Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 17.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова телевизия= Зоофилия  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано10.12.10 10:00



Писна ми от гадости и Олигофрении по Нова телевизия начело с Психолога подиграващ се на цял народ. Писна миииииииииии. От една страна се бодат и правят простотии в нова телевизия и Гала ги поощрява и ми говорят за здраве с оная докторката, от друга психолози ми говорят за извънземни, пети раси и гадости. На Зоофили ни направихаааааааааа.

Те пропагандират Зоофилия. Новата мода в USA.

Хайде да сформираме група в Facebook против този човек, бич за всички психолози в България. Докога ще ни пропагандира Зоофилия и педофилия? Имаше секта в България, която подмамваше млади жени да правят секс за да отидат в Рая. Този прави същите неща.

Иска да ни каже, че сме животни и да ни прилага публична Психоза. Докога ще седите безучастно вие психолозите. Докогаааааа? Докога , няма да се вдигате срещу този самозванец? Рушител на моралните и етични норми всякакви. Докога бееееееее. Докога ще го търпитеееееее?


Вие идиоти ли сте, какви сте? Докогаааааа? Ще търпите някой да се подиграва и да шантажира българския народ?

Има ли някаква чест във вас? Взимайте си мизерните заплати и си траите тогава. Преподавайте си Фройд, и оставяйте шарлатаните да върлуват. Това не е наука, а шарлатания. Вие подкрепяте шарлатаните.

А вие медиите докога ще търпите този човек? Докога няма да казвате, че този Зоофил пропагандатор Психизира и хипнотизира българското общество. Това ли искате?


Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.

Редактирано от blood2 на 10.12.10 10:03.



Тема много скъпинови [re: blood2]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.12.10 11:35



хапчетата, викаш...



Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: много скъпинови [re: Kиpo]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано10.12.10 11:54



Еленко Ангелов продава хапчетата и обслужва интересите на Зоофилите. То ми писна от простотии на Психолози, но това вече мина нормите. Да ми дава fake филмчета, демек изкуствени от нета и да ми говори за Извънземни и хора влечуги и Дракони и да ми пали тамяни за изгонване на дракони.

Той знае ли къде се намира? И как се подиграва на българите? Това , ако беше във великия Китай да са го затворили веднага.

Да пъди Драконите. Драконите са благородни същества, даже дракона бил само един и се намирал в Китай.

Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.

Редактирано от blood2 на 10.12.10 11:57.



Тема Този пътнови [re: blood2]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано10.12.10 20:48



нищо не ти разбрах, за кое предаване говориш?

Всичко остро е вредно (особено думите)


Тема Re: Този пътнови [re: Гeвpek]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано10.12.10 22:01



На Гала глупостите. Дето и измислени хора разправяха по телефона, че са видели НЛО над горно-нанадолнище. То може подигравки, ама пък толкова. Защото по БНТ културно се подиграваха преди месеци в неделя с НЛО и голямата стъпка, а в Нова някакъв си психолог ми излиза с безумни идиотщини и психози за влечуги, експерименти за влечуго-подобни същества и тем подобни садо-мазо приоми.

Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.

Редактирано от blood2 на 10.12.10 22:05.



Тема Re:Къде са Господари на ефира?нови [re: blood2]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано11.12.10 09:58



Къде са Господари на ефира за да му връчат златен скункс? На изтъкнатия професор Вучков колко скункса му връчиха? А за помията и идиотщините на този психолог, защо не го разследват? Къде са? Колко врачки разследваха?

Къде са Господари на ефира за да разследват какви идиотщини говори тоя психолог? Крият се, нали. Страх ги е от Гала. А иначе се тупат у гърдите и засипват професора със скунксове.

Къде са? Къде са? Къде се крият Господари на ефира?



Страхливци и мошенници.

Това са те.

Надявам се поне Слави, да направи някой скеч за шантавия психолог и влечугите. Той поне е пич и не му пука.

Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.

Редактирано от blood2 на 11.12.10 09:59.



Тема Re:Къде са Господари на ефира?нови [re: blood2]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано11.12.10 18:18



Очевидно яко си се газирал :)



Тема Re:Къде са Господари на ефира?нови [re: Secret_boy]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано11.12.10 18:52



Тази тема не е за мен, а за един мошенник. Защото Нова прекрачиха всякакви граници. Постоянно лъжат народа и създават Психоза. А Господари на ефира, избирателно подбират "жертвите" си.

Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.


Тема Re: Заключениенови [re: blood2]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано11.12.10 21:18



Изследвах информационните вълни на телевизиите. И си отговорих на въпроса какви послания излъчват. Спирам да пиша за това, че ми писна. Но пък ми хрумнаха нови идеи.



Ако секса даваше сила, всички животни постоянно щяха да се таковат.

Редактирано от blood2 на 11.12.10 21:19.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.