Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Запиваненови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 11:58



Бе не знам дали сме приятели. Май не сме. Аз имам специално отношение към нея. В смисъл, че на моменти ми е уникално тъпа, но пък има други, в които не е тъпа. За разлика от други тъпи обаче, нея я попрочитам и не ме дразни. Сигурно съм я обичал в някой друг живот и това ме кара подсъзнателно да й прощавам.

Твоята формулировка (резюме) на тема "Религията - възникване и начин на употреба" съвпада с моето разбиране, макар да не бих могъл да го формулирам толкоз кратко и ясно. Споко, разбрах, че ти не споделяш тази, ако не напълно вярна, то напълно логична теза.

И ти си ми странен - по някои въпроси си на ниво овчер от село Мугла, но пък по други умееш да се изказваш. Всъщност ти изобщо умееш да се изказваш само дето по някои въпроси стоиш на опортюнистични (това за да не ползвам друга дума с по-неприятно натоварване) позиции. Затова и теб те чета. Освен когато се задяваш с някоя бабичка от 40-50 - много си досаден.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:03



За протокола - навлекът съм аз.

Преди мнооого години това би ме устрелило право в сърцето. Сега не. Станал съм като мазол. Или като пета на текезесарка. Леля ми беше текезесарка, та знам.

За сведение сам напуснах 40-50, щото ме дразнеше масовата простотия там, пък аз на простотия хич не държа и ставам трижди простак и после ме е яд на мене си, дето си изневерявам на нежната природа.

Тук надникнах с идея да подразня Уникалната. Явно съм успял. За после ще видим.



Тема Re: Ехо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:07



Оппааааа!!!!!!

Значи не съм бил аз навлека!?!??!!?



Или пък сме двама...



Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано19.10.15 12:08



Аз казвал ли съм ти, че си досаден когато се задяваш с... жени?



Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 12:24



Огледалце, на стената, коя е най-красива на земята?



Тема Я, това Медуната бе!нови [re: Osmodeus]  
Автор HEPTAGRAM (CEFR C2)
Публикувано19.10.15 12:53







Тема Re: Ехо!нови [re: Osmodeus]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.15 13:12



"Е, там не е за мен... аз съм обитател на тези клубове отскоро... не е населено тук, слушам си музика, гледам си кино, театър, телевизия..."
Търся жена която само ще ме последва на всякъде и ще ми даде доверието си...и да има цици, в замяна на това и обещах всичко!
Явно и ти не си от тези.


Сбогом любов моя, изгори ми всичките надежди.
Поздрави дядото от мен!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ехо!нови [re: PYTnik]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 13:47



Е,сега, сбогом... пак ще се срещнем след десет годинииии...тарара, тарарарарараааа... по-добре така, по-малко драматично звучи...

минавай на кафенце отвреме-навреме, любими... не мога да те последвам дори и да искам... не всичко зависи от мен в този живот...



Тема Re: Песничката, велика енови [re: Osmodeus]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 13:52







Тема Re: Ехо!нови [re: DyadOmraz]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.10.15 20:40



а, е сега вече съм спокоен, че УниДонка е в сигурни и не само

ръце.
Ама после да не речеш, че не си предупреден - рекламаций не приемаме!
Но пък не е да е съвсем без хич - рекламацията по милост важи все пак....цели 24 часа!
Ма пак да ти повторя - булката е дупена вече, да си знайш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.