Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 11:17



...бе, преди беше сякаш по трудно доловимо... може би не всички получаваха хонорари, може би наистина очакваха да спечелят...



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 21:29



Ма то - елиминации таз вечер! Голям майтап - сега ще се види на кого са платили хонорар до тая вечер само.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 23:44



Ех,Уни, на коя държава е столица Холандия,знаеш ли? сигурна съм, че не знаеш! И аз не знаех, но сега вече знам... На Белгия,мила!

Ох, ще умра...продължавам да гледам в захлас...



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.10.15 03:15



Само секунда хванах от началото на номинациите... а географската случка не я гледах. Ама подобна съм гледала с Азис и ДесиСлава.



Гледам - Луна била излязла...Бих предпочела да я Кичка.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано20.10.15 04:24



стига бе , Кичето е пич... готина жена е... не особено сложна интелектуално... обаче пък е мацка... и много сантименти ми събужда... и хубаво пее, ако и да не е моята музика и да не я слушам и да не се сещам кво пееше... а Луна е .... хубаво,че излезе...



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.10.15 09:07



Ма как бе, тази е толкова изкрейзила... критическата я гони... но не това я проблемът. Толкова е надута като певица, толкова си въобразява, че е добра, че чак си е повярвала! За мен тя е ЧАЛГА певица.

Апропо - познавам я лично.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.10.15 20:54



Леле, ама този за пръв път го чувам да пее толкова дълго...АБЕ КАК МОЖЕ ТОВА НЕДОРАЗУМЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И го канят на концерти, и пари изкарва от това, и ЛАЙКОВЕ ИМА!!! Джорджано...



\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано21.10.15 10:50



Кичето ли? Каква критическа,бе? Кичето е на 60г. отдавна е забравила за критическа!Просто не е отборен играч жената , живее самотно в америка с някакъв грък и и се иска чисто по човешки да не е така... иска и се гръкът да беше българин, детето и да беше българско и приятелите и да са българи... уви, хората на които може да разчита и не я предават и държат на нея са чужденци... това и е болката на жената...



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.10.15 16:05



Аххахаха, черната Златка вече се справя добре с европейските столици. И други плеймейтки трябва да седнат на добре оформените си задничета да учат, май.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.10.15 16:14



Джорджано пее по-фалшиво от най-ужасните изпълнения в ,,X Factor".
Сигурна съм, че ако ти и аз се явим като дует, ще пожънем по-малко негативни коментари там.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.