Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Слаб сезон.нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.10.15 19:39



И аз започнах да си мисля от снощи, че тя играе. Нали имаше въпроси от съквартирантите към номинираните. И единият от въпросите към Луна беше дали си има сериозен приятел, при което тя отговори с < ДА >. Това ме навежда на мисълта, че тя играе. И ако играе, то добре се справя като актриса.



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: dama spatia]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.10.15 15:35



Аз съм склонна да мисля, че Луна си вярва напълно. Хора, които я познават извън предаването твърдят, че тя живеела в свой свят и имала сходни мисли и действия навън от Къщата.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: saksun]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.10.15 21:41



Истината е някъде по средата. Никой не е толкова луд колкото изглежда. Някои са повече





Тема Re: Слаб сезон.нови [re: dama spatia]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.10.15 21:43



Може да и дават някаки тайни дори за зрителите мисии. Всичко е името на рейтинга

. Поне направи баница по случая, сега остава и една мусака да извърти или яйца по панагюрски



Тема Re: Слаб сезон.нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.10.15 15:46



Кои са номинирали дуета за изгонване? И сега ще се бори с Кичка и с Луна. Това съм го пропуснала.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: saksun]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано18.10.15 21:53



Ритон имаха много малко номинации - май 2... просто останалите имаха само по една и затова се подредиха в редичката на номинираните. По каприз на сценаристите - да бъдат трима номинираните.

А сега ще излезе някой, на когото просто са платили само до тук. Нищо общо с някакво си зрителско гласуване!

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано18.10.15 22:16



Мдаааа, едни пари седят зад тези номинации, едни интереси и т.н.... живеем в материален свят! Парите дават възможности!





Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано18.10.15 22:23



Помните ли Пресллава как си излезе? На другата сутрин трябваше да гостува при Гала, обаче се оказа, че ИМАЛА УЧАСТИЯ... е тия участия не се ли уреждат месеци по-рано? Значи - си е знаела, че ще излезе - заради участията си! Взела си е парите за дадения период и си е излязла... А будалите пращат ли, пращат СМС-и...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Слаб сезон.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Osmodeus (непознат)
Публикувано19.10.15 10:28



... ами, така е за съжаление...ей снощи и аз имах участие и трябваше да изляза, въпреки, че сладко ми се хортуваше с тебе тук... но участията са важни, щото се заплащат... този сезон на ВИП Брадър е здраво манипулиран, макар че актьорите са по добри и по симпатични от друг път, не толкова луди и девиантни... обаче си личат актьорските задачи...





Тема Re: Слаб сезон.нови [re: Osmodeus]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано19.10.15 11:13



този сезон на ВИП Брадър е здраво манипулиран

А, че само този ли? Според мен той целият формАт си е измислен (поне от един момент нататък) точно на базата на манипулации.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.