоя бабичка от 40-50 - много си досаден.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:03



За протокола - навлекът съм аз.

Преди мнооого години това би ме устрелило право в сърцето. Сега не. Станал съм като мазол. Или като пета на текезесарка. Леля ми беше текезесарка, та знам.

За сведение сам напуснах 40-50, щото ме дразнеше масовата простотия там, пък аз на простотия хич не държа и ставам трижди простак и после ме е яд на мене си, дето си изневерявам на нежната природа.

Тук надникнах с идея да подразня Уникалната. Явно съм успял. За после ще видим.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:07



Оппааааа!!!!!!

Значи не съм бил аз навлека!?!??!!?



Или пък сме двама...



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:08



Аз казвал ли съм ти, че си досаден когато се задяваш с... жени?



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 12:24



Огледалце, на стената, коя е най-красива на земята?



Тема Я, това Медуната бе!нови [re: Osmodeus]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано19.10.15 12:53







Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 13:12



"Е, там не е за мен... аз съм обитател на тези клубове отскоро... не е населено тук, слушам си музика, гледам си кино, театър, телевизия..."
Търся жена която само ще ме последва на всякъде и ще ми даде доверието си...и да има цици, в замяна на това и обещах всичко!
Явно и ти не си от тези.


Сбогом любов моя, изгори ми всичките надежди.
Поздрави дядото от мен!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 13:47



Е,сега, сбогом... пак ще се срещнем след десет годинииии...тарара, тарарарарараааа... по-добре така, по-малко драматично звучи...

минавай на кафенце отвреме-навреме, любими... не мога да те последвам дори и да искам... не всичко зависи от мен в този живот...



Тема Re: Песничката, велика енови [re: Osmodeus]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 13:52







Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.10.15 20:40



а, е сега вече съм спокоен, че УниДонка е в сигурни и не само

ръце.
Ама после да не речеш, че не си предупреден - рекламаций не приемаме!
Но пък не е да е съвсем без хич - рекламацията по милост важи все пак....цели 24 часа!
Ма пак да ти повторя - булката е дупена вече, да си знайш.



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.10.15 20:43



ма имаш "патка", което в краен случай би следвало да я устройва!





Тема Re: Запиваненови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.10.15 20:48



"Ами Бог е любов, разбираш ли?"
Но Уни би добавила - това, защото го даваха по телевизията!


Бе, берете си и гайлето!
Няма се да ви мисля аз вас, телевизионерите, я!



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.10.15 20:57



ми то какво излиза - обявява тя "отатък" - заповядайте бите и ний дойдохме.
Ама какво да видиммм.... - възпрепятствана била и на друг ни оставяла.


Същата работа като с габровеца, дето рекъл - "заповядайте на гости, че да ви заведа у комшиите, та да видите те как гости посрещат".
УНИКАЛНА, просто!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Ехо!нови [re: Silverado]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 21:24



Бе тва, че е дупена не ме притеснява, ама имаме сериозно несходство в характерите. Аз не гледам телевизия. Ако бях по-млад нямаше да има проблем - тя също нямаше да иска да гледа телевизия, ама сега... повече от час-час и половина не мога да я забавлявам.



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 21:31



Значи не съм бил аз навлека!?!??!!?

Не бе, дедо, теб нали те поканих специално.



Те, навлеците, вече са няколко. Дежурните простаци на дира. Можеш да разчиташ да оцвъкат навсякъде.

Може би си мислят, че съм се надявала да не се довлекат тука??

Предсказуеми са до комичност.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 21:40



Гледам и не вярвам на ушите си!

А ти всъщност какъв... какво търсиш тук?



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 21:50



Гледам и не вярвам на ушите си!

Какво толкова ти е невероятно??

А ти всъщност какъв... какво търсиш тук?


Нищо особено. Правя си експерименти от една страна - и опитните плъхове се хващат. Ама и това не ми е интересно, защото както казах - си беше предвидимо. От друга - искам да пиша в друг клуб, защото в оня вече не е възможно да пишеш, без да се натъкнеш на ИДИОТСКА НЕАДЕКВАТНОСТ. Тия, простаците, те си простеят наоколо, те са ясни. Обаче там има хора С ПРЕТЕНЦИИ, които са просто... айде ше си го кажа - ТЪПИ.

Вече не ми е интересно просто. Влезеш, напишеш нещо от сърце, и веднага се почва. Простаците простеят, тъпаците тъпеят, злобарите злобеят... има някакви си десетина човека, които реагират АДЕКВАТНО. Ми - отвратително е.

Посредствеността е навсякъде, тя просто залива всичко...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"

Редактирано от UnicaDonna на 19.10.15 21:52.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 22:15



Няма как реалът да е пълна тъпня, а виртуалът да е друг.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.10.15 22:33



Хелоу!

И аз от време на време гледам телевизия. Ще се радвам от време на време да коментираме някое и друго предаване.



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 22:50



Няма как реалът да е пълна тъпня, а виртуалът да е друг.

Не, не е съвсем така. ТОВА там не е "представителна извадка" от реала. Все пак са хора с претенции за интелигентност. Подбрани някак.

Поне в началото си мислех така.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано20.10.15 08:19



Не е представителна извадка наистина, но как на фона на едно тъпо общество може да съществува група интелигентни политици, или лекари, или артисти, или общественици, или... квото се сетиш там. Единици да, но група - никога. Всички и всякакви групи като парчета от счупена холограма ще представляват простотията на цялото.



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.10.15 09:11



Пак не съм съгласна. ГРУПА интелигентни политици, или лекари, или артисти, или общественици, или... квото се сетиш там. може да съществува БЕЗ ПРОБЛЕМИ и в нашето общество, българското, ако хората се надушат и си избират компанията. Това тук е сбор от всЕкакви хора, в този смисъл се ДОБЛИЖАВА до представителна извадка и затова е очаквано да има и простаци, и посредствени хора.... но все пак в клуба няма представители от най-ниско образованите прослойки, неграмотни хора, роми...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано20.10.15 09:35



В директория Култура и изкуство не мога да се сдържа да отбележа, че чалга индустрията е изгубила незаменим музикален мениджър в твое лице.

Похабяваш си талантите в дира.





Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.10.15 09:39



В директория Култура и изкуство не мога да се сдържа да отбележа, че чалга индустрията е изгубила незаменим музикален мениджър в твое лице.

Похабяваш си талантите в дира.

Дир.бг не ми пречи абсолютно с нищо на всякаквите ми таланти.



Само дето, като реша да ги развивам по-активно -и се загубвам някой и друг ден - ме ИЗКАРВАТ УМРЯЛА!

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"

Редактирано от UnicaDonna на 20.10.15 09:40.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано20.10.15 10:06



Дир.бг не ми пречи абсолютно с нищо на всякаквите ми таланти.

Дори напротив - майсторски ти разчиства поле за изява - напълно безплатно за дира и доволно привлекателно за собствената ти суета генерираш несекващ трафик - като перпетуум мобиле. За стратегията "желязна завеса" хората, които доставят хляб/печалби/, докато организират зрелища съвършено безплатно, са безценни.

Ти се храниш с твоите минути на слава, дирът си обира печалбите и провежда стратегията - всичко е точно. В този виртуален формат си не просто полезна с таланта да действаш като дразнител и да подсигуряваш потребителски трафик с несекваща активност, а паднал от небето дар - като шестица от тотото.





Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.10.15 12:25



Същинска Луна.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.10.15 15:46



Лис, какво правиш?
Какво нова-старо при теб?





Тема Re: Ехо!нови [re: Melany99]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано20.10.15 17:29



Оооо, мараба, Мел!
Фърлям по едно око на Бай Брадър в 40-50 и се хиля на балканиадата, която си спретват зад желязната завеса.



През другото време - все същото, ма не си давам много зор.




Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.10.15 18:23



Е, то вече за кога зор да си даваме!
Еваш-еваш...
(Или яваш-яваш се пише ...)

Разговор между испанец и турчин.
Испанецът: "Маняна" е ако имаш работа за днес и не успееш да я свършиш, може да я отложиш за утре. Пък и ако утре не смогнеш, то когато можеш, тогава.
Турчинът: "Яваш, яваш" е същото, но без тази нотка на припряност и цялото това напрежение.

Редактирано от Melany99 на 20.10.15 18:25.



Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.10.15 22:10



Привет!





Тема Re: Ехо!нови [re: Melany99]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано21.10.15 01:46



Жестоки лафове вадиш!!!!!!



Абе много ви готин Прайм министъра!!!!!!!!!!!



Тема Re: Ехо!нови [re: Melany99]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано21.10.15 10:32



този виц ми пасва много...все едно за мен е съчинен...



Тема Re: Ехо!нови [re: Melany99]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 11:38



Това с "яваш-яваш" е баш!



Обаче...настоящото ми състояние по-добре го изразява стария бик от вица с кравите:
"пасейки, пасейки...."

пъ. съ.: само не казвай, че не помниш вица за биковете и кравите!




Тема Re: Ехо!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 11:41



Ай да си организираме тиви дискусии за астрология и хороскопи!



Ми...кво, по тиливизиите редовно текат астропрогнози, ОНН-топик сме си отсЕкъде!




Тема Re: Ехо!нови [re: Monica123]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано21.10.15 12:13



да бе... блазе ви... много романтично настройва хората като го гледат...



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор T a n y a ()
Публикувано21.10.15 14:50



Ама НЕ САМО на тема "телевизия"...

И на какви теми...други? :)))



Тема Re: Ехо!нови [re: T a n y a]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано21.10.15 16:16



И на какви теми...други? :)))

ВСЯКАКВИ. Защото по телевизията може да се видят много неща, които да се обсъдят. Факти, случки, събития...

Като например - детската Евровизия... и всичко, свързано с нея. ЗАЩО спечели едно момиченце, а към него беше прилепен фаворитът на Слави? Защо точно Евгени Димитров - Маестрото пише песента - написал я е скучна и неподходяща...

Или - бежанците... Защо всички се нахвърлят върху тях патриотично (Да запазим границитееее!!!) , а никой не критикува, осъжда, наказва и оплюва десетките БЪЛГАРИ, които страхотно патриотично, за някакви пари, продават патриотизма си и превозват бежанци? Правителството ли е виновно за това, че ние самите сме продажници?

И пр, и пр...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 17:30



Демек, пак ще оправяте клюките, ама на телевизионните випове.
Зер, наместихте вече дирските - кой кум, кой сват и кой на булката брат.



Аз искам да има теми за седмични хороскопи, предсказанията на Алена и турските сериали. Особено за турските сериали, че не ми стигат телевизорите в къщи да им проследя интригата на всички едновременно.



Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано21.10.15 18:05



Ми пускай ги, като ги искаш тези теми. Не виждам кой би ти попречил. Покани си и съмишленици желаещи да участват и всичко ще е - ок! Види са, че като се премине една определена възраст и никой-нищо не ни осигурява, ами саминки си правим нещата





Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 18:48



доайенката не дава.



ще потрая, докато дойдат официалните гости. като се пооживи малко, от самосебе си ще замяза на турски сериал.

за хороскопите вече си имам съмишленик, ма уникалната рече и отсече "без астрология!" пък аз съм навлек тук и не ща да и опоскам шведската маса преди да дойдат шведите. засега съм пуканките в кьошето на топличко и чакам вип-персоните.



Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано21.10.15 20:25



звучи обещаващо... кога ще дойдат гостите?



Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.10.15 20:33



И аз така мисля, но може и да подразним някого.





Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 21:22



де да знам!
може да са попаднали я в задръстване, я във верижна катастрофа...от 40-50 до тук си е бая път.

чакаме ги и не пип мезетата и питиетата на масата, че пляс през пръстите.
ний, кварталните кучета, ще ядем после.





Тема Re: Ехо!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано21.10.15 21:26



на мен като ми кажат "не мисли за розови слонове", само с розови слонове ми пълна главата.



и с астро и хюман дизайна така. още седмици нямаше да се сетя за тях, ама пуста забрана...сърбят ме пръстите в момента да дрънкам за планети, порти и канали.

ако още се бавят умните гости, ще пусна тема да си чешем крастите.



Тема Re: Ехо!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.10.15 21:35



Напълно те разбирам. То, изглежда и аз не понасям забраните. Нали знаеш, че опозиционните зодии се допълваме.

Стремим се дори към едни и същи неща, но ги постигаме по различни начини. Това го беше казал някой виден астролог, но в момента не помня кой точно - Аройо ли, Линда Гудман ли беше или някой друг.



Тема Re: Ехо!нови [re: Lucky Eva]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.10.15 14:57



е къде е темата за астрологията?
аз ли да я пускам?





Тема Re: Ехо!нови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.10.15 18:13



А, готин!
Пълен чикиджия!
Като наш станишко - никога не е работил, на славата на баща си седи и иска да взима 25 000 сирийци!

Тези местните, които са гласували за него акъл нямат!





Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.10.15 23:25



мога ли да отгатна защо?
Предполагам, ще и се "догледа" телевизия, сигурно?


Човекооо, гордостта, гордостта на клуба ни искаш да капалдисаш и да я задържиш се за себе си!



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.10.15 23:28



к'ъф да е, са'л да е!
Исках да кажа... голям.
Ама не е туй, дето първом ще си го помислиш, ами...аФторитет!





Тема Re: Ехо!нови [re: Silverado]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано23.10.15 23:32



Че пазете си я, бе! Аз кво? Гледам я шляе се безстопанствена. Кво да я оставя на някой сириец ли?



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.10.15 23:36



значи, какво излиза?
От куб със 150-тина човека, -" има някакви си десетина човека, които реагират АДЕКВАТНО. Ми - отвратително е. "


На останалите недесетина, какво ни остана да си мислим за теб?
Като оня, в лудницата, дето го питали що е там и той им рекъл:
"Ми, понеже твърдях, че всички са луди, а всички твърдяха, че аз съм луд, та се наложи мнозинството"!



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.10.15 23:44



ми, май натам отиват нещата?


То не бях аз, то не бе Адаша, то не бе Кмета, че и на Кика се назлъндисваше - се ни се опъва като малаче на връв.
Освен да кандиса най накрая на някой сириец, друга надежда не виждам.
Ма тогава на бока дупе да му е яко, щото ще почне да словослави Асад!
Ай кажи ми как се излиза насреща на такава "стихия" бе, а?



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.10.15 23:49



кой това бе - "Нашата", ли?


Няма да си я даваме, ний!
Ма който я спечели с фиш от тотото - халал да му'й!
Ако не си скъса сам фиша чилякът, де!
И да го хвърли в гюма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.